Stage Horizon - Spektakl fireshow

od 2400 do 3700 zł
Łódź, łódzkie
(15)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
881-581...
603-591...

O nas

Wybrane opinie z naszego profilu na Facebooku:

"Gorąco polecam tą grupę. Wystąpili u Nas na weselu i zrobili prawdziwą furorę..." - Mateusz z Gostynina

"Młodość, pasja i kreatywność. Było wspaniale..." - Agnieszka z Warszawy

"Totally professional and amazing job..." - Penelope z Aten

*******************************


STAGE HORIZON to zespół młody, ale tworzą go bardzo doświadczeni artyści działający w branży eventowej od 2007 roku.
Nasze występy to sceniczna mieszanka wybuchowa wypełniona najróżniejszymi efektami ognia, światła i pirotechniki. Wyróżnia nas:

- wysoki poziom techniczny wielokrotnie nagradzany w konkursach branżowych
- duża interakcja z publicznością
- zsychronizowane z muzyką oświetlenie ledowe sceny

Stale śledzimy światowe trendy z perspektywy widza, dzięki temu nasi goście doświadczają widowiska na najwyższym poziomie.

*************************** ****

FIRESHOW

Doskonale pamiętamy, jakie wrażenie na początku naszej przygody wywierał na nas ten żywioł. Zaprzyjaźnieni z nim od wielu lat wiemy jak nie spalić dobrego wrażenia przy kolejnych jego prezentacjach.

Na naszych pokazach ogień będzie latał wysoko nad głowami zręcznych żonglerów, będzie wydmuchiwany z ust, będzie wędrował po lontach uruchamiając coraz bardziej zaawansowane rekwizyty, które swymi efektami w kolorowy sposób zapełnią scenę. Cel? Zadziwić Państwa i Państwa gości. Gwarantujemy, że pokaz będzie jeszcze długo wspominany podczas weselnej biesiady.

Korzystając z doświadczenia łączymy dopracowany spektakl z dobrym kontaktem z widzem. Nasz pokaz dopełnia konferansjer spontanicznie bawiący się razem z Państwem.

************************** *****

WYGODA

Nasza pokazy są w pełni samoobsługowe. Mamy własny sprzęt nagłaśniający i konferansjera, a nasza cena nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Do realizacji występu wystarczy tylko:

- Zgoda właściciela obiektu
- Przestrzeń minimum 8x8 metrów
- Dostęp do prądu

****************************** *

BEZPIECZEŃSTWO

To nasze drugie imię. Na naszych występach zapewniamy koce kewlarowe i ręczną gaśnicę. Każdy z członków zespołu jest przeszkolony w zakresie ich użytkowania, zasad BHP i ppoż. a przede wszystkim ma przynajmniej dekadę doświadczenia pracy z ogniem.

*******************************

K ONKRETY

Spektakl tworzy trójka wzajemnie uzupełniających się artystów. Z przyjemnością przeprowadzimy Państwa wraz z gośćmi przez proponowany scenariusz, który zajmuje około 30 minut, w którego skład wchodzi:

- wyjaśnienie zasad BHP i ppoż, humorystyczna rozgrzewka z konferansjerem
- Spektakl tańca z ogniem
- Sesja zdjęciowa Pary Młodej na tle PŁONĄCEGO SERCA

*******************************

ZAUFALI NAM MIĘDZY INNNYMI

Castorama
Accenture
Mabudo

Fujitsu
Camel & Winter Fest Rijad Saudi Arabia

****************************** *

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Fireshow

od 2400 do 3900zł/ Pokaz

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

* Unikalne, samodzielnie wykonane rekwizyty.
* Bezpieczeństwo i porządek - przed występem każdy rekwizyt oraz efekt znajduje się na odpowiednim stojaku, a po użyciu jest odkładany na koc gaśniczy lub stojak techniczny. W założeniu występu żaden rekwizyt nie dotyka bezpośrednio podłoża.
* Różnorodność - Nasza choreografia nie kończy się na 3 rekwizytach, mamy ich więcej nawet w czasie jednego bloku, a wisienką na torcie są jeszcze efekty specjalne w tle
* Tylko u nas łysy podpala głowę ;)

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim dostarczamy wysokiej jakości występ zawierjący ogromną ilość ognia i efektów towarzyszących. Nieformalnie - zrobimy bardzo dobrą robotę. Jednocześnie jesteśmy samowystarczalni - do realizacji potrzebujemy jedynie dostępu do prądu oraz zgody właściciela terenu. Cała obsługa pokazu spoczywa na naszych barkach.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Wszelakie wątpliwości najczęściej znikają po obejrzeniu naszej realizacji podczas innego wydarzenia - najwięcej pokazów aktualnie realizujemy z polecenia lub według zasady "widziałem Was jak występowaliście w ..."

