Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Piotr Zawada Fotografia id:34465

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Piotr Zawada Fotografia

Piotr Ostatnio widziany wczoraj
507-122...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 12-03-2018
Liczba odwiedzin: 47

Oferta

Jestem mężem swojej żony i właścicielem dwóch kotów. Podróżnikiem, który po wielu wyprawach zakochał się w Maderze. Biegaczem dążącym wiecznie do lepszej formy. Fotografem, który uwielbia naturalne emocje. Swoje życie prywatne i zawodowe dzielę na Polskę i Portugalię, ale pracuję w całej Europie (i nie tylko).

Dawno temu obiecałem sobie, że będę robił w życiu tylko to, co sprawia mi przyjemność. W pewnym momencie na mojej drodze pojawiła się fotografia. I została. Na dobre. Fotografowanie ślubów przyszło bardzo naturalnie i zajmuję się tym już od niemal 10 lat. W tym czasie spotkałem wiele cudownych Par, z którymi pracowałem w najróżniejszych miejscach w Polsce i na Świecie.

Obserwuję. Uchwycam. Szukam tych ulotnych chwil, które składają się na ten jeden, najważniejszy dzień - uśmiechy, spojrzenia, gesty, łzy. To będą chwile, które będą budowały Waszą historię. Historię, która za kilkanaście lat pozwoli Wam powrócić do uczuć z tego dnia.

Zawsze uważałem, że dobry reportaż tworzy nie tylko fotograf, ale przede wszystkim robicie to Wy sami. Dlatego pracuję dyskretnie i robię wszystko, żebyście mogli być sobą i zachowywać się naturalnie. Bez tego nie ma dobrych zdjęć. Uważam też, że relacja Para-Fotograf to dużo więcej niż Zleceniodawca-Zleceniobiorca. Zwyczajnie musimy się polubić. Z mojej strony dostajecie pełne wsparcie i pomoc. W czymkolwiek. Wiązanie krawata i muchy? No problem ;) W zakładce „historie” pokazuję moją całą pracę dla wybranych Par. Osobiście uważam, że jest to istotne, żebyście mogli zobaczyć, że nie tylko wybrane zdjęcia są dobre :) Moją bieżącą pracę można też śledzić na Facebook'u

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Cennik

Reportaż od 12:00 do 1:00
3900 / 12 godzin
Nadszedł Ten Dzień! Spotykamy się ok 12:00 i zaczynamy tworzyć :)

Myślę, że nie muszę wspominać o oczywistej dyskrecji i niezauważalnej pracy. Na pewnym poziomie jest to już oczekiwany standard. Na co więc możecie liczyć z mojej strony? Przez lata nauczyłem się kilku sztuczek :) Pomogę Wam przejść przez ten dzień na pełnym luzie. Postaram się unieszkodliwić wszelkie kryzysy, np. z zawiązaniem krawata lub eleganckim złożeniem poszetki. Multitasking gwarantowany!

Oferta ta obejmuje:
:: reportaż z przygotowań, od godziny 12:00
:: fotografowanie podczas ceremonii
:: zdjęcia z wesela, do tortu i oczepin (max do 1:00)
:: minimum 300 obrobionych zdjęć na pendrive
:: pendrive w drewnianym pudełeczku

Jest możliwość rozszerzenia pakietu o sesję narzeczeńską i poślubną.

W ofercie mam również fantastycznej jakości albumy.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.