Zobacz zdjęcia (5)
Pokaz Tańca z Ogniem na Twoim Weselu - Teatr Ognia, Pabianice - zdjęcie 1
Pokaz Tańca z Ogniem na Twoim Weselu - Teatr Ognia, Pabianice - zdjęcie 2 Pokaz Tańca z Ogniem na Twoim Weselu - Teatr Ognia, Pabianice - zdjęcie 3 Pokaz Tańca z Ogniem na Twoim Weselu - Teatr Ognia, Pabianice - zdjęcie 4 Pokaz Tańca z Ogniem na Twoim Weselu - Teatr Ognia, Pabianice - zdjęcie 5
1 / 5

Pokaz Tańca z Ogniem na Twoim Weselu - Teatr Ognia id:51224

Pabianice, łódzkie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Nasz program Tańca z Ogniem jest konsekwencją kilkunastu lat doświadczenia w występach na uroczystościach Ślubu oraz wesela. W pocie czoła dopracowywaliśmy naszą usługę tak, aby pojawiło się w niej to, co najlepsze dla Młodej Pary oraz spragnionych wrażeń weselnych Gości. Nie oferujemy Wam nudy, przedłużających się jednoosobowych występów, czy po prostu "machania kijkiem" - w zamian proponujemy dynamiczny, 15 - 17 minutowy występ, pozbawiony wszystkiego, co może nudzić. Energetyzująca muzyka, ciągle zmieniająca się choreografia oraz wypracowane przez lata umiejętności pozwolą Tobie przygotować niespodziankę lub atrakcję, o której będzie się mówić jeszcze długo po uroczystości.

Ważne informacje:
Taniec ognia oraz Płonące Serce w sumie trwają ok 30 minut.
Oferujemy pokazy ognia na terenie całego kraju.
Posiadamy własny sprzęt nagłaśniający - sami zorganizujemy wszystkie kwestie techniczne, Ty będziecie po prostu dobrze się bawić :)
Możemy dowolnie zmieniać i personalizować nasz występ, jeśli chcecie, zmieńcie klimat muzyczny, dodajcie więcej efektów pirotechnicznych, albo zredukujcie czas występu.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Ciebie niezapomniane wydarzenie :)

Koniecznie przejrzyj naszą galerię i obejrzyj filmy, odpowiemy na każde Twoje pytanie.
Chcesz wiedzieć jak Goście zareagowali na nasz występ? Opinie na temat naszego Tańca z Ogniem dostępne są w ogłoszeniu: Aniołki na Szczudłach Teatr Na Co-Dzień (wystarczy wpisać frazę w wyszukiwarce)

Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 336

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie