Zobacz zdjęcia (5)
PhotoSoul: dwóch fotografów, dwa punkty widzenia, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
PhotoSoul: dwóch fotografów, dwa punkty widzenia, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 PhotoSoul: dwóch fotografów, dwa punkty widzenia, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 PhotoSoul: dwóch fotografów, dwa punkty widzenia, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 PhotoSoul: dwóch fotografów, dwa punkty widzenia, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

PhotoSoul: dwóch fotografów, dwa punkty widzenia id:13111

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Oferujemy pełen zakres usług w zakresie fotografii ślubnej:
- sesję narzeczeńską,
- pełen reportaż od przygotowań do oczepin,
- reportaż z poprawin,
- sesję plenerową,
- studio.

Zdjęcia wykonujemy z udziałem 2 fotografów, co daje Państwu pewność, że utrwalimy więcej chwil radości i miłości z tego wyjątkowego dnia oraz, że otrzymają Państwo więcej ciekawych zdjęć widzialnych oczami różnych fotografów.

Na sesję plenerową przeznaczamy cały dzień. Dzięki temu możemy wykonać zdjęcia w kilku miejscach i o różnych porach dnia.

Ponadto oferujemy bezpłatną realizację sesji dziecięcej/noworodkowej, ewentualnie reportażu ze chrztu lub sesji „brzuszkowej” (ciążowej) w terminie do 18 miesięcy od daty ślubu!

Realizujemy reportaże i sesje zdjęciowe przede wszystkim na terenie województw śląskiego i małopolskiego (m.in. Bielsko-Biała, Katowice, Kraków), jak i w całej Polsce.

W szczególności polecamy realizację sesji narzeczeńskiej, aby mogli Państwo poznać styl naszej pracy i jakość naszych zdjęć. W przypadku podpisania umowy na sesję narzeczeńską oraz reportaż i ewentualnie plener, jeśli nie będą Państwo zadowoleni z naszych zdjęć z sesji narzeczeńskiej, to mogą Państwo zrezygnować z dalszej części umowy bez jakichkolwiek konsekwencji finansowych.

W pracy korzystamy z profesjonalnego sprzętu, który pozwala na wykonywanie zdjęć praktycznie w dowolnych warunkach oświetleniowych. Wykorzystujemy także dodatkowe oświetlenie, ażeby ożywić zdjęcia i nadać im niepowtarzalnego blasku.

W standardowej ofercie posiadamy pakiety:
- Sesja narzeczeńska
- Reportaż krótki
- Reportaż pełny
- Poprawiny
- Plener
Tym niemniej jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dla wymagających Par Młodych.

Zapraszamy do kontaktu i prezentacji zdjęć „na żywo”.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bielsko-Biała, , 43-318, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 4287

Popularne miasta w okolicy