Zobacz zdjęcia (5)
COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki, Gliwice - zdjęcie 1
COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki, Gliwice - zdjęcie 2 COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki, Gliwice - zdjęcie 3 COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki, Gliwice - zdjęcie 4 COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki, Gliwice - zdjęcie 5
1 / 5

COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki id:16213

Gliwice, śląskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • napis LOVE
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • ściany bąbelkowe
  • dojazd do klienta

PROFESJONALNIE z pasją i doświadczeniem .... jesteśmy firmą ślubną świadczącą kompleksowe (pakietowe) usługi dekoratorsko - florystyczne na terenie CAŁEGO KRAJU w zakresie:
- DEKORACJI KOŚCIOŁÓW i SAL oraz PLENERÓW - w obowiązujących trendach na rok 2022: minimalistyczny z zero waste i pastelami w tle, rustykalny, boho, glamour, tematyczny
- BUKIETÓW i BIŻUTERII FLORYSTYCZNEJ z butonierkami i korsarzem gratis
- PODZIĘKOWAŃ DLA RODZICÓW I GOŚCI w dowolnej formie
- WYNAJMU SAMOCHODÓW różnych marek z dekoracją gratis
- WYPOŻYCZANIA DEKORACJI - pokrowce na krzesła z kokardami, złote pod talerze, ścianki ślubne, napisy MIŁOŚĆ, strusie pióra, różane kule, chodniki, lampiony / wazony ze świecami, tiulowe welony do kościelnych ławek - ponad 1500 dekoracji
- DODATKI ŚLUBNE: winietki, serwetki, pudełka na ciasto, zawieszki na alkohol, dekoracje na samochód, dekoracje weselne domów,

Witamy w COŚ PIĘKNEGO,
Wchodząc naprzeciw oczekiwaniom Par Młodych, stworzyliśmy pakiety ślubne lub pojedyncze usługi dekoratorskie z wieloma wariantami rozwiązań. Chcielibyśmy, aby każda nasza Para Młoda wybrała dla siebie optymalne rozwiązanie spośród proponowanych, tak aby móc przeżyć ten najważniejszy w życiu dzień w sposób piękny dla oka i mniej kosztowny dla portfela.
Dlatego też, czekamy na Wasze zapytania, by móc przesłać naszą kompleksową ofertę z przykładowymi zdjęciami wykonanych realizacji lub na kontakt telefoniczny, by odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. Pracujemy przez 7 dni w tygodniu, służymy swoją wiedzą i doradztwem w tym miłym ślubnym temacie.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony, aby przekonać się ile ciekawych propozycji dla Was przygotowaliśmy. A jeśli macie życzenie spotkać się z Nami, zapraszamy na BEZPŁATNE KONSULTACJE ŚLUBNE z naszymi dekoratorami, podczas których zaproponujemy wykonanie oprawy ślubno - weselnej. Jesteśmy po to, aby poznać Wasze oczekiwania o wymarzonej aranżacji dopasowanej zarówno do motywu przewodniego, charakteru uroczystości, jak i zaplanowanego budżetu. Z przyjemnością przygotujemy dla Was całą florystyczną oprawę, która zachwyci gości, a dla Was będzie pamiątką na całe życie.

Co ważne, PRACUJEMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU, współpracujemy z wieloma firmami z branży ślubnej i usługowej np. z salami weselnymi, z salonami sukien ślubnych, z salonami mody męskiej bon 500 zł dla każdego młodego, fotografami oraz barmanami itd.

Rezerwacja terminów na rok 2022 i 2023 trwa.
Realizujemy również indywidualne zamówienia na aranżacje: rocznic, urodzin, chrzcin, komunii, zaręczyn, eventów i bankietów.

