Fokus / Fotograf / Kamerzysta id:10971

1400 zł / całość
Barcin, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
663-689...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Do wyboru:

 • 1 fotograf
Fotografia ślubna – zapis wspomnień i emocji

Gdzie leży granica między artystą a rzemieślnikiem?
Doskonały sprzęt fotograficzny oraz techniki obróbki komputerowej coraz bardziej ją zacierają, jednak wrażliwa osoba dostrzeże różnicę bez zastanowienia. Fotograf ślubny powinien być artystą wrażliwym na piękno i głębię uczuć.

Moja fotografia ślubna to dokument przeżyć, które zachowuję w światłach, cieniach i barwach. Pragnę uchwycić wszystkie momenty szczęścia, radości, wzruszeń i uniesień młodej pary oraz rodziny, a także przedstawić jak najlepiej tę nadzwyczajną bliskość między wybrankami.

Dlaczego fotografia ślubna?

Ponieważ najbardziej w sztuce fotograficznej cenię jej moc obrazowania najgłębszych, silnych emocji. A dzień ślubu jest ich pełen. Podczas przygotowań, ceremonii zaślubin oraz w trakcie wesela obserwuję parę młodą, rodzinę i gości. Jestem wszędzie tam, gdzie pojawiają się uczucia, uśmiechy, znaczące gesty. Niczego nie ustawiam i nie bawię się w reżysera – po prostu uwieczniam prawdziwe chwile wzruszeń i uniesień.

Moja fascynacja fotografią poparta jest wykształceniem i doświadczeniem.

Ukończyłem szkołę fototechniczną, a po raz pierwszy pracowałem jako fotograf dzieci i młodzieży w placówkach oświatowych w całej Polsce.
Następnie przez 4 lata pracowałem jako grafik oraz ukończyłem roczne szkolenie z zakresu grafiki i obsługi oprogramowania w Niemczech.
Dodatkowo odbywałem liczne szkolenia z zakresu technologii druku – między innymi w Belgii i Anglii. Nowinki technologiczne są mi dobrze znane.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Barcin

Oferta

Oferta nr 1
1400 / całość
Zajmuję się fotografią ślubną w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu i okolicach. Oferuję wykonanie profesjonalnego fotoreportażu ślubnego, który może obejmować:

przygotowanie i błogosławieństwo w domu panny młodej,
ceremonię zaślubin,
przyjęcie weselne do oczepin,
plenerową sesję zdjęciową.

Efekt końcowy to około 700 obrobionych graficznie zdjęć (Photoshop) na płycie DVD oraz dodatkowo album ślubny lub fotoksiążka zawierające blisko 100 wybranych ujęć. Wgląd we wszystkie, nieobrobione zdjęcia możliwy już w ciągu 72 godzin po uroczystości.

FORMA

Proponuję wywołanie wybranych przez parę młodą zdjęć na wiele sposobów, między innymi w postaci:

odbitek standardowych w różnych formatach
albumów i fotoksiążek (nowoczesny skład i oprawa, dostępne różne rodzaje i formaty),
wydruku na płótnie,
wydruku wielkoformatowego,
fotografii oprawionych w ramę.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Bartek Brzykcy

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Fokus
Imię i nazwisko:Bartek Brzykcy
Adres:Barcinul. Mickiewicza 9
88-190woj. kujawsko-pomorskie
663-689...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 20-09-2013, liczba odwiedzin: 1858
Telefon
663-689...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie