piotrekurban id:23049

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 29-09-2016
Liczba odwiedzin: 1044

Oferta

Taktownie patrzę. Wnikliwie spoglądam. Przewiduję. Krótko mówiąc - fotografuję.

Na podstawie doświadczenia z fotografią ślubną wyznaczone zostały standardy, które moje fotografie muszą spełniać. Reportaż ślubny to nie tylko kilka dobrych kadrów. Z pełną dbałością o każdy szczegół powstają całościowe, spójne materiały tworzące Waszą historię ślubną, do której myślę, że powrócicie nie jeden raz. Ani jedna z historii ślubnych nie odbiega od wyznaczonych standardów przy jednoczesnym indywidualnym podejściu do każdej z fotografowanych Par. Naturalna kolorystyka fotografii, ciekawy kadr i emocje, które towarzyszą ich tworzeniu są moją recepturą na dobry fotograficzny reportaż.

Niezauważalnie, taktownie. Doceniam zarówno Wasze uczucia jak i Waszych bliskich dlatego nie kreuję ani w żaden sposób nie reżyseruję rzeczywistości, nie zaburzam biegu wydarzeń. Zawsze wybiegam myśleniem w bliską przyszłość co pozwala mi być o krok przed tym co ważne.

Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów.

Specjalizacja:

 • fotoksiążka
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: piotrekurban id:23049
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Lili&Paul
Lili&Paul
(5)
Dodano: 19-02-2017
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Wieliczka
Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak! Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista a na dodatek, przemiły człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia, jak i na sesji w plenerze czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno - kawał dobrej roboty! Polecamy! Lili&Paul ♥
Agata
Agata
(5)
Dodano: 15-02-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Szaflary
Piotrek!
Twoje zaangażowanie w prace zrobiło na nas duze wrażenie. Bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani : równocześnie fotkamy z przyjecia jak i pleneru:) Masz dobre podejście do klienta, umiesz doradzic oraz rozluźnić atmosferę. Będziemy Cie polecać jak najbardziej. Pozdrawiamy serdecznie.
Marcin
Marcin
(5)
Dodano: 15-02-2017
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Jordanów
Piotrek fotograf z pasją. Ciągle dąży do lepszego koloru, kadru, jakości. Super pozytywny człowiek, bardzo wesoły. Zna się na rzeczy i zawsze doradzi. Polecam go każdemu kto wie czego chce. Pozdrawiam M.
Sylwia i Mateusz
Sylwia i Mateusz
(5)
Dodano: 14-02-2017
Data imprezy: 16-07-2016
Miejscowość: Nowy Targ
Piotrek!
Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.
Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją, ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.
Dziękujemy za kawał dobrej roboty
Szymon i Klaudia
Szymon i Klaudia
(5)
Dodano: 10-02-2017
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Kopytówka
Jak najbardziej Piotrek jest godny polecenia. Dobre podejście do ludzi, w pełni zaangażowany i pełen pomysłów, a sesja plenerowa mistrzostwo świata! Zdjęcia będą świetna pamiątką :)

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.