UWAGA! ZAKAZ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA ZDJĘĆ ORAZ TEKSTÓW BEZ NASZEJ ZGODY. ZDJĘCIA OBJĘTE PRAWAMI AUTORSKIMI!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy nowoczesną firmą ślubno - dekoratorską z ugruntowaną pozycją na rynku. Dodając do tego nasze profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz pewność, że od samego początku Parą Młodą zajmuje się jeden dekorator/doradca, który przez 7 dni w tygodniu jest do dyspozycji młodych służąc swoją wiedzą i doświadczeniem oraz fakt że sam wykonuje dekoracje weselnej sali, kościoła, podziękowań czy bukietu w dniu ślubu czuwając nad przebiegiem uroczystości, zdaniem wielu Par Młodych i nas samych stwarza poczucie bezpieczeństwa, fachowości, przekonania że dokonał właściwego wyboru dekoratora - florysty na swój ślub. A to jest dla nas najważniejsze!!!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się tym, iż jest skierowana zarówno do Par Młodych mieszkających w kraju, jak i dla Par pracujących za granicą, których na przestrzeni wielu lat mamy najwięcej. Za pośrednictwem elektronicznej poczty czy innych komunikatorów jesteśmy w stanie załatwić blisko 100 % wszystkich spraw związanych z obsługą ślubną. Ponadto stworzyliśmy kompleksowy pakiet ślubny składający się z 11 usług, które można łączyć w dowolny sposób w zależności od oczekiwań Par Młodych, zaplanowanego budżetu czy innych preferencji, którym staramy się sprostać. Dla każdej pary przygotowaliśmy mnóstwo gratisów czy promocji np. białe Audi z dekoracją w dniu ślubu - usługa w prezencie od firmy, czy robienie zdjęć podczas zaślubin w kościele, które później przesyłamy Parom Młodym.

Jaki jest zakres naszych usług?

Oferujemy szeroki wachlarz usług tj. dekoracje kościołów, sal i plenerów, bukiety ślubne ok 80 kwiatów w bukiecie, florystyczna biżuteria ślubna korsarze i butonierki, podziękowania dla rodziców, prezenty dla gości, ścianki ślubne glamour i rustykalne, podświetlany w 3 D napis MIŁOŚĆ 7 kolorów w jednym napisie, śnieżnobiałe samochody różnych marek, chodniki w 19 kolorach, dodatki ślubne. Co ważne, dekoracje ślubne wykonujemy na terenie całego kraju. Dlatego do kontaktu zachęcamy pary z najodleglejszych zakątków w kraju. Z przyjemnością odwiedzimy Warszawę, Gdańsk czy Rzeszów.

Od czego uzależniony jest koszt naszych usług i w jaki sposób jest uzgadniany?

Koszt dekoracji uzależniony jest od wielu czynników np: rodzaju dekoracji, którą przygotowujemy, ilości wykorzystanych elementów i poświęconego czasu, sezonowości, która odgrywa znaczącą rolę. Koszty ustalane są z każdym Klientem podczas indywidualnych konsultacji ślubnych lub w formie wyceny przesłanej na maila, które następnie zostają zawarte w przygotowanej umowie ślubnej.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

W ofercie posiadamy również dekoracje z materiałowych kwiatów, które do złudzenia przypominają żywe, świeże kompozycje. Dzięki wysokiej jakości materiałów z których są wykonane przez polskich producentów pozwalają stworzyć równie piękne inspiracje dużo tańsze od tych ze świeżych kwiatów. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci, którzy liczą się z kosztami mają możliwość skorzystania z tańszej opcji dekoracji, która również może zachwycać.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Nasze mocne strony to bez zwątpienia różnorodność, ilość dekoracji i dodatków. Posiadamy ponad 1500 szt dekoracji i wciąż poszerzamy ofertę o nowe propozycje. Ponadto nasza pomysłowość i zaangażowanie w całe przedsięwzięcie, które wpływa na ostateczny efekt wizualny. Dlatego też nazwa naszej firmy i realizacje ślubne to nic innego, jak "COŚ PIĘKNEGO"

Jak radzimy sobie z trudnymi miejscami/salami weselnymi?

Nawet z pozoru trudna architektonicznie sala czy strażacka remiza, z często dziwnym wystrojem wnętrz, może stać się odpowiednio zaaranżowanym miejscem dla weselnego przyjęcia za sprawą odpowiednio dobranych elementów dekoracyjnych. Jako doświadczeni dekoratorzy wyznajemy zasadę mniej czyni więcej. Grunt to nie przesadzić!

Jakie ciekawe dodatki ślubne posiadamy w swojej ofercie?

Trudno opisać i wyróżnić szczególnie ciekawe dodatki, dla nas bez wątpienia rewelacyjnie prezentują się długie strusie pióra, które w połączeniu z kryształowymi łańcuszkami czy żywymi kwiatami tworzą bajkową scenerię, nie ujmując dekoracji w klasycznych formach, które również zachwycają i tworzą niepowtarzalny klimat.

Czy zgadzamy się na wykorzystanie w naszej realizacji dekoracji i dodatków dostarczonych przez państwa młodych?

Z reguły Pary Młode całych dekoracji nie posiadają, bo i po co. Od tego jesteśmy my, ale drobne elementy dekoracyjne zakupione przez Młodych, które później zostają w formie pamiątki bardzo chętnie wykorzystujemy. W ten sposób każda Para Młoda na swój wkład w przygotowanie swojej oprawy ślubnej.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Dla nas największym, a zarazem najcenniejszym wyróżnieniem, są opinie naszych Par Młodych, na które z niecierpliwością czekamy i z wielką przyjemnością czytamy. Jakbyśmy mogli przeżyć z Wami te wszystkie momenty wielomiesięcznych przygotowań, wzruszeń, stresów i radości zrobilibyśmy to jeszcze raz. Dziękujemy za to, że w najpiękniejszych momentach Waszego życia możemy być z Wami!

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Żeby zostać wykwalifikowanym dekoratorem i doradcą ślubnym trzeba sporo się nauczyć pod względem teoretycznym, ale jeszcze więcej trzeba posiąść umiejętności praktycznych. I to doświadczenie zdobywamy w branży ślubnej od blisko 10 lat zaczynając od małych projektów, a kończąc na dużych realizacjach, których stale nam przybywa. Z czego bardzo się cieszymy, w końcu to nasza pasja i dowód na to że w tym co robimy jesteśmy po prostu dobrzy!

Czy dekorujemy przyjęcia w plenerze?

Plener rządzi się swoimi prawami, a w szczególności prawami przyrody, które potrafią nieźle namieszać ... a szczególnie wiatr, który w ciągu jednej minuty potrafi zburzyć wielogodzinne przygotowania.Tak, aranżujemy plenery i weselne namioty na terenie całego kraju.

Co możemy Wam zaproponować w zależności od pory roku?

Pora roku nie jest żadną przeszkodą w przygotowaniu oryginalnej, niebanalnej oprawy ślubnej. Każda pora roku ma swój urok, tworząc niecodzienny, romantyczny klimat. Wykorzystując dary natury dla danej pory roku można wzmocnić efekt wizualny dla danego rodzaju inspiracji ślubnej, który przygotowujemy w danym momencie.

Czy podejmujemy się realizacji za granicą?

Jesteśmy otwarci na wszelkie rodzaje współpracy. Gdybyśmy mieli możliwość przygotować i wykonać aranżacje ślubno-weselną poza granicami naszego kraju z pewnością podjęlibyśmy się wyznania. To pewnego rodzaju zaszczyt i uznanie, które jeszcze bardziej motywuje, inspiruje i pobudza wyobraźnie. Kreatywność w pracy dekoratora, to gwarancja dobrze wykonanego każdego projektu ślubnego.

Co dzieję się z dekoracjami po zakończeniu wesela?

Nie działamy tak, jak zwykle robią to kwiaciarnie. Po zakończonym przyjęciu weselnym, wszystkie wykonane przez nas kompozycje czy inne elementy dekoracyjne stają się własnością nowożeńców. Zdarza się często tak, że młodzi rozdają kwiaty na pożegnanie swoim gościom lub cieszą się nimi dalej w zaciszu swojego domu.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Aktorami pierwszego planu są nasze Pary Młode, które rożnymi możliwymi środkami docierają do nas jako pierwsze ( drogą mailową, telefonicznie z polecenia z ogłoszeń) od tego momentu jesteśmy w stałym kontakcie ze sobą. Jeżeli któraś ze stron potrzebuje szybkiego kontaktu działa od ręki, ustalając wytyczne dalszego sprawnego działania. A ponieważ żyjemy w czasach internetu jest to najczęstsza droga porozumiewania się. I z taką formą przekazu z reguły mamy do czynienia do samego dnia uroczystości lub dnia przed kiedy to wszyscy komunikujemy się i dogrywamy szczegóły telefonicznie.Tak na prawdę każda forma przekazu jest dobra byle była jasna i oczywista dla wszystkich. Dlatego dzwońcie, piszcie jak wolicie, dostosujemy się do Waszych potrzeb.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Na życzenie Klientów, jesteśmy w stanie przygotować spersonalizowane dodatki ślubne tj.chodniki, winietki, prezenty dla gości, poduszki na obrączki, pudełka na koperty, księgi gości czy inne propozycje od Par Młodych.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Niezdecydowanie w podjęciu decyzji dot.rodzaju dekoracji to bardzo częsta sytuacja, z którą spotykamy się wśród Par Młodych. Każdy jednak liczy na naszą pomoc i wsparcie przy stworzeniu najpiękniejszej aranżacji ślubnej która wzbudzi zachwyt, będzie przypominała o najpiękniejszym momencie w życiu i opowiadaniu o niej przez najbliższe pół roku a może dłużej. Nas to nie dziwi, rozumiemy obawy i wątpliwości, brak konkretnych decyzji i opieszałość w ich podjęciu. Dlatego podczas konsultacji ślubnych rozmawiamy, poznajemy oczekiwania i marzenia o tym wszystkim co w aranżacji ślubnej dla każdych młodych jest najważniejsze. W ten sposób po godzinnych rozmowach i ustaleniach powstaje pewien zarys dla dalszych działań, które dzięki naszej determinacji i ciekawym pomysłom zbudzają radość, uśmiech, pozytywne emocje, które później w dniu ślubu dostrzegamy i cieszymy się, że znów sprostaliśmy zadaniu i wszystko się udało.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Takie sytuacje zdarzają się bardzo często i jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. W niektórych przypadkach zmiany w ostatnim momencie są wskazane i pokazują, że w sytuacjach stresu i zwątpienia rodzą się najlepsze pomysły, z których wszyscy wspólnie potem się śmiejemy.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Ratowanie sytuacji w najmniej oczekiwanych momentach to nasza druga specjalność. Bardzo często na dzień przed ślubem Pary Młode dowiadują się o uroczystościach pogrzebowych na dwie godziny przed uroczystością zaślubin i zaczyna się panika ..., albo świadek zostawi w domu młodego obrączki lub mama młodej nie pamięta czy zamknęła mieszkanie. Wówczas spokój i opanowanie z naszej strony bardzo pomaga i rozładowuje całą atmosferę. Pomagamy załatwić nietypowe sprawy i sytuacje bezszelestnie z uśmiechem na ustach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jak zrodziła się nasza pasja do wykonywania dekoracji?

Miłość do kwiatów, twórczy umysł i kreatywność w tworzeniu florystycznych inspiracji od najmłodszych lat to najważniejsze elementy, które w połączeniu z nieustannym dokształcaniem się, szkoleniom, kursom, warsztatom pozwoliły wykreować postać florysty - dekoratora. Czyli nas wiernych swojej pasji i zamiłowaniu do tworzenia rzeczy wyjątkowych, pięknych i prawdziwych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nasza dewiza to: zrób tak, aby to co robisz dla innych, dawało im tyle radości, abyś potem mógł powiedzieć że to co robisz ma sens i podoba się !!!

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Różnorodność stylów i gustów klientów, pozwala nam realizować się na wielu płaszczyznach w ślubnych inspiracjach. Dla nas dekoratorów każdy ślub jest inny i niepowtarzalny rządzi się swoimi prawami. Preferencje Par Młodych są bardzo zróżnicowane, jednak styl glamour w aranżacjach ślubnych króluje od wielu lat i nie zanosi się, aby cokolwiek się zmieniło. My również preferujemy kwieciste dekoracje poprzeplatane biżuteryjnymi dodatkami. Efekt WOW zawsze w modzie i dobrze wygląda.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Profesjonalne podejście, szczerość w doradzaniu i uczciwość w podejmowaniu decyzji. To cechy dzięki którym nasze zawodowe sukcesy są wizytówką nas samych - jako dekoratorów.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Inspiracją dla naszych dekoratorów, są oni sami ich kreatywność, doświadczenie, szczerość w tym co robią, otwartość na nowinki, ale przede wszystkim umiejętność słuchania naszych Par Młodych. To oni początkowo tworzą scenariusze dla swoich uroczystości, a my jesteśmy po to aby nadać tym historiom kształt, barwę i klimat scenerii, która w sercach i umysłach nowożeńców i zaproszonych gości pozostanie na długi czas w pamięci.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Każda uroczystość zaślubin jest inna, inni są ludzie i ich oczekiwania. Czasami tych oczekiwań jest zupełny brak i tutaj mamy największe pole do popisu, stworzenia swojej własnej inspiracji - wizji dla całej oprawy tak aby wszystkie jej poszczególne elementy ze sobą współgrały i tworzyły sensowną całość.Sztuką jest wykreować takie przejście pomiędzy dekoracją kościoła, sali z bukietem i np. dekoracją samochodu w tle aby powstał efekt jednorodności formy, stylu i klasy samej w sobie.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie COŚ PIĘKNEGO (9)

COŚ PIĘKNEGO na Twój ślub dekoracje kościołów/sal/bukiety/auta/ścianki id:16213
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2021
Dąbrowa Górnicza
Data dodania: 19-12-2021

Jeśli szukacie dekoratorki,która stanie na wysokości zadania i sprosta Waszym oczekiwaniom to polecam usługi tej oto firmy. Jakość wykonania, świeżość kwiatów, profesjonalne doradztwo sprawiły że byłam zadowolona ze współpracy dlatego szczerze polecam. Pakiet ślubny okazał się strzałem w 10.

Doradca ślubny
17-01-2022

Jest nam niezmiernie miło. Pozdrawiamy

M
Marzena
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-12-2018
Mysłowice
Data dodania: 29-10-2019

Bardzo polecam p. Angelikę . Bukiet i butonierki przepiękne wytrzymały całą noc .Samochód,wystrój rewelacyjny a kierowca bomba wie jak rozładować napięcie . Usługa na najwyższym poziomie. Polecam każdemu a szczególnie osobą bardzo wymagającym .

Doradca ślubny
08-11-2019

Dziękujemy i pozdrawiamy

A
Asia i Jacek
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Gliwice
Data dodania: 06-08-2018

Serdecznie dziękujemy za przepięknie przygotowaną dekorację ślubną. Z całego serca polecamy Panią Angelikę przyszłym parom młodym, które wahają się nad wyborem dekoratora. Profesjonalna obsługa i kontakt o każdej porze dnia i nocy :) Wszyscy goście byli zachwyceni wyglądem kościoła oraz dekoracją samochodu. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji tak ważnego dla nas dnia. Pozdrawiamy Joanna i Jacek :)

Doradca ślubny
08-11-2019

Wszelkiej pomyślności na nowej drodze życia. Pozdrawiamy

S
Sylwia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2017
Wisła
Data dodania: 22-10-2017

Bardzo dziękujemy ze przepiękną dekoracje sali jak i kościoła. Bukiety bardzo bogate i przepiękne. Każdy szczegół dopiety na ostatni guzik. Dekoracje podobały się wszystkim gościom a my jako państwo młodzi byliśmy zadowoleni w 100% . lepiej być nie mogło. I nie możemy tu zapomnieć również o aucie które tak samo spisało się na medal. Wygodne i przepiękne.
Serdecznie polecamy i bardzo dziekujemy.

Doradca ślubny
08-11-2019

Tyle komplementów i pięknych słów. Dziękujemy i podrawiamy

P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2017
Bielsko Biała
Data dodania: 03-09-2017

Polecam w 100% . Wszystko było idealne . Fenomenalny kontakt

S
Sonia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-04-2017
Gliwice
Data dodania: 31-08-2017

Firma godna polecenia, fantastyczne dekoracje dopasowane do klimatu wesela. Wspaniała współpraca, można powiedzieć że rozumielismy się bez słów - para młoda naprawdę czuje ze ma opiekę i nie musi niczym się martwić w tak ważnym dla Nas dniu, ogromny zasięg różnorodności. Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania. Krótko mówiąc nie mogliśmy wybrać lepiej, jeszcze raz dziękujemy ☺️ Sonia i Grzegorz

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2017
Częstochowa
Data dodania: 19-06-2017

wystroj kosciola piekny samochodu rowniez ale bukiet przebil wselkie oczekiwania bardzo jestem zadowlona .Goraco polecam!!!

T
Tamara i Szymon
5.00
 / 5
Data dodania: 15-07-2016

Witamy,
Dziękujemy za wszystko co Państwo dla nas zrobili ... cała oprawa ślubna przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Wszystko wypadło znakomicie. Ludzie warci polecenia, o nic nie musicie się martwić załatwią wszystko na czas. Super jakość całej usługi. Pozdrawiamy

Pokaż więcej opinii

Kontakt COŚ PIĘKNEGO

Nazwa firmy: COŚ PIĘKNEGO
Adres: Gliwice, ul. Beskidzka 20, 44-103, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 30405

Popularne miasta w okolicy