Zobacz zdjęcia (5)
Piękny, zabytkowy ROVER P4 z 1964 r. 50 LAT!!!, Warszawa - zdjęcie 1
Piękny, zabytkowy ROVER P4 z 1964 r. 50 LAT!!!, Warszawa - zdjęcie 2 Piękny, zabytkowy ROVER P4 z 1964 r. 50 LAT!!!, Warszawa - zdjęcie 3 Piękny, zabytkowy ROVER P4 z 1964 r. 50 LAT!!!, Warszawa - zdjęcie 4 Piękny, zabytkowy ROVER P4 z 1964 r. 50 LAT!!!, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Piękny, zabytkowy ROVER P4 z 1964 r. 50 LAT!!! id:8615

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Rover
  • Kolor: szary
  • zabytkowy

Ślub i wesele to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Każdy z nas chce, aby dzień ten trwale zapisał się w pamięci nas samych jak i zaproszonych gości. Jeżeli w tą najważniejszą podróż Państwa życia chcecie się udać autem nietuzinkowym, eleganckim, które przeniesie Was w czasie do epoki, gdy liczyła się jakość styl i elegancja to nasz samochód jest wręcz stworzony dla Was!

Oferowany przez nas samochód na ślub, Rover P4 z 1964 roku to jeden z ostatnich „prawdziwych” brytyjskich samochodów. Samochody marki Rover zawsze stanowiły wzór elegancji oraz niezawodności, doceniany na całym świecie przez lekarzy, prawników i innych przedstawicieli klasy średniej, którzy wpłacając w latach 50-tych zadatek na nowe auto byli gotowi czekać nawet po kilkanaście miesięcy na realizację zamówienia. Marce Rover ufał również dwór królewski, na którym do dziś służą pojazdy tej marki.

Prezentowany egzemplarz powstał w roku 1964 i był jednym z ostatnich wyprodukowanych egzemplarzy. Po trwającej dwa lata renowacji powrócił do dawnej świetności. Wnętrze pozostaje w oryginalnym, niezniszczonym stanie, co stwarza niezwykłą atmosferę i pozwala poczuć atmosferę lat pięćdziesiątych. Samochód wzbudza duże zainteresowanie wszędzie, gdzie się pojawia. W Polsce znajduje się zaledwie kilka sprawnych pojazdów tego typu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Obsługa uroczystości ślubnej na terenie Warszawy

liczba odwiedzin: 3167

Popularne miasta w okolicy