Zobacz zdjęcia (5)
pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE, Wrocław - zdjęcie 1
pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE, Wrocław - zdjęcie 2 pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE, Wrocław - zdjęcie 3 pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE, Wrocław - zdjęcie 4 pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE id:13704

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Szukacie wyjątkowej atrakcji na Wasze Wesele? Coś, co goście będą długo wspominać? Chcesz w interesujący sposób zająć wszystkie dzieciaki obecne na weselu? Wspaniale trafiliście, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Nasza oferta jest ciągle rozbudowywana ale już teraz znajdziecie w niej m.in:

Zabawy z dziećmi.
Niesamowita okazja dla młodszej części publiczności do wzięcia udziału w pokazie, a przede wszystkim do zabawy kuglarski sprzętem. Dzieci wraz z nami będą mogły puszczać ogromne bańki mydlane, spróbować żonglerki czy ewolucji na diabolo. Zabawimy ich również skręcaniem zwierząt z balonów oraz malowaniem twarzy.

Dzienne pokazy kuglarskie:
Są to występy, w których rządzą kolory. Żonglerka piłkami, maczugami, kolorowe poi, hulahop, flowerstick, diabolo, jazda na monocyklu i przede wszystkim ogromne bańki mydlane. To wszystko rozbawi i zachwyci publiczność w każdym wieku.

FireShow czyli nocne pokazy "Żywego Ognia":
taniec z użyciem płonących poi, kijów, wachlarzy,żonglerka płonącymi piłkami,połykanie i plucie ogniem,deszcz iskier, to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotujemy specjalnie dla Was podczas tych niezwykle emocjonujących i rozgrzewających występów.

Opinie (1)

pokaz FIRESHOW, OGROMNE BAŃKI MYDLANE id:13704
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
I
Iza
5.00
 / 5
Data dodania: 02-04-2015

Genialne! Czegoś takiego nie widziałam nigdy wcześniej! Goście byli zachwyceni, dzieciaki szalały. Szczególnie polecam pokaz baniek mydlanych na stole i fireshow!
Pełen profesjonalizm!

liczba odwiedzin: 3405

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie