Zobacz zdjęcia (5)
Fokus / Fotograf / Kamerzysta, Barcin - zdjęcie 1
Fokus / Fotograf / Kamerzysta, Barcin - zdjęcie 2 Fokus / Fotograf / Kamerzysta, Barcin - zdjęcie 3 Fokus / Fotograf / Kamerzysta, Barcin - zdjęcie 4 Fokus / Fotograf / Kamerzysta, Barcin - zdjęcie 5
1 / 5

Fokus / Fotograf / Kamerzysta id:10971

Barcin, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Gdzie leży granica między artystą a rzemieślnikiem?
Doskonały sprzęt fotograficzny oraz techniki obróbki komputerowej coraz bardziej ją zacierają, jednak wrażliwa osoba dostrzeże różnicę bez zastanowienia. Fotograf ślubny powinien być wrażliwy, ale też świadomy technik fotografowania.

Moja fotografia ślubna to dokument przeżyć, które zachowuję w światłach, cieniach i barwach. Pragnę uchwycić wszystkie momenty szczęścia, radości, wzruszeń i uniesień młodej pary oraz rodziny, a także przedstawić jak najlepiej tę nadzwyczajną bliskość między wybrankami.

Dlaczego fotografia ślubna?

Ponieważ najbardziej w sztuce fotograficznej cenię jej moc obrazowania najgłębszych, silnych emocji. A dzień ślubu jest ich pełen. Podczas przygotowań, ceremonii zaślubin oraz w trakcie wesela obserwuję parę młodą, rodzinę i gości. Jestem wszędzie tam, gdzie pojawiają się uczucia, uśmiechy, znaczące gesty, po prostu uwieczniam prawdziwe chwile wzruszeń i nie tylko tego wyjątkowego dnia.

Moja fascynacja fotografią poparta jest wykształceniem i doświadczeniem.

Ukończyłem szkołę fototechniczną, a po raz pierwszy pracowałem jako fotograf dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w całej Polsce.
Następnie przez 4 lata pracowałem jako grafik oraz ukończyłem roczne szkolenie z zakresu grafiki i obsługi oprogramowania w Niemczech.
Dodatkowo odbywałem liczne szkolenia z zakresu technologii druku – między innymi w Belgii i Anglii. Nowinki technologiczne są mi dobrze znane.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Słuchamy klientów, realizujemy zlecenie z zaangażowaniem, jeśli jest taka potrzeba podpowiadamy, działamy dyskretnie, ale profesjonalnie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Umiejętność pracy z ludźmi, widza o tym jak ustawiać parę młodą, żeby korzystnie wyszła na zdjęciu, wysoka jakość zdjęć filmu, wiedza z zakresu zarządzania kolorem, profesjonalna obróbka introligatorska fotoksiążek, albumów.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Emocje to jest to co najbardziej motywuje do działania. Ślub jest ich pełen. Dodatkowo praca z ludźmi zawsze jest ciekawa i ekscytująca.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Używamy tylko profesjonalnych obiektywów marki Nikon i oczywiście aparatów tej samej marki. Kamery które znajdują się w naszym wyposażeniu to kamery Sony, w technologii FULL HD oraz 4K.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zaplecze techniczne jest ważne, ponieważ różne warunki oświetleniowe panują w kościołach, a także na salach weselnych. Trzeba być przygotowanym na każdą ewentualność.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj jest 2 operatorów - fotograf i filmowiec. W przypadku oferty rozszerzonej np. obsługi drona może być nas więcej.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy materiał udostępniamy na pendrive w eleganckim etui lub na płycie w personalizowanym pudełku. Na życzenie klienta udostępniamy także w wersji online.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowy materiał udostępniamy na pendrive w eleganckim etui lub na płycie w personalizowanym pudełku. Na życzenie klienta udostępniamy także w wersji online.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na gotowy materiał wynosi 8 tygodni

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Barcin, , 88-190, woj. kujawsko-pomorskie
liczba odwiedzin: 3103

Popularne miasta w okolicy