Zdjęcia
399 zł / Wypożyczenie

Photocube Fotobudka , DJ id:26379

399 zł / Wypożyczenie
Szczecin, zachodniopomorskie
(1)
Dodaj opinię
510-617...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
501-078...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Fotobudka - Photocube
GDZIE DOJEŻDŻAMY :
✅Szczecin , Zachodniopomorskie , Lubuskie Polska, Niemcy .
✅Posiadamy mnóstwo gadżetów , profesjonalny sprzęt i obsługę , robimy dla każdego naszego klienta inną grafikę , posiadamy namioty które są podświetlane i świetnie wyglądają na weselach jak również na eventach , posiadamy również namiot który może być używany na zewnątrz (BLACK ) podpisujemy z klientami umowy , mamy przepiękne albumy które są ładnie ozdobione ,
Posiadamy wszystkie sprzęt przedłużacze , zapas papieru , tak żeby nasz klient nie musial się o nic martwić , przystępne ceny a jakoś naszych usług jest na wysokim poziomie , jesteśmy elastyczni i razem z naszymi klientami uzgadniamy wszelkie sprawy tak żeby wybrać najlepszą opcje przy imprezie fotobudkowej .


Jeśli chcesz nas wybrać zadzwoń lub wyślij emaila czy mamy wolny termin w tym dniu :)Ceny zależą od paru czynników , czyli na ile jest osób wesele wtedy możemy doradzić na ile godzin warto wypożyczyć fotobudkę , czy chcą Państwo dmuchany namiot który daje strefę intymności dla gości weselnych tak żeby nie czuli się skrępowani robiąc zdjęcia ,obudowa dodatkowo zaciekawia ludzi do skorzystania z usługi automatu do robienia zdjęć , albumu do wklejania zdjęć mamy do wyboru duże albumy z czarnymi ,białymi , lub kremowymi kartkami , sa one dodatkowo ślicznie przystrojone , Fotobudkę można zastosowa na wesele jak również na poprawiny .

Kategoria:

Fotobudka na wesele Szczecin

Oferta

Cennik weselny
399 / Wypożyczenie
Pierwsza rozpoczęta godzina 399zl ,
Każda następna godzina 200zl
Pendrive ze zdjęciami 40zl
Namiot LED 200zl
Księga gości duża 120zl
Obsługa W cenie
Dojazd poza pakietem 2zl/km
Personalizacja wydruku W cenie
Personalizacja księgi gości W cenie
Namiot na zewnatrz czarny 99zl
Gadżety podczas robieni zdjęć W cenie
Nielimitowane zdjęcia
podczas robienia zdjęć W cenie
Dj + fotobudka
4449 / Impreza
Fotobudka + DJ

Fotobudka od chwili przyjazdu pary młodej do godziny 23.00 ( namiot led , personalizacja , nielimitowane zdjęcia , pendrive , album , wybór tła , obsługa dwie osoby , mnóstwo gadżetów , dowolny wydruk )
+
DJ
Fotobudka na wesele max
1399 / Wypożyczenie
Fotobudka od chwili przyjechania gości do lokalu fotobudka jest już rozłożona do godziny 23.00, w cenie album , pendrive , namiot led , nielimitowane zdjęcia , mnóstwo gadżetów , obsługa , wybór tła , personalizacja dojazd do 130km w cenie .

Opinie (1)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Photocube Fotobudka , DJ id:26379
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
M
Marta i Krzysiek
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-12-2018
Szczecin
Data dodania: 05-12-2018
Mieliśmy fotobudke na weselu , bardzo się sprawdziła u nas niechętnie na początku byliśmy z tą atrakcja , ale spróbowaliśmy i nie żałujemy , bardzo dużo gadżetów Państwo wszystko nam doradzili , mieliśmy piękną księgę gości i możliwość własnej grafiki na zdjęciu .
Polecamy i pozdrawiamy :)
Fotobudka - Photocube
06-12-2018
Serdecznie dziękujemy za opinie i pamiątkę z wesela :-))
Fotobudka - Photocube

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Photocube
Imię i nazwisko:Tomasz Flis
Adres:Szczecin
70-822woj. zachodniopomorskie
510-617...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
501-078...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 23-04-2017, liczba odwiedzin: 1207
Telefon
510-617...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
501-078...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie