Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 3

Paweł Słowik fotografia | Fotograf ślubny id:3840

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Paweł Słowik fotografia | Fotograf ślubny

Ostatnio widziany 03-01-2018
664-094...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (3)
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 22-09-2010
Liczba odwiedzin: 4844

Oferta

Fotografia jest moją wielką pasją, sposobem postrzegania świata i zapamiętywania go dla przyszłych pokoleń. Jestem osobą, która uszczęśliwia ludzi, chwytając ulotne chwile na fotografiach, które po latach przypomną uwiecznione na nich emocje. Nie ważne czy robię zdjęcia młodej parze, narzeczonym, rodzinom, dzieciom czy kobietom w ciąży, zawsze staram się uchwycić na fotografiach piękno i uczucia, które są w każdym z nas. Zatrzymywanie na fotografiach ważnych dla Ciebie chwil i w jakiś sposób uczestniczenie w nich, jest dla mnie wielkim szczęściem, za które mogę jedynie podziękować, oddając Ci wspaniałe, pełne piękna i emocji zdjęcia. Zdjęcia, które zostaną z Tobą na zawsze. Z wielką chęcią spotkam się z Tobą i omówię przy pysznej kawie szczegóły zdjęć. Należę do światowej organizacji WPJA – Wedding Photojournalist Association (Stowarzyszenie Fotoreporterów Ślubnych)

Specjalizacja:

  • sesja plenerowa

Cennik

Oferta nr 1
2600 / całość

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Paweł Słowik fotografia | Fotograf ślubny id:3840
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Daniel
Daniel
(5)
Dodano: 03-10-2011
Tego co tworzy nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Jest zawsze tam gdzie są momenty, a do tego niesamowity humor. Efekty jego pracy są po prostu doskonałe. Paweł, dzięki za wspaniałe zdjęcia ślubne :)
Ania
Ania
(5)
Dodano: 03-10-2011
To w jaki sposób Paweł uwiecznił mój ślub i wesele przerosło moje oczekiwania. Zdjęcia są rewelacyjną pamiątką i wspaniałą dokumentacją tego ważnego dnia. Pełno na nich szczegółów i uwiecznionych ważnych momentów, do których chętnie wracam dzięki zdjęciom:) Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pawła - jego profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!
Magda
Magda
(5)
Dodano: 03-10-2011
Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Mamy cudną pamiątke ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Dzięki Paweł:)
Polecam wszystkim.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Paweł Słowik fotogra
Imię:Paweł
Nazwisko:Słowik
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia