Zobacz zdjęcia (2)
Pokazy tańca indyjskiego: BOLLYWOOD SHOW! , Warszawa - zdjęcie 1
Pokazy tańca indyjskiego: BOLLYWOOD SHOW! , Warszawa - zdjęcie 2
1 / 2

Pokazy tańca indyjskiego: BOLLYWOOD SHOW! id:10072

Warszawa, mazowieckie

O nas

Grupa Taneczna Paheli to grupa czterech przyjaciółek zafascynowanych tańcem oraz kulturą indyjską. Dla nich Bollywood to taniec bardzo energetyczny, żywiołowy, niosący całą gamę emocji, a zarazem subtelny, zmysłowy i bardzo kobiecy. Mimika twarzy oraz ruchy dłoni, bioder i ramion odgrywają w nim bardzo ważną rolę. Taniec Bollywood to także bajecznie kolorowe stroje, bogato zdobione dekoracje, przepych ozdób i błyszczącej biżuterii, dzięki którym taniec staje się wyjątkowym spektaklem, kipiącym tysiącem barw i dźwięków.

W naszej ofercie:
 POKAZ TAŃCA NA PRZYJĘCIA WESELNE - w różnych składach: solo, duet, grupowy od 15minut / Cena od 250zł ! (w zależności od czasu trwania występu oraz od ilości tancerek)
-> Bogaty wybór choreografii: pół-klasyczny Bollywood, nowoczesny, taniec folkowy Bhangra, fuzje z innymi stylami (flamenco, jazz, hip-hop) / Istnieje możliwość zamówienia choreografii do konkretnej piosenki!
->ANIMACJA z nauką kroków dla gości

 LEKCJA DLA NARZECZONYCH: Pierwszy taniec w rytmach Bollywood? To idealny sposób na zaskoczenie gości! istnieje wiele piosenek do których możemy stworzyć romantyczną, taneczną chwilę.

 INDYJSKI WIECZÓR PANIEŃSKI: "Indyjski sen" - to ok 2 godzinna niesamowita podróż w świecie Bollywood. (od 200zł) W programie- pokaz tańca, makijaż bollywood, nauka kroków i inne atrakcje...

Długość pokazu, elementy składowe tych ofert oraz koszty są każdorazowo omawiane indywidualnie z Klientem i

liczba odwiedzin: 3147

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie