Paweł Słowik fotografia | Fotograf ślubny id:3840

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia jest moją wielką pasją, sposobem postrzegania świata i zapamiętywania go dla przyszłych pokoleń. Jestem osobą, która uszczęśliwia ludzi, chwytając ulotne chwile na fotografiach, które po latach przypomną uwiecznione na nich emocje. Nie ważne czy robię zdjęcia młodej parze, narzeczonym, rodzinom, dzieciom czy kobietom w ciąży, zawsze staram się uchwycić na fotografiach piękno i uczucia, które są w każdym z nas. Zatrzymywanie na fotografiach ważnych dla Ciebie chwil i w jakiś sposób uczestniczenie w nich, jest dla mnie wielkim szczęściem, za które mogę jedynie podziękować, oddając Ci wspaniałe, pełne piękna i emocji zdjęcia. Zdjęcia, które zostaną z Tobą na zawsze. Z wielką chęcią spotkam się z Tobą i omówię przy pysznej kawie szczegóły zdjęć. Należę do światowej organizacji WPJA – Wedding Photojournalist Association (Stowarzyszenie Fotoreporterów Ślubnych)

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 2600 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Paweł Słowik fotografia | Fotograf ślubny id:3840
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Daniel Dodano: 03-10-2011
(5)
Tego co tworzy nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Jest zawsze tam gdzie są momenty, a do tego niesamowity humor. Efekty jego pracy są po prostu doskonałe. Paweł, dzięki za wspaniałe zdjęcia ślubne :)
Autor: Ania Dodano: 03-10-2011
(5)
To w jaki sposób Paweł uwiecznił mój ślub i wesele przerosło moje oczekiwania. Zdjęcia są rewelacyjną pamiątką i wspaniałą dokumentacją tego ważnego dnia. Pełno na nich szczegółów i uwiecznionych ważnych momentów, do których chętnie wracam dzięki zdjęciom:) Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością polecam usługi Pawła - jego profesjonalne podejście sprawi że każdy będzie zadowolony z efektu końcowego!
Autor: Magda Dodano: 03-10-2011
(5)
Fantastyczny fotograf no i oczywiście fantastyczne zdjęcia!!!!! Mamy cudną pamiątke ze ślubu i wesela. Pracuje dyskretnie, z ukrycia nie rzucając się w oczy a jednocześnie uchwycając niezwykłe momenty. Jego zdjęcia są pełne emocji, wyraziste i głębokie. Naprawdę piękne! Dzięki Paweł:)
Polecam wszystkim.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Paweł Słowik fotografia | Fotograf ślubny
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 22-09-2010
Liczba odwiedzin: 4535

Nowe ogłoszenia