Zobacz zdjęcia (5)
Pensjonat Nad Jeziorem, Myślibórz - zdjęcie 1
Pensjonat Nad Jeziorem, Myślibórz - zdjęcie 2 Pensjonat Nad Jeziorem, Myślibórz - zdjęcie 3 Pensjonat Nad Jeziorem, Myślibórz - zdjęcie 4 Pensjonat Nad Jeziorem, Myślibórz - zdjęcie 5
1 / 5

Pensjonat Nad Jeziorem id:36709

Myślibórz, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • restauracja na wesele

Dodatkowe informacje

  • klimatyzacja
  • parking
  • ogród/taras

Okolica, miejsce

  • wesele nad jeziorem

Wesele w zachodniopomorskim – wymarzona sala weselna
Profesjonalna organizacja wesel jest naszą specjalnością. Wiemy, jak ważne jest, aby w Dzień Ślubu wszystko przebiegało prawidłowo i bez zarzutu. Dlatego też na każdym etapie przyjęcia weselnego zapewniamy najwyższej jakości obsługę. Zarówno Młoda Para, jak i ich Goście zagwarantowane będą mieli rewelacyjne warunki do świętowania.

Wesele jak z marzeń – niepowtarzalne przyjęcia
Sala weselna znajdująca się w naszym zachodniopomorskim Pensjonacie Nad Jeziorem to miejsce, w którym można urządzić wesele marzeń. Stanowi połączenie ponadczasowej elegancji z wyrafinowanym wzornictwem, a całość ma nowoczesny charakter. W naszym ośrodku dbamy o najmniejsze nawet detale, starając się sprostać oczekiwaniom każdej Młodej Pary.

Kompleksowa organizacja wesel – Myślibórz
Pensjonat jest w stanie zorganizować przyjęcie dla 130 gości, a personel zadba, aby wszystko odbyło się profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuję organizację całego wesela, dlatego Państwo Młodzi nie muszą się niczym martwić. Pełne zadowolenie, miła i profesjonalna obsługa oraz niezapomniana atmosfera – właśnie takie atuty najczęściej cenią sobie Ci, którzy skorzystali z naszej oferty. Zawsze wychodzimy naprzeciw wszelkim pragnieniom oraz oczekiwaniom związanych z organizacją uroczystości!

Pensjonat Nad Jeziorem to jedno z najbardziej wyjątkowych miejsc na wesele w zachodniopomorskim. Naszym atutem jest także lokalizacja – ośrodek jest zlokalizowany w niezwykle malowniczym miejscu fascynującego regionu.

W prezencie dla Młodej Pary gwarantujemy nocleg w naszym pensjonacie.

Serdecznie zapraszamy!

liczba odwiedzin: 1277

Popularne miasta w okolicy