Pokaz laserowy z sesją w sercu laserowym id:15946

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 31-08-2015
Liczba odwiedzin: 607

Oferta Pokazy laserowe Warszawa

Proponujemy Państwu pokazy laserowe, które do tej pory dostępne były tylko na dużych festiwalach bądź imprezach firmowych.
Doświadczenie zdobyte w wykonywaniu przez wiele lat naszej pracy (od 1996 roku) poza zagwarantować najwyższy poziom i satysfakcję klienta.
Używamy renomowanego niemieckiego sprzętu z atestami i certyfikatami, bezawaryjnego a przede wszystkim bezpiecznego. Wielokrotnie wyższa moc naszych urządzeń pozawala na spektakularne show - czy to w środu czy to na zewnątrz.

Dodatkowo posiadamy kilka ekranów do wyświetlania animacji
Przykładowo może to być piękna historia księżniczki i księcia z imionami młodych... Pokaz przeważnie trwa ok. 8 - 10 minut. Oczywiście mając sprzęt na miejscu możemy wydłużyć czas.

Jako jedyni możemy zaproponować na koniec pokazu sesję zdjęciową w sercu laserowym. Dopiero na dwóch weselach zaproponowaliśmy takie rozwiązanie i spotkało się ono bardzo entuzjastycznie !

Zapraszamy do kontaktu

Opinie o Pokaz laserowy z sesją w sercu laserowym Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Pokaz laserowy z sesją w sercu laserowym
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:02-137

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.