Zobacz zdjęcia (5)
Perłowy Dwór, Załuski - zdjęcie 1
Perłowy Dwór, Załuski - zdjęcie 2 Perłowy Dwór, Załuski - zdjęcie 3 Perłowy Dwór, Załuski - zdjęcie 4 Perłowy Dwór, Załuski - zdjęcie 5
1 / 5

Perłowy Dwór id:55346

Załuski, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • obiad weselny
 • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

 • stoły okrągłe
 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras
 • kuchnia polska
 • opcje: wege/vegan

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie

Lokalizacja
Sala weselna "Perłowy Dwór" Nowe Olszyny znajduje się w niewielkiej wsi w województwie mazowieckim — Nowe Olszyny. Obiekt weselny oddalony jest 15 kilometrów od Płońska i 58 kilometrów od Warszawy. Sala weselna "Perłowy Dwór" zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu pięknej przyrody. Goście mogą podziwiać piękne krajobrazy i cieszyć się świeżym powietrzem! Dzięki wyjątkowej lokalizacji sali weselnej "Perłowy Dwór" każde, zorganizowane w niej wesele jest niezapomniane!

Rodzaje sal
"Perłowy Dwór" to dom weselny, w którego wnętrzu znajduje się jedna, główna sala bankietowa. Dodatkowo obiekt otoczony jest malowniczym ogrodem, w którym znajduje się altana na ślub cywilny.

-Główna sala weselna
Główna sala weselna zaaranżowana została w stylu nowoczesnym i eleganckim. Może się na niej bawić aż 220 osób. Jej wystrój utrzymany jest w jasnej kolorystyce, dzięki czemu wnętrze może być idealnym tłem dla dekoracji w innych stylach. Na sali znajdują się standardowe przeszklenia, które zapewniają fenomenalne widoki na zewnątrz. We wnętrzu mogą się znaleźć zarówno stoły prostokątne jak i stoły okrągłe — w zależności od potrzeb gości. Uzupełnione są miękkimi, tapicerowanymi krzesłami. Cały wystrój uzupełniają dekoracje florystyczne, światła LED oraz dodatkowe banery świetlne, które zostaną dobrane odpowiednio do motywu przewodniego uroczystości.

-Ogród
Sala weselna "Perłowy Dwór" dysponuje także przestronnym ogrodem o powierzchni 4 hektarów. Dzięki niemu istnieje możliwość organizacji niezapomnianego wesela w plenerze. W ogrodzie mogą znaleźć się miejsca siedzące dla gości, dodatkowe stoły, a także dekoracje florystyczne. Zapewniamy również bannery powitalne dla państwa młodych. Wesele w plenerze, w naszym ogrodzie jest świetną alternatywą dla tradycyjnego przyjęcia w sezonie letnim.

-Altana na ślub cywilny
W naszym ogrodzie znajduje się również altana na ślub cywilny. Jest to idealne, uroczyste miejsce zaaranżowane w stylu nowoczesnym/eleganckim. Biała altana uzupełniona jest dywanem dla pary młodej oraz miejscami siedzącymi dla gości. Przestrzeń zostanie odpowiednio udekorowana, by jak najlepiej oddać podniosły charakter wydarzenia.

Menu
Zatrudniamy jedynie najlepszych kucharzy i szefów kuchni, którzy pomogą skomponować idealny jadłospis weselny. Standardowo oferujemy potrawy weselne bazujące na daniach kuchni polskiej oraz kuchni regionalnej. Dajemy możliwość wybrania menu weselnego ustalanego indywidualnie. Na życzenie naszych gości możemy dodatkowo umieścić na sali weselnej bufet deserowy, stół wiejski czy czekoladową fontannę. Nasi kucharze zadbają o to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości!

Dekoracje
Sala weselna "Perłowy Dwór" zaaranżowana jest w stylu nowoczesnym i eleganckim. Jednocześnie wnętrza te mogą być tłem dla dekoracji w stylu rustykalnym, boho lub glamour. Zapewniamy odpowiednie dekoracje florystyczne i świetlne. Przybierzemy stoły i krzesła, a także dopasujemy odpowiednią zastawę stołową. Możemy także zadbać o udekorowanie wejścia do sali weselnej, ogrodu oraz altany. Oferujemy tradycyjne banery powitalne, czerwony dywan oraz inne dodatki.

Dodatkowe usługi
Wesele jest niezapomnianą uroczystością. By spełnić marzenia naszych gości, przygotowaliśmy wyjątkowo szeroką ofertę dodatkowych usług. W ramach organizowania wesela zapewniamy również:

-możliwość wynajmu starodawnych aut dla pary młodej;
-miejsce na poprawiny — w sali weselnej lub w ogrodzie z możliwością grillowania;
-show kucharza — na życzenie pary młodej;
-wykwalifikowany i profesjonalny personel;
-pokoje noclegowe dla gości weselnych;
-możliwość korzystania z basenu oraz kortu tenisowego;
-wysoki standard sali weselnej.

Służymy pomocą w zakresie przygotowywania menu weselnego oraz dobierania dekoracji. Zadbamy o każdy szczegół związany z organizacją uroczystości, by była ona niezapomniana. Nasza kadra managerska podchodzi indywidualnie do każdego klienta i stara się dopasować ofertę do jego możliwości.

Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem portalu Wesele z klasą. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, a także udzielimy dodatkowych informacji.

liczba odwiedzin: 303

Popularne miasta w okolicy