POKAZ FAJERWERKÓW do samodzielnego odpalenia HIT |zestawy pokazowe DSO

600 zł
Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

Oferta

  • dowóz do klienta
  • sprzedaż detaliczna
  • sprzedaż hurtowa
  • sprzedaż przez Internet

Specjalizacja

  • fontanny
  • zestawy

O nas

Zestawy pokazowe do samodzielnej obsługi - HIT na uroczystość weselną

Organizacja pokazu sztucznych ogni nie zawsze musi być sprawą kosztowną i skomplikowaną. Dzięki wysokiej jakości bezobsługowym zestawom pirotechnicznym "High-Tech DSO" zorganizujesz swój własny niezapomniany pokaz, bez konieczności angażowania zespołu pirotechników.
Ze względu na nieduży koszt oraz łatwość w transportowaniu, z naszych zestawów od wielu lat z zadowoleniem korzystają właściciele hoteli, restauracji, przedstawiciele miast i gmin oraz organizatorzy prywatnych imprez. Duży wachlarz oferowanych wariantów, pozwala dopasować wielkość pokazu do budżetu imprezy.

Każdy z zestawów składa się z odpowiednio dobranych materiałów pirotechnicznych, skomponowanych przez zespół pirotechników w taki sposób, aby w jednym elemencie tworzyły spójną i harmonijną prezentację pirotechniczną o odpowiednim stopniu natężenia i rozmachu efektów. Każdy z zestawów po bezpiecznym zainicjowaniu (możliwe 2 sposoby: podpalenie 1 lontu wolnopalnego lub - w zestawach PRO - zdalnie pilotem do 200m) tworzą kilkuminutowy spektakl sztucznych ogni.

UWAGA! Realizacja pokazu za pomocą zestawu "High-Tech DSO" nie wymaga uzyskania pozwoleń na używanie materiałów wybuchowych. Wystarcza oświadczenie i dokument, który otrzymają Państwo od nas wraz z zakupionym zestawem.

GŁÓWNE ZALETY

Organizacja pokazu za pomocą zestawu "High-Tech DSO" to przede wszystkim:

- zmniejszenie kosztu realizacji (klient nie płaci za obsługę pokazu przez pirotechnika),
- mobilność - przygotowany zestaw można w prosty sposób transportować,
- proste i bezpieczne w użyciu (nie wymaga doświadczenia, zainicjowanie pokazu odbywa się poprzez odpalenie tylko jednego elementu - zdalnie pilotem do 200m lub tradycyjnie wolnopalny lont; zdalny system zapalający montujemy dodatkowo - na życzenie),
- szeroki wybór (duża gama przygotowanych wariantów pozwala na dopasowanie kosztu pokazu do budżetu każdej imprezy),
- istnieje możliwość przygotowania utworu muzycznego najlepiej nadającego się do stworzenia tła pokazu,
- zestawy dowozimy do klienta własnym transportem lub spedycją (do 72h).

OFEROWANE KATEGORIE

Oferujemy zestawy w następujących kategoriach:

Seria STANDARD: Gama zestawów, które umożliwiają przeprowadzenie własnego kilkuminutowego pokazu pirotechnicznego w najniższych cenach na rynku. Każdy z wariantów zawiera profesjonalnie dobrany zestaw różnego rodzaju efektów stanowiących spójną kompozycję zwieńczoną dynamiczną salwą finałową. Polecane na mniejsze imprezy prywatne (urodziny, rocznice).

Seria PRO: Pokazy o dużym rozmachu efektów. Zastosowanie głównie elementów wylatujących w szerokich układach kątowych (kształt I + C, V, W, X, Z). Kompozycje strzelające na dwóch poziomach wysokości (25m - 60m). Niższe partie (wachlarze, wyrzutnie jednorzędowe) oraz baterie dużego kalibru stanowiące spójną prezentację z bujnym zwieńczeniem w części finałowej. Większość z zastosowanych ładunków, wykorzystujemy podczas realizacji profesjonalnych widowisk sztucznych ogni. Polecamy szczególnie na wesela, eventy firmowe.

Seria PRO+: Zestawy serii PRO wzbogacone o ładunki wysokiego kalibru (2" i 2,5"). Kompozycje strzelające na trzech poziomach wysokości (25m - 60m - 120m), z bardzo dynamiczną częścią finałową o wielkim rozmachu długo opadających efektów. Przede wszystkim polecamy organizatorom eventów, imprez miejskich/gminnych lub na wesela.
Seria STANDARD:
- Gama zestawów, które umożliwiają przeprowadzenie własnego kilkuminutowego pokazu pirotechnicznego w najniższych cenach na rynku. Każdy z wariantów zawiera profesjonalnie dobrany zestaw różnego rodzaju efektów stanowiących spójną kompozycję zwieńczoną dynamiczną salwą finałową. Polecane na mniejsze imprezy prywatne (urodziny, rocznice).

Seria PRO:
- Pokazy o dużym rozmachu efektów. Zastosowanie głównie elementów wylatujących w szerokich układach kątowych (kształt I + C, V, W, X, Z). Kompozycje strzelające na dwóch poziomach wysokości (25m - 60m). Niższe partie (wachlarze, wyrzutnie jednorzędowe) oraz baterie dużego kalibru stanowiące spójną prezentację z bujnym zwieńczeniem w części finałowej. Większość z zastosowanych ładunków, wykorzystujemy podczas realizacji profesjonalnych widowisk sztucznych ogni. Polecamy szczególnie na wesela, eventy firmowe.

Seria PRO+:
- Zestawy serii PRO wzbogacone o ładunki wysokiego kalibru (2" i 2,5"). Kompozycje strzelające na trzech poziomach wysokości (25m - 60m - 120m), z bardzo dynamiczną częścią finałową o wielkim rozmachu długo opadających efektów. Przede wszystkim polecamy organizatorom eventów, imprez miejskich/gminnych lub na wesela.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Dodaj pierwszą opinię
Imię: Maciej 
Adres: Poznań, Rynkowa 58, 62-081, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 2405

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie