Zobacz zdjęcia (5)
PhotoAndź - FotografLudzi, Łódź - zdjęcie 1
PhotoAndź - FotografLudzi, Łódź - zdjęcie 2 PhotoAndź - FotografLudzi, Łódź - zdjęcie 3 PhotoAndź - FotografLudzi, Łódź - zdjęcie 4 PhotoAndź - FotografLudzi, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

PhotoAndź - FotografLudzi id:43975

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Hej, tu Andzia! Od kilku lat zajmuję się fotografią ludzi, a pracę nad reportażem ślubnym pokochałam w 2016 roku.
Zapraszam na moją stronę internetową- zobaczcie moje portfolio , sprawdźcie ofertę . Te kilka lat doświadczenia skłoniły mnie do przygotowania oddzielnego cennika dla osób planujących ślub kościelny z tradycyjnym weselem oraz tych decydujących się na ceremonię w USC z opcją fotografowania małego przyjęcia :)
Jestem młodą, super energiczną, wesołą postacią - jeśli szukasz niewidzialnego fotografa , na pewno się nie dogadamy ! Będę lawirować po parkiecie, rozbawiać Twoich gości i fotografować ich roześmiane buzie ! Przykładam ogromną wagę do tego, aby w reportażu nie zabrakło żadnych istotnych momentów z tego dnia. Wyróżniam się stosunkowo dużą ilością oddanych zdjęć - wciąż wyselekcjonowanych i poddanych obróbce :)
Zwykle pracuję od przygotowań w domu aż do godziny 1:00 , kiedy skończą się oczepiny i poczęstujecie gości tortem.
Sesję plenerową wykonuję w innym dniu, na spokojnie. Oczywiście jeśli tego chcecie i warunku sprzyjają, możemy wykonać mini sesję w dniu ślubu :)
Uwielbiam pracę z naturalnym światłem dlatego do momentu wejścia na salę weselną pracuję bez lampy błyskowej.
Fotografów ślubnych jest mnóstwo - ja wyróżniam się swoją charyzmą , poczuciem humoru, luźnym [ ale profesjonalnym ! ] podejściem do tematu i ogromnym zaangażowaniem !
W 2021 sama stanęłam w roli Panny Młodej . To doświadczenie pomogło mi jeszcze lepiej zrozumieć moje klientki , ich obawy i potrzeby.

Masz pytania? Pisz śmiało ! Proszę o kontakt poprzez moją stronę internetową :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 1283

Popularne miasta w okolicy