Piotrek Urban Fotograf id:23049

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (5)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 29-09-2016
Liczba odwiedzin: 1007

Oferta

Jestem Piotrek. Opowiem o mojej pracy bez przetartych zdań typu „fotografia jest moją życiową pasją, życiowym powołaniem..”. Taktownie patrzę, wnikliwie spoglądam, przewiduję, mówiąc krótko fotografuję. Robię to co lubię, robię to najlepiej jak potrafię i nieustannie się rozwijam.

Na podstawie mojego kilkuletniego już doświadczenia z fotografią ślubną, wyznaczyłem cel i standardy, które moje fotografie muszą spełniać. Reportaż ślubny to nie tylko kilka dobrych kadrów. Z pełną dbałością o każdy szczegół powstają całościowe, spójne materiały tworzące Waszą historię ślubną, do której będziecie powracać latami. Żadna z historii ślubnych nie odbiega od wyznaczonych standardów przy jednoczesnym indywidualnym podejściu do każdej z fotografowanych Par. "Soczysty" naturalny kolor fotografii z uwzględnieniem również w pełni naturalnej kolorystyki skory, dobry kadr i emocje są priorytetami na moich fotografiach.

Staram się być niezauważalny, taktowny. Doceniam zarówno Wasze uczucia jak i Waszych bliskich dlatego nie kreuję ani w żaden sposób nie reżyseruję rzeczywistości, nie zaburzam biegu wydarzeń. Zawsze wybiegam myśleniem w bliską przyszłość co pozwala mi być o krok przed tym co ważne.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Piotrek Urban Fotograf id:23049
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Lili&Paul
Lili&Paul
(5)
Dodano: 19-02-2017
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Wieliczka
Gdyby ktoś się nas spytał, czy znamy dobrego fotografa, bez zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak! Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista a na dodatek, przemiły człowiek. Bardzo szybko nawiązuje kontakt. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia, jak i na sesji w plenerze czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjecia mozemy powiedziec tylko jedno - kawał dobrej roboty! Polecamy! Lili&Paul ♥
Agata
Agata
(5)
Dodano: 15-02-2017
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Szaflary
Piotrek!
Twoje zaangażowanie w prace zrobiło na nas duze wrażenie. Bardzo jesteśmy usatysfakcjonowani : równocześnie fotkamy z przyjecia jak i pleneru:) Masz dobre podejście do klienta, umiesz doradzic oraz rozluźnić atmosferę. Będziemy Cie polecać jak najbardziej. Pozdrawiamy serdecznie.
Marcin
Marcin
(5)
Dodano: 15-02-2017
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Jordanów
Piotrek fotograf z pasją. Ciągle dąży do lepszego koloru, kadru, jakości. Super pozytywny człowiek, bardzo wesoły. Zna się na rzeczy i zawsze doradzi. Polecam go każdemu kto wie czego chce. Pozdrawiam M.
Sylwia i Mateusz
Sylwia i Mateusz
(5)
Dodano: 14-02-2017
Data imprezy: 16-07-2016
Miejscowość: Nowy Targ
Piotrek!
Współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością:) Zdjęcia zarówno plenerowe jak i reportażowe - piękne i profesjonalne w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy, do tego oprawione w pięknym albumie na pewno będą niezapomnianą pamiątką na całe życie. Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo. Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.
Piotrek Urban to prawdziwy profesjonalista na dodatek z pasją, ale przede wszystkim to naprawdę fajny „gość”. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Przy nim nie można czuć się skrępowanym. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani.
Dziękujemy za kawał dobrej roboty
Szymon i Klaudia
Szymon i Klaudia
(5)
Dodano: 10-02-2017
Data imprezy: 17-09-2016
Miejscowość: Kopytówka
Jak najbardziej Piotrek jest godny polecenia. Dobre podejście do ludzi, w pełni zaangażowany i pełen pomysłów, a sesja plenerowa mistrzostwo świata! Zdjęcia będą świetna pamiątką :)

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.