Zobacz zdjęcia (1)
PENSJONAT "DWÓR SZLACHECKI", Biedaczów - zdjęcie 1
1 / 1

PENSJONAT "DWÓR SZLACHECKI" id:27298

Biedaczów, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 150

Pozostałe typy imprez

  • imprezy okolicznościowe
  • chrzciny, komunie
  • bal sylwestrowy

Zapraszamy do skorzystania z pobytu w naszym nowo otwartym Pensjonacie DWÓR SZLACHECKI. Obiekt znajduje się ok. 15 km od Leżajska.
Pensjonat DWÓR SZLACHECKI położony jest w oddali od głównej ulicy, dzięki temu goście mogą liczyć na spokój i kontakt z przyroda. W pobliżu pola i lasy, bogate w grzyby itp. Na terenie Pensjonatu znajduje się zagroda z dzikami oraz staw (można łowić ryby). Pensjonat DWÓR SZLACHECKI posiada dużą salę bankietową oraz dodatkową salę taneczną i bar. Pensjonat DWÓR SZLACHECKI posiada docelowo - miejsca na 51 osób.

Organizujemy obsługę grup wycieczkowych, nocleg dla klienta indywidualnego, pobyty rodzinne, imprezy okolicznościowe (wesela, poprawiny, chrzciny, urodziny itp), konferencje, andrzejki, sylwester, organizacje polowań itp.

Dodatkowe atrakcje: kuligi, przejazd konnym powozem, występy Lwowskiego Kabaretu LEOPOLIS z Lwowa, usługi Dj, usługi Zespołów Muzycznych, strzelanie z łuku, łowienie ryb, zbieranie grzybów itp.

W Pensjonacie DWÓR SZLACHECKI serwowane jest doskonałe jedzenie z dziczyzny.
Naszym gościom podajemy pieczone przez naszego kucharza różnego rodzaju ciasta: rogaliki z nadzieniem, jabłecznik itp. Dodatkowo organizujemy wycieczki po Leżajsku, wycieczki do Lwowa i po całej Europie.

liczba odwiedzin: 1549

Popularne miasta w okolicy