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Pokazami na uroczystościach weselnych zajmujemy się dokładnie 15 lat. Każdy rok przyniósł naszemu projektowi ogromną dawkę rozwoju, w wyniku tego możemy zaprezentować spektakl w obecnej formie.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Spektakle jesteśmy w stanie zrealizować o dowolnej porze dnia, występowaliśmy o 8 rano, a nawet o 2:30 w nocy :). Jednakże ze względu na formę spektaklu dla najlepszego odbioru, rekomendowana jest jego realizacja w godzinach wieczornych, minimum 45 minut po zachodzie słońca.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz flagowy program realizowany jest w składzie 3-osobowym. W ofercie mamy również występ w kwartecie przeznaczony na duże sceny. Każdy z członków Stage Horizon specjalizuje się w innej dziedzinie: plucie ogniem, żonglerka, taniec, staff spinning, co pozwala nam na stworzenie widowiskowego i różnorodnego spektaklu.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasze rekwizyty w większości konstruujemy samodzielnie, jednocześnie używamy również sprzętu od sprawdzonych Polskich oraz zagranicznych dostawców.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Jako artyści sztuki wizualnej w trakcie występu jesteśmy niezależni językowo. W kwestii ustaleń mamy możliwość komunikacji w języku angielskim oraz hiszpańskim.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Jeśli tylko mamy dostępny termin to jesteśmy w stanie zrealizować pokaz "last minute" nawet tego samego dnia, co już się w historii naszego teatru zdarzyło kilkukrotnie :).

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z Parą Młodą kontaktujemy się 2 razy:
Pierwszy kontakt - rezerwacja terminu, ustalenia miejsca oraz godziny występu
Drugi kontakt (7-14 dni przed uroczystością) - potwierdzenie wcześniejszych ustaleń

W dniu uroczystości po przybyciu na miejsce kontaktujemy się z osobą pomagającą w organizacji wyznaczonej przez Parę Młodą: menedżer sali, świadek w celu potwierdzenia miejsca występu.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Zdajemy sobie sprawę, że uroczystość weselna to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego z nas. Dodatkowo wymaga ogromu pracy podczas planowania, dlatego jesteśmy w wielu aspektach elastyczni. Dostosowujemy godzinę oraz miejsce występu nawet w ostatnich chwilach. Jednocześnie zachowujemy asertywność w zmianach, które miałyby wpływ na bezpieczeństwo pokazu, co jest dla nas wysokim priorytetem.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Pokaz tańca z ogniem realizowany jest na zewnątrz, zdarza się więc, że musimy stawić czoła trudniejszym warunkom atmosferycznym, choć często nam towarzyszy dobra pogoda to deszcz może się zdarzyć. W przypadku deszczu zabezpieczamy sprzęt pokazowy namiotem, następnie proponujemy wcześniejszy/późniejszy start występu lub mówimy "show must go on" i występujemy w deszczu. Nigdy w całej historii teatru deszcz nie odwołał nam występu.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Po weselu to na pewno Parze Młodej będzie potrzebny urlop, nie mniej każdy kontakt przyjmiemy z uśmiechem. A także wszystkie opinie, zdjęcia oraz filmy :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Taras widokowy na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Łodzi
Mini molo w Złotym Potoku
Dziedziniec zamku Ogrodzieniec

A przed częścią naszego zespołu (czerwiec 2024) Arabia Saudyjska :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Ciągle testujemy nowe pomysły i realizacje, nawiązujemy współpracę z wieloma utalentowanymi artystami, a także występujemy na galach ifestiwalach.

Nasze pasje.

Mamy to szczęście, że niniejsze ogłoszenie powstało właśnie w wyniku naszej pasji jaką jest taniec z ogniem i sztuka cyrkowa. Nie mniej nasza ekipa posiada sporo innych zainteresowań: wspinaczka, taniec czy gry planszowe.

Ciekawostki na nasz temat.

