Zobacz zdjęcia (5)
Podziękowania dla rodziców, Stalowa Wola - zdjęcie 1
Podziękowania dla rodziców, Stalowa Wola - zdjęcie 2 Podziękowania dla rodziców, Stalowa Wola - zdjęcie 3 Podziękowania dla rodziców, Stalowa Wola - zdjęcie 4 Podziękowania dla rodziców, Stalowa Wola - zdjęcie 5
1 / 5

Podziękowania dla rodziców id:10763

Stalowa Wola, podkarpackie

O nas

Wielkimi krokami zbliża się Wasz wielki dzień. Ta wyjątkowa uroczystość z całą pewnością będzie pełna radości i uśmiechu w gronie najbliższych i najbardziej oddanych Wam osób. Przygotowania trwają pełną parą. Łatwo jest więc coś przeoczyć lub o czymś zapomnieć. Pamiętajcie, że w natłoku „spraw do załatwienia”, nie wolno zapominać o Waszych najbliższych. Podziękowanie rodzicom za trud włożony w Wasze wychowanie, za pomoc w organizacji dnia zaślubin, to już standardowy etap każdej uroczystości weselnej. Czas zatem pomyśleć nad tekstem przemowy, która - możecie być pewni, na zawsze zakotwiczy się w pamięci Waszych rodziców. Warto również pomyśleć nad upominkiem z tej niezwykłej okazji. Upominkiem, który zobrazuje i odda wszystko to, co chcieliście przekazać rodzicom i który zawsze będzie przypominał im ten dzień. Wyjątkowy upominek szklany z pełną indywidualną personalizacją to coś unikatowego, coś za razem modnego i ponadczasowego, pięknie prezentującego się na półce, a przede wszystkim pamiątka na całe życie.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie znajdziecie inspiracje, przykładowe teksty, oraz najpiękniejsze statuetki wykonane ze szkła lub kryształu.

I pamiętajcie - nasze upominki ich zachwycą!

liczba odwiedzin: 1486

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie