Zobacz zdjęcia (8)
Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów, Kraków - zdjęcie 1
Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów, Kraków - zdjęcie 2 Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów, Kraków - zdjęcie 3 Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów, Kraków - zdjęcie 4 Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów, Kraków - zdjęcie 5
Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów, Kraków - zdjęcie 6
1 / 8

Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów id:53999

od 2200 do 2500 zł / pokaz
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
517-232...

O nas

Cześć!

Od 15 lat zajmuję się pokazami barmańskimi w Polsce i na świecie. Zbierałem doświadczenie w prawie 50 krajach. W 2013 (Singapur) oraz 2017 (Tajlandia) zostałem Mistrzem Świata Barmanów flair. Z przyjemnością uświetnię Twoje przyjęcie weselne. Aktualnie jestem twórcą cyfrowym na Tik Toku i Instagramie, gdzie pod pseudonimem Hans Brando możesz mnie poznać z bardziej 'zwariowanej' strony :)

Poniżej opis usługi:

Pokaz barmański od lat jest uznawany za najlepszą atrakcję na wszelkiego rodzaju organizowane wydarzenia. Dlaczego?

Po pierwsze jest to kapitalna interakcja z gośćmi. Przed pokazem staramy się zaprosić wszystkich potencjalnych widzów tuż przed bar aby na własnej skórze mogli poczuć kunszt naszej profesji.
Po drugie, przed każdym występem staramy się rozluźnić atmosferę, delikatnie i z uśmiechem wprowadzając zainteresowanych w świat latających butelek.
Po trzecie, krok po kroku przedstawiamy arkana efektownej sztuki barmańskiej flair, "kupując" w ten sposób widzów, aby dopingowali nas przez cały czas trwania pokazu oraz by nie pozwolili aby żadna sztuczka nie umknęła ich uwadze. Nie jednokrotnie podczas występu pokazujemy elementy iluzji oraz magii, które nasi widzowie bardzo chętnie uwieczniają na swoich mobilnych urządzeniach, aby później móc analizować z najbliższymi jak to właściwie było możliwe?!

Podbicia, turlania, dołapania, postawienia, obracanie... i to wszystko dzieje się w mgnieniu oka! W takim skrócie można opisać pokaz barmański. Jest to efektowna sztuka przyrządzania koktajli. Należy pamiętać, że prezentowany wachlarz umiejętności barmańskich i technicznych zależy tylko i wyłącznie od doświadczenia barmana. Setki godzin poświęconych na sali treningowej, tysiące stłuczonych butelek, otarcia, siniaki, rozcięcia to wszystko składa się na wspaniałe widowisko które można podziwiać na własne oczy. Energiczna muzyka doskonale wtapia się w rytm podrzucanych butelek tworząc w ten sposób niesamowity klimat i otoczkę teatru w którym barman jest jedynym
aktorem. Rozpalane butelki oraz fire show na koniec przedstawienia dodaje jeszcze większego dreszczyku emocji który rozgrzeje do czerwoności każdą publiczność!

Po zakończonym pokazie czas na zabawę ze zgromadzonymi widzami. W groteskowy sposób staramy się pokazać wybranym przez nas ambasadorom
publiczności jak trudna jest nasza profesja, dbając tym samym o ich bezpieczeństwo! Całość zabawy z gośćmi ma charakter komediowy wywołując nieśmiertelny uśmiech na twarzach oglądających. Wszystkie osoby biorące udział w zabawach zostają nagradzane drinkami przygotowanymi podczas pokazu.

Czas trwania usługi: 20-25 minut

W skład usługi wchodzi:

-pokaz barmański w wykonaniu dwukrotnego Mistrza Świata
-mobilny bar dedykowany do pokazu
-interakcja z gośćmi przed pokazem
-zabawa dla gości po pokazie
-8 drinków przygotowanych w trakcie pokazu
-pokaz ognia
-postawienie 15 szklanek z drinkami na brodzie

Dojeżdżam na terenie całego kraju.

W razie pytań, pozostaję do dyspozycji.

Do zobaczenia!

Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów - film 1 Pokaz Barmański dwukrotnego Mistrza Świata Barmanów - film 1

Oferta

Pokaz Barmański na weselu

od 2200 do 2500zł/ pokaz
Pobierz ofertę

Pokaz barmański trwa: 20-25 minut

W skład usługi wchodzi:

-pokaz barmański w wykonaniu dwukrotnego Mistrza Świata
-mobilny bar dedykowany do pokazu
-interakcja z gośćmi przed pokazem
-zabawa dla gości po pokazie
-8 drinków przygotowanych w trakcie pokazu
-pokaz ognia
-postawienie 15 szklanek z drinkami na brodzie
-logistyka z Krakowa

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Adam Brańczyk
Adres: Kraków, woj. małopolskie
517-232...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 33
Zadzwoń
517-232...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie