pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE id:13704

Oferta
Dodaj do plannera

Szukacie wyjątkowej atrakcji na Wasze Wesele? Coś, co goście będą długo wspominać? Chcesz w interesujący sposób zająć wszystkie dzieciaki obecne na weselu? Wspaniale trafiliście, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana ale już teraz znajdziecie w niej m.in:

Zabawy z dziećmi.
Niesamowita okazja dla młodszej części publiczności do wzięcia udziału w pokazie, a przede wszystkim do zabawy kuglarski sprzętem. Dzieci wraz z nami będą mogły puszczać ogromne bańki mydlane, spróbować żonglerki czy ewolucji na diabolo. Zabawimy ich również skręcaniem zwierząt z balonów oraz malowaniem twarzy.

Dzienne pokazy kuglarskie:
Są to występy, w których rządzą kolory. Żonglerka piłkami, maczugami, kolorowe poi, hulahop, flowerstick, diabolo, jazda na monocyklu i przede wszystkim ogromne bańki mydlane. To wszystko rozbawi i zachwyci publiczność w każdym wieku.

FireShow czyli nocne pokazy "Żywego Ognia":
taniec z użyciem płonących poi, kijów, wachlarzy,żonglerka płonącymi piłkami,połykanie i plucie ogniem,deszcz iskier, to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotujemy specjalnie dla Was podczas tych niezwykle emocjonujących i rozgrzewających występów.

Cennik

Orientacyjna cena: 300 PLN / pokaz

Dzienne pokazy kuglarskie, zabawy z dziećmi- Cena zależy od ilości godzin i ilości zużytych materiałów- do uzgodnienia. :)

Ceny od 300 zł do 1500 zł

Działamy na terenie całej Polski!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE id:13704
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Iza Dodano: 02-04-2015
(5)
Genialne! Czegoś takiego nie widziałam nigdy wcześniej! Goście byli zachwyceni, dzieciaki szalały. Szczególnie polecam pokaz baniek mydlanych na stole i fireshow!
Pełen profesjonalizm!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:48-300
Data dodania: 20-12-2014
Liczba odwiedzin: 1647

Polecamy

Nowe ogłoszenia