Agnieszka Nowak Wedding Planner

od 2500 do 8000 zł
Poznań, wielkopolskie
(15)
Dodaj opinię
508-145...

Opcje

  • ślub w plenerze

O nas

Ślub oraz wesele są wydarzeniami o ogromnym ładunku emocjonalnym. Kto to przeżył, ten wie. Wy macie to dopiero przed sobą i z pewnością już zauważyliście, że są to emocje często zróżnicowane...:) To także całkiem spore przedsięwzięcie logistyczne, a przede wszystkim finansowe.

Jeśli nie macie absolutnie pomysłu na ten ważny dzień, jestem po to, aby przedstawić Wam możliwe rozwiązania odpowiednio dostosowane do Waszego budżetu.

Jeśli brakuje Wam tylko wybranych elementów - chętnie uzupełnię je razem z Wami.

Jeśli wszystko macie przemyślane i zaplanowane, ale zauważyliście już, że od planu do sprawnej realizacji daleka droga, moja pomoc w koordynacji uwolni Was od czysto technicznej strony przedsięwzięcia.

Moim zadaniem, ale też i pasja, jest sprawić, aby ten najważniejszy dla Was dzień wiązał się tylko i wyłącznie z cudownymi wspomnieniami.

Pakiety cenowe

od 2500 do 8000zł/ całość

Cena szacowana jest na podstawie wywiadu, oczekiwań Pary, ilości zadań oraz wysokości odpowiedzialności za poszczególne.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jest to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Pierwsze spotkanie jest niezobowiązujące, zachęcamy przed spotkanie do wypełnienia formularza dzięki któremu wiemy czego od nas oczekujecie. Najczęściej po spotkaniu przedstawiamy szacunkowy kosztorys i ustalamy harmonogram prac.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Bardzo dobrze znamy branżę ślubną, jesteśmy elastyczne. Posiadamy duże doświadczenie. Zorganizujemy wesele z bardzo małym budżetem ale i z tym bardzo dużym. Nie boimy się nowych wyzwań.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Każdy kto chce spędzić swoje wesele na przyjemnościach a nie na podejmowaniu decyzji.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Z reguły jest to rok ale zdarza się, że i 4 miesiące

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie ma, nie rozliczamy się % od wielkości budżetu Pary Młodej, mamy własne wynagrodzenie, które szacujemy już po pierwszym niezobowiązującym spotkaniu

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Znamy branżę, wiemy z kim i za ile, dopasowujemy do potrzeb klienta odpowiedniego usługodawcę, negocjujemy w imieniu Pary.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Cudowną energię jaka płynie od narzeczonych-to energia ich miłości

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

od samego rana w dniu wesela do wydania ostatniego posiłku przez kuchnię

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

spotykamy się na Skype , korespondujemy poprzez e-mail, whatssup, messenger

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

niezwłocznie po zaręczynach , lecz najlepiej 12 miesięcy przed planowaną datą

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Mają do tego prawo, to się zdarza. Nic złego. Staramy się dopasować do bieżącej sytuacji i ustalamy na nowo.

Agnieszka Nowak Wedding Planner
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2023
Warszawa
Data dodania: 16-10-2023

Jako wrześniowa Panna Moda miałam okazje współpracować z Agnieszką. Zawierzenie jej koordynowania tego najważniejszego dla nas dnia było dobrą decyzją. W dniu ceremonii Agnieszka zadbała o każdy najmieszy detal dodatkowo wporwadzjac spokojną atmosferę. Jako Para Młoda mieliśmy świadomość, że za sprawą naszej wedding planerki wszystko jest dopięte na ostatni guzik co pozwoliło nam skupić się w pełni na nas oraz gościach. Dzięki pracy I zaangażowaniu Agnieszki wszystko wyszło perfekcyjnie, a ja w dniu ślubu nawet przez chwilę nie musiałam myśleć o sprawach organizacyjnych! Dla przyszłych Par Młodych –Zatrudnienie weeding planerki na dzień ślubu to świetna inwestycja! Dodatkowo Agnieszka jest bardzo symatyczną, pomysłową osobą z dobym gustem!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2023
Poznań
Data dodania: 18-09-2023

Cudowna i nieoceniona! Agnieszko współpraca z Tobą była najlepszą decyzją! Bez Ciebie cały ten rozgardiasz, który sobie wymyśliłam, nie byłby możliwy! Dziękuje Ci za dopilnowanie wszystkich, nawet najmniejszych, szczegółów. Za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu rzeczy niemożliwych! Jesteś wielka!
Innym parom które stoją przed wyborem koordynatora, plannera ślubnego gorąco polecam - Agnieszka do strzał w dziesiątkę!!!!

Agnieszka
18-09-2023

Dziękuję pięknie !

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Poznań
Data dodania: 31-05-2022

Jestem szczerze wzruszona, pisząc te słowa. Mąż mówi, że profesjonalna wedding plannerka to był nasz najlepszy ślubny wydatek! Plannerka Agnieszka Nowak-wedding planner/konsultant ślubny jest oazą spokoju, szybciej robi niż panna młoda pomyśli i słuchajcie - odbiera KAŻDY telefon przed trzecim sygnałem! W dniu ślubu przeniosła góry, a było NAPRAWDĘ gorąco. Widać, że kocha swoją pracę, dobrze zna podwykonawców, których poleca i absolutnie nie mam pojęcia, czy da się ją wyprowadzić z równowagi - mnie się nigdy nie udało.

Agnieszko, dziękuję! ❤️ Szczerze życzę Ci samych sukcesów i pięknych zawodowych wyzwań 👏🏻

Agnieszka
31-05-2022

Monika..to był zaszczyt! Dziękuję z całego serduszka

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Dolsk
Data dodania: 15-11-2021

Agnieszka była pierwszą konsultantką ślubną z jaką się skontaktowaliśmy i to był od razu strzał w dziesiątkę! Do każdego zadania podchodziła z pasją i pełnym profesjonalizmem. Mogliśmy liczyć na pomoc i wsparcie w dopięciu kwestii organizacyjnych, również w związku z przekładaniem terminu ślubu. Polecamy w 100%. Dziękujemy!! :)

M
Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Kraków
Data dodania: 06-09-2021

Aga spisala sie swietnie, z usmiechem i profesjonalizmem. Kreatywnie podeszla do bardzo wymagajacych panstwa mlodych. Miala nie lada zadanie i wywiazala sie z tego swietnie. Jest bardzo wazne aby osoby ktore pracuja przy tak specjalnym wydarzeniu mialy specjalne miejsce w naszych sercach i to sie Adze swietnie udalo. Miejmy nadzieje ze ekipa ktora udalo se nam zlozyc z kilku wykonawcow pozostanie naszymi przyjaciolmi na lata. Takie momenty lacza a ludzie lacza sie na lata .

Agnieszka
06-09-2021

Dokładnie tak...to ludzie tworzą te niezapomniane chwile💗

M
Magda i Émilien
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-07-2021
Przyborowo
Data dodania: 22-07-2021

Podjęcie współpracy z Agnieszką było bardzo dobrą decyzją i polecamy ją każdemu, kto w dniu swojego ślubu chce cieszyć się chwilą, nie martwić się o detale, mieć pewność że ktoś czuwa nad wszystkim, a jednocześnie mieć przy sobie uśmiechniętą, opanowaną, pozytywną osobę, jaką jest Agnieszka.
Już od pierwszej rozmowy Agnieszka przekonała nas do siebie swoim profesjonalizmem, dobrymi radami, zorganizowaniem i chęcią pomocy nawet w najbardziej wymagających kwestiach, a takich było sporo biorąc pod uwagę dwie ceremonie i polsko-francuskich gości.
Dziękujemy i polecamy z całego serducha!!! ❤❤❤

Agnieszka
22-07-2021

Dziękuję💗💗

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 02-09-2020

Pani Agnieszka, była trzecią plannerką, z którą się spotykaliśmy i od razu wiedzieliśmy, że oferuję inną jakość współpracy – bił od niej spokój, profesjonalizm i klasa. Zarówno Pani Agnieszka, jak i Pani Justyna były od początku bardzo zaangażowane w organizację naszego wesela, ale bez wybujanego, głośnego „entuzjazmu”. Mogliśmy liczyć na tak istotne dla nas: dyskrecję, cierpliwość i wyrozumiałość, gdy puszczały nam nerwy, a wymagania rosły. W tak trudnych i zaskakujących warunkach pandemii Panie wykazały się elastycznością i otwartością. Wspólnie przeszliśmy od planu wielkiego wesela na ponad 230 osób, przez opcję przyjęcia na ogrodzie, aż do najwspanialszego wesela, jakie mogliśmy sobie wymarzyć! Mnóstwo atrakcji, trzy muzyczne występy, gwiazda, napięty grafik, goście z różnych krajów oraz wymagający my – wszystkiemu udało im się sprostać. I myślę, że najlepszą rekomendacją jest właśnie to, że w dniu ślubu naprawdę mogliśmy skupić się na sobie, cieszyć chwilą i bawić z gośćmi, spokojni, że Panie Agnieszka i Justyna mają wszystko pod kontrolą. W trakcie przygotowań i podczas przyjęcia – pełen profesjonalizm i klasa!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Piła
Data dodania: 02-09-2020

Już na pierwszym spotkaniu było wiadomo, że to bardzo dobra decyzja współpracować z Agnieszką. Otwarta, serdeczna, pomocna ręka. Rozmowy z podwykonawcami, warunki umów, terminy... i wiele więcej. Doradzi we wszystkim - od sukienki po garnitur po usadzenie gości i aranżację. Zawsze na czas. Pracuje sumiennie, zauważy każdy szczegół :) Justyna pogodna i uśmiechnięta, bystra dziewczyna, skoncentrowana na zadaniu.
Zarówno przed weselem jak i w dzień ślubu mieliśmy wszystko dopilnowane.
Dziękujemy Wam za cały wkład pracy !!!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Plannerka Agnieszka Nowak
Imię i nazwisko: Agnieszka Nowak
Adres: Poznań, Drzewieckiego 31, 60408, woj. wielkopolskie
508-145...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6915
Zadzwoń
508-145...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie