Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️ - film 1 Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️ - film 1
Pokaż kolejny film

Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️ id:47669

od 2500 do 3500 zł / całość
Pszczyna, śląskie
(7)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
512-640...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Każdy ślub i wesele jest inne, ale zawsze jest bardzo ważnym wydarzeniem dla Młodej Pary. Dlatego każdy film traktujemy indywidualnie i wychwytujemy to, co jest najistotniejsze– emocje, które towarzyszą Młodym od rana, do późnej nocy. Współpracujemy również z fotografem, dzięki czemu mamy w ofercie pakiet foto-video a jak wiecie fotograf i filmowiec, którzy ze sobą współpracują to już połowa sukcesu. Oczywiście nie jest to koniecznością - możecie wybrać tylko FILM :)

Podczas realizacji ślubów i wesel mamy możliwość łączenia naszego filmowego doświadczenia z kreatywnością. W taki sposób powstają piękne i nowoczesne pamiątki z dnia ślubu – jednego z najważniejszych dni w życiu! Musimy dodać, że filmy realizujemy w stylu kinowych produkcji, nadając im charakterystycznego filmowego Look'u. Oglądanie teledysku czy reportażu naszym zdaniem musi być PRZYJEMNOŚCIĄ a nie obowiązkiem :)

W zestawie otrzymujecie Państwo:

- teledysk ze ślubu (2-4 minut)
- reportaż ze ślubu (długość do uzgodnienia indywidualnego)
- piękne ozdobne pudełko z pendrive (naprawdę ładne!)

Zobacz zdjęcia (4)
Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️, Pszczyna - zdjęcie 1
Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️, Pszczyna - zdjęcie 2 Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️, Pszczyna - zdjęcie 3 Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️, Pszczyna - zdjęcie 4
1 / 4

Oferta BartoszMovie

Oferta Filmu z Wesela

od 2500 do 3500zł/ całość

W cenie 2500 zł zawarte jest:
- realizacja nagrania / operator filmowy towarzyszy parze młodej od przygotowań do oczepin
- teledysk / 2-4 minut
- reportaż / długość do ustalenia - zalecamy 40 minut

Dodatkowe usługi:
- drugi operator
- dron
- cały materiał na dysku zewnętrznym

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każdy ślub i wesele jest inne, ale zawsze jest bardzo emocjonującym i ważnym wydarzeniem dla Młodej Pary. Dlatego każdy film traktujemy indywidualnie i wychwytujemy to, co jest najważniejsze – emocje, które towarzyszą Młodym od rana, do późnej nocy.

W 2020 powstała marka BartoszMovie by wykorzystać to, czego nauczyliśmy się w poprzednich latach.

Szczególnie wyjątkowe i ważne są dla nas Wesela, przy realizacji których mamy możliwość łączenia naszego filmowego doświadczenia z kreatywnością. W taki sposób powstają piękne i nowoczesne pamiątki z dnia ślubu – jednego z najważniejszych dni w życiu! Musimy dodać, że filmy staramy się realizować w stylu kinowych produkcji, by oglądanie teledysku czy reportażu dawało PRZYJEMNOŚĆ. Nowoczesny filmowy look i towarzyszące w tym dniu emocje to dla nas priorytet!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy bardzo elastyczni w swoich działaniach i odnajdujemy się w każdej sytuacji. Mamy możliwości realizacji ślubów i wesel na najwyższym poziomie korzystając z umiejętności i wiedzy doświadczonych operatorów kamer. W swojej pracy mamy możliwość wykorzystania 2 kamer oraz drona a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, więc zakres godzin zawsze ustalamy przed podpisaniem umowy.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawiera:

- montaż traileru (do 30 sekund)
- montaż teledysku (do 4 minut)
- montaż reportażu

W podstawowym pakiecie na miejscu pracuje 1 operator, który towarzyszy Młodej Parze od przygotowań, do oczepin. Jesteśmy jednak elastyczni i posiadamy różne pakiety usług.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Z filmowaniem mamy do czynienia 15 lat, jednak w branży ślubnej rozpoczynamy swoją przygodę, czyli mamy świeże spojrzenie:)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Filmowanie to nasza pasja. Uwielbiamy realizować filmy od a do zet. Przyjemność sprawia nam zarówno kręcenie materiału i towarzyszące temu emocje jak również kreatywny montaż video. Kochamy to, co robimy.

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancki ubiór to podstawa. Uważamy, że elegancki i schludny ubiór świadczą nie tylko o profesjonalnym podejściu ale również o szacunku dla Młodej Pary.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy materiał dostarczamy na eleganckim pendrive w ładnym i solidnym drewnianym pudełku.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Trailery realizujemy do 1 tygodnia po weselu (zazwyczaj 2,3 dni), teledyski do 1 miesiąca po weselu (zazwyczaj 2 tygodnie), reportaże ślubne do 3 miesięcy po weselu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Jesteśmy bardzo elastyczni i przed każdą realizacją indywidualnie ustalamy szczegóły filmowania.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie BartoszMovie (7)

Dodaj opinię
Piękny, nowoczesny i profesjonalny film ślubny❤️ / BartoszMovie❤️ id:47669
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 7 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Międzyrzecze
Data dodania: 14-11-2021

Pełen profesjonalizm. Jesteśmy w 100% zadowoleni z usług Bartosza. Z czystym sumieniem możemy go polecić!

Bartosz
23-11-2021

Dziękuję bardzo!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-09-2021
Tychy
Data dodania: 08-11-2021

Bartek spisał się na medal, bardzo kontaktowy i pomysłowy. Spontaniczna praca podczas naszej mini sesji zdjęciowej w dniu ślubu dała fantastyczny rezultat. Mogę szczerze powiedzieć, że efekt końcowy współpracy, czyli film z dnia ślubu przerósł nasze oczekiwania. Przepiękna pamiątka na całe życie. Dziękujemy za obsługę ślubu i wesela. POLECAMY!

Bartosz
08-11-2021

Było świetnie! Dziękuję i pozdrawiam. Bartek.

J
Justyna i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Suszec
Data dodania: 06-10-2021

Bartek to profesja sama w sobie. Teledysk i reportaż zrobiony w bardzo szybkim czasie, bardzo profesjonalnie i dokładnie. Jest bardzo komunikatywny i kontaktowy. Wszystko wyszło tak jak ustaliliśmy z nim wcześniej. Oglądając reportaż wszystkie wspomnienia wróciły a co za tym idzie łzy wzruszenia. Nie wyobrażamy sobie tego dnia bez takiej osoby z nami 😍

Bartosz
06-10-2021

Dziękuję za opinię i możliwość pracy dla Was - była to dla mnie sama przyjemność! Raz jeszcze życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia :)

K
Karolina Szymanek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2021
Bielsko-Biała
Data dodania: 31-08-2021

Bartek to klasa i profesjonalizm w najwyższej odsłonie. Kontaktowy, bez problemu współpracuje z fotografem, otwarty na każdą wizję :) Niemalże niewidoczny na weselu, część gości nawet nie wiedziała że na sali jest kamerzysta.

Prosiliśmy o teledysk z lekkim pazurem i to co otrzymaliśmy znacząco przerosło nasze oczekiwania. Myśleliśmy że to najlepsze co widzieliśmy dopóki nie dostaliśmy filmu: wzruszający film romantyczny, kino akcji, ujęcia niczym z najlepszego teledysku muzycznego w gratisie ze scenami z najlepszej komedii.

Termin realizacji szybszy niż w trzy miesiące zapisane umowie: pełen film po niecałych dwóch miesiącach, teledysk po trzech tygodniach. Oczywiście nie muszę wspominać że pomimo prawa do poprawek nie znaleźliśmy ani jednej rzeczy którą chcielibyśmy zmienić.

I jako niespodzianka na koniec to pen-drive w pięknym rustykalnym i personalizowanym dla Nas pudełku z imionami oraz datą ślubu.

Podsumowując, ze spokojnym sumieniem jesteśmy w stanie gorąco polecić Bartosza absolutnie każdemu kto nadal mógłby mieć jakiekolwiek wątpliwości :)

Bartosz
31-08-2021

Cóż to był za ślub! Energia, moc i pełne akumulatory naładowane do zabawy! Było świetnie! Dziękuję i pozdrawiam. Do zobaczenia znowu!

A
Asia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Katowice
Data dodania: 29-07-2021

Usługa zrealizowana na najwyższym poziomie ❤️❤️❤️❤️ piękny film + teledysk, bardzo szybko otrzymaliśmy materiał i do tego Bartek jest bardzo sympatyczny ❤️❤️❤️ w 100% polecamy ❤️❤️❤️❤️

Bartosz
29-07-2021

Dziękuję bardzo. Świetnie się dla Was pracowało!

K
KAROLINA
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-04-2020
Czechowice-Dziedzice
Data dodania: 14-12-2020

Dziękujemy bardzo za profesjonalne podejście do filmowania naszego ślubu. Przesympatyczny kontakt, ciekawe pomysły i świetna realizacja! Bartku do dziś Twój klip puszczamy wszystkim znajomym, którzy nas odwiedzają i wszystkim się bardzo podoba! Polecam z czystym sumieniem!!

Bartosz
17-12-2020

Dziękujemy! Dzięki Wam zdobyliśmy cenne doświadczenie. Bawiliśmy się świetnie!

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2020
Bieruń
Data dodania: 08-12-2020

Bartku, Bardzo dziękujemy, za teledysk oraz reportaż które dla nas nagrałeś, świetne ujęcia, dbałość o szczegóły, wszystko zgrane profesjonalnie i z klasą, aż chce się wracać i oglądać te wspomnienia znowu i znowu.... co tu dużo pisać jesteś człowiekiem z pasją, który wie co robi, i przede wszystkim masz talent.👏👏👏👌👌👌

Bartosz
17-12-2020

Dziękujemy bardzo! Wasz ślub był wyjątkowy! Pracowało się rewelacyjnie!

Kontakt BartoszMovie

Nazwa firmy: BartoszMovie
NIP: 6381538477
Imię i nazwisko: Bartosz Hess
Adres: Pszczyna, ul. Orzeszkowej 6, 43-200, woj. śląskie
512-640...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1995
Zadzwoń
512-640...
Napisz

Popularne miasta w okolicy