* Nasza grupa powstała, ponieważ jeden z członków szukał tancerzy ognia do realizacji występu podczas festiwalu artystów ulicznych. Współpraca była tak owocna, że postanowiliśmy ją rozwijać. Obecnie każdego roku w przypadku wolnego terminu wystawiamy swój spektakl podczas kolejnych edycji festiwalu, dzięki któremu się poznaliśmy.

* W naszym logo jest buugeng, jeden z rekwizytów, który używamy podczas spektaklu światła, jest to też nasz pierwszy sprzętowy zakup w ramach zespołu.

* Koordynujemy otwarte treningi w ramach łódzkiego środowiska kuglarskiego. Zachęcamy do odwiedzenia nas i spróbowania swoich sił w sztuce cyrkowej. Być może odkryją Państwo nową pasję?

* Nasz kolega żonglował pięcioma kamykami w górach na wysokości 6000m n. p. m. - dysponujemy nagraniem video :)

* W 2023 roku deszcz padał tylko w trakcie 4 na 55 naszych realizacji.

* Zrealizowaliśmy występ dla weteranów powstania warszawskiego.

* Jeden z naszych pierwszych filmów promocyjnych został nagrany w trakcie bardzo udanego występu na weselu podczas... ulewnego deszczu.

Certyfikat 2022
Stage Horizon - Spektakl fireshow
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 15 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
D
Daria
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Łowicz
Data dodania: 11-10-2023

Po prostu: Gorąco polecamy! Goście byli zachwyceni pokazem ledowym podczas, którego były wyświetlane Nasze zdjęcia! Dołożyli swoją cegiełkę, aby ten dzień był wyjątkowy! Nie zastanawiajcie się, bo jest to super atrakcja dla gości weselnych, a ta Ekipa robi dobrą robotę! Pełen profesjonalizm! Mieliśmy również okazję widzieć pokaz Fireshow, czyli REWELACJA!

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Sędziszów
Data dodania: 01-08-2023

Polecamy Stage Horizon z całego serca! Niepowtarzalne widowisko, chłopaki wykonali rewelacyjne show, które zrobiło ogromne wrażenie na nas i naszych gościach. POLECAMY !!

M
Michał
5.00
 / 5
Data imprezy: 21-05-2023
Nowy Dwór Mazowiecki
Data dodania: 23-05-2023

Zdecydowanie polecam chłopaków! Wszystko dopięte zgodnie z ustaleniami i bez najmniejszych problemów - dodatkowo zrobione przez nich show wywołało ogromne zadowolenie wśród widzów. Na pewno jeszcze raz skorzystamy z niezapomnianego Fireshow!

M
Maciej
5.00
 / 5
Data imprezy: 24-03-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kutno
Data dodania: 26-03-2023

Super atrakcja. Bardzo efektowna i widowiskowa. Profesjonalnie przygotowany występ. Nasi goście na pewno długo zapamiętają ten pokaz. Polecam tą atrakcję szczególnie w wykonaniu Stage Horizon.

B
Bartłomiej
5.00
 / 5
Data imprezy: 28-01-2023
Kielce
Data dodania: 31-01-2023

Serdecznie polecam.
Bardzo urozmaicony, profesjonalny pokaz. Wszystko zgodne z ustaleniami.

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Białki Dolne
Data dodania: 28-12-2022

Gorąco polecam tę grupę. Wystąpili u Nas na weselu i zrobili prawdziwą furorę. Poza tym kontakt jest również bardzo dogodny. Nic dodać, nic ująć.

M
Marcin
5.00
 / 5
Data imprezy: 22-11-2022
Łódź
Data dodania: 29-11-2022

Polecam współpracę z zespołem Stage Horizon! Wszystko na najwyższym poziomie. Ich występ rewelacyjnie sprawdził się jako atrakcja dla gości konferencji. Przygotowany przez nich pokaz zrobił ogromne wrażenie i na długo zapadnie w pamięć!

K
Katarzyna i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-10-2022
Nowa Słupia
Data dodania: 08-11-2022

Z całego serca możemy polecić tych Panów pełen profesjonalizm , rozgrzali całe wesele , pokaz był na najwyższym poziomie :) do dzisiaj wszyscy mówią , że to była najlepsza atrakcja na weselu jaka widzieli do tej pory! Tak , że nie zastanawiacie się tylko zamawiajcie :) pozdrawiamy i mam nadzieje do zobaczenia kiedyś ! :)

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Stage Horizon
Imię i nazwisko: Damian Jagodziński
Adres: Łódź, woj. łódzkie
881-581...
603-591...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4899
Zadzwoń
881-581...
603-591...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie