Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Piotr Zawada Fotografia id:34465

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 12-03-2018
Liczba odwiedzin: 145

Oferta

Jestem mężem swojej żony i właścicielem dwóch kotów. Podróżnikiem, który po wielu wyprawach zakochał się w Maderze. Biegaczem dążącym wiecznie do lepszej formy. Fotografem, który uwielbia naturalne emocje. Swoje życie prywatne i zawodowe dzielę na Polskę i Portugalię, ale pracuję w całej Europie (i nie tylko).

Dawno temu obiecałem sobie, że będę robił w życiu tylko to, co sprawia mi przyjemność. W pewnym momencie na mojej drodze pojawiła się fotografia. I została. Na dobre. Fotografowanie ślubów przyszło bardzo naturalnie i zajmuję się tym już od niemal 10 lat. W tym czasie spotkałem wiele cudownych Par, z którymi pracowałem w najróżniejszych miejscach w Polsce i na Świecie.

Obserwuję. Uchwycam. Szukam tych ulotnych chwil, które składają się na ten jeden, najważniejszy dzień - uśmiechy, spojrzenia, gesty, łzy. To będą chwile, które będą budowały Waszą historię. Historię, która za kilkanaście lat pozwoli Wam powrócić do uczuć z tego dnia.

Zawsze uważałem, że dobry reportaż tworzy nie tylko fotograf, ale przede wszystkim robicie to Wy sami. Dlatego pracuję dyskretnie i robię wszystko, żebyście mogli być sobą i zachowywać się naturalnie. Bez tego nie ma dobrych zdjęć. Uważam też, że relacja Para-Fotograf to dużo więcej niż Zleceniodawca-Zleceniobiorca. Zwyczajnie musimy się polubić. Z mojej strony dostajecie pełne wsparcie i pomoc. W czymkolwiek. Wiązanie krawata i muchy? No problem ;) W zakładce „historie” pokazuję moją całą pracę dla wybranych Par. Osobiście uważam, że jest to istotne, żebyście mogli zobaczyć, że nie tylko wybrane zdjęcia są dobre :) Moją bieżącą pracę można też śledzić na Facebook'u

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
 • 3 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.