Zdjęcia | Oferta

Pokaz tańca: taniec brzucha,flamenco,fuzje id:23242

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskie
Data dodania: 17-10-2016
Liczba odwiedzin: 296

Oferta

Poszukujesz nietuzinkowej i zjawiskowej oprawy na weselu, imprezie firmowej lub prywatnym przyjęciu? Pokaz taneczny wzbogaci każde wydarzenie i pozostawi po sobie wiele pięknych wrażeń.

Joanna Dudek to dyplomowana tancerka i instruktora tańca posiadająca wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i promowaniu tańca w Polsce i za granicą. Prowadzi regularne zajęcia oraz warsztaty taneczne w całym kraju. Tancerka zadba o profesjonalne Show dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta oraz okoliczności.

W ofercie:
1. Pokaz tańca orientalnego: taneczny wachlarz kobiecych emocji zaprezentowany w barwnych, mieniących się strojach przeniesie wszystkich w magiczny świat "Baśni Tysiąca i jednej nocy". Do wyboru: klasyczny, elegancki taniec egipski, energetyczne drum solo lub egipskie tańce folklorystyczne.
2. Pokaz tańca Flamenco: emocje, energia, rytm i cygańska pasja przeniosą wszystkich w południowe strony słonecznej Hiszpanii.
3. Taniec fuzyjny / taniec z rekwizytami - niezwykłe show taneczne łączące w sobie elementy różnych technik, okraszone efektownymi rekwizytami takimi jak: woal, chusta, wachlarz, asaya czy sagaty.

Przy każdym występie możliwość przeprowadzenia dodatkowo animacji połączonej z nauką podstawowych ruchów danego tańca.Opcja ta sprawdza się idealnie również podczas wieczorów panieńskich!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Dane kontaktowe

Pokaz tańca: taniec brzucha,flamenco,fuzje
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-008

Nowe ogłoszenia