Cadillac 1955.Jedyna kopia w Polsce legendarnego auta Elvisa Presleya

1700 zł
Ryn, warmińsko-mazurskie
E-firma umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Samochód:

  • Marka: Cadillac
  • Kolor: fioletowy
  • zabytkowy

O nas

Piękny, odrestaurowany Cadillac 60 Series Fleetwood z 1955 r. Jedyna kopia w Polsce legendarnego auta Elvisa Presleya. Wyjątkowe auto ślubne!
Nasze auto było wypożyczone do filmu „Och Karol 2”.

Szanowni Państwo,

ślub to jedno z najpiękniejszych i najważniejszych wydarzeń w życiu.
Jednym ze szczegółów, gwarantującym odpowiednią oprawę tej chwili jest właściwy samochód.
Proponowany przez nas pojazd jest połączeniem elegancji i luksusu.
Stosownie udekorowany dodatkowo upiększy Waszą uroczystość.

Czemu wyjątkowe? Ponieważ jest to JEDYNA w Polsce kopia różowego Cadillaca Elvisa Presleya, stojącego w muzeum w Graceland w USA. Elvis miał różne Cadillacki, lecz różowy, ten legendarny jest tylko jeden i jest to właśnie Cadillac 60 Series Fleetwood z roku 1955. Nasze auto jest identycznym modelem, jak oryginał, co więcej, fabrycznie występował w tym samym błękitnym kolorze, z którego Elvis przemalował swoje auto na różowo. Żeby uzyskać dokładnie ten sam kolor i odcień, jak auto w muzeum, z oficjalnego fanklubu Elvisa z USA została ściągnięta próbka lakieru, którym jest pomalowany oryginalny Cadillac. Na bazie tego koloru został stworzony lakier w Polsce.
Auto zostało kompleksowo i profesjonalnie odrestaurowane częściowo w USA i w znacznie większej części w Polsce. Samochód jest wpisany do ewidencji konserwatora zabytków
Na wyposażeniu auta: elektryczne szyby, elektryczna kanapa, wspomaganie, silnik oryginalny 5,4 litra V8, skrzynia automatyczna 4-biegowa.
Główna zaletą samochodu są dwie kanapy trzyosobowe. W samochodzie może jechać para młoda z tyłu, plus świadkowie i kierowca z przodu. Brak zagłówków oraz bardzo dużo miejsca z przodu pozwala na zabranie fotografa i wykonanie zdjęć lub filmu podczas jazdy.
Samochód robi ogromne wrażenie, posiada bardzo pakowny bagażnik dzięki czemu bez problemu mieści prezenty lub kwiaty wręczane parze młodej po ceremonii.

Wynajęcie tej limuzyny pozwoli Państwu poczuć się naprawdę wyjątkowo.
Niepowtarzalny styl oraz wygląd zewnętrzny sprawią, że chwile spędzone w tym aucie zostaną w Państwa pamięci na zawsze.
Nasze auto będzie idealnym dodatkiem do każdej uroczystości, jak:
- Ślub i wesele
- Zaręczyny
- Komunie
- Chrzty

Drugiego takiego auta z całą pewnością Państwo nie spotkacie zmierzając na ceremonię zaślubin lub pod tym samym kościołem. Daje to Państwu poczucie luksusu i podkreśla wyjątkowość osób, które nim podróżują.

liczba odwiedzin: 6568

Wyjątkowe sale weselne w mieście Ryn

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy