Zobacz zdjęcia (5)
POSTWOOD - Toppery / Dekoracje / Upominki, Nidzica - zdjęcie 1
POSTWOOD - Toppery / Dekoracje / Upominki, Nidzica - zdjęcie 2 POSTWOOD - Toppery / Dekoracje / Upominki, Nidzica - zdjęcie 3 POSTWOOD - Toppery / Dekoracje / Upominki, Nidzica - zdjęcie 4 POSTWOOD - Toppery / Dekoracje / Upominki, Nidzica - zdjęcie 5
1 / 5

POSTWOOD - Toppery / Dekoracje / Upominki id:46100

Nidzica, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

W ofercie:

 • tablice na samochód
 • etykiety na alkohol
 • księgi gości
 • podziękowania
 • upominki dla gości
 • winietki
 • zaproszenia ślubne
 • sprzedaż przez Internet

Pozostałe

 • dekoracja stołu
 • etykiety na ciasto
 • ozdoby na krzesła

Jeżeli trafiłeś do Nas, najprawdopodobniej poszukujesz oryginalnych i nieszablonowych dekoracji ślubnych i weselnych. Nasza firma jest firmą młodą. Istnieje od prawie 3 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć zaufanie każdego Klienta i staramy się realizować każde zamówienie na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do firm z długą tradycją na rynku, my nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia, które mogłyby wpłynąć na obniżenie oceny naszej pracy.

W POSTWOOD oferujemy spersonalizowane produkty weselne jak:
- napisy (imiona lub inicjały Młodej Pary) do zawieszenia na ściankę za młodymi;
- napisy do postawienia na stole weselnym przed Młodymi;
- dekoracja tematycznych stołów typu: Słodki Stół, Drink Bar, Wiejski Stół;
- toppery na tort weselny - tych mamy wiele różnych gotowych wzorów, poza tym wykonujemy spersonalizowane toppery o dowolnym kształcie i z dowolnym tekstem;
- winietki dla gości weselnych - wycięte imiona (i nazwisk) gości, dowolny kształt z grawerowanymi imionami (i nazwiskami) gości weselnych;
- dowolne napisy do samodzielnych dekoracji produktów weselnych;
- zaproszenia weselne - drewniane z głębokim, ciemnym grawerem, z kopertą lub materiałem jutowym;
- menu na stoły weselne dla gości - wzorami dopasowane do zaproszeń;
- podziękowania: dla gości weselnych, dla świadków, dla rodziców w formie magnesów, skrzynek na wino, albumów na zdjęcia, drzewek na drewnie w formie obrazu;
- pudełka grawerowane - te mogą być jako zawiadomienie lub zaproszenie na wesele, podziękowanie dla świadków i dla rodziców.

Poza produktami spersonalizowanymi posiadamy również w ofercie gotowe szablony dekoracji weselnych.

Obsługujemy klientów w całej Polsce i poza jej granicami. Wysyłkę realizujemy za pośrednictwem.
Oprócz produktów związanych z weselem, wykonujemy produkty na inne uroczystości, m.in.: Rocznica Ślubu, Chrzest Św., Komunia Św., Bierzmowanie, urodziny. Z przyjemnością zaproponujemy i wykonamy produkty i dekoracje na inne uroczystości :)
Jednym z naszych flagowych produktów jest drewniana kartka z kalendarza, idealna na każdą uroczystość, w tym życzenia dla Młodej Pary.

Posiadamy laser CO2 i to na nim wykonujemy nasze produkty. Grawerujemy i wycinamy, a produkty drewniane dodatkowo ręcznie szlifujemy.
Najczęściej wykorzystywanym przez nas materiałem jest drewno, w tym sklejka. W mniejszym zakresie, ale wykonujemy też produkty z pleksi i szkła akrylowego. Z tego ostatniego wykonujemy dekoracje lustrzane.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem i unikalnością. Postwood, to nasza pasja :)

Posiadamy sklep internetowy, w którym można zamawiać gotowe wzory produktów. Zamówienia można również zamawiać e-mailem.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza firma jest firmą młodą. Istnieje od prawie 3 lat. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć zaufanie każdego Klienta i staramy się realizować każde zamówienie na najwyższym poziomie. W przeciwieństwie do firm z długą tradycją na rynku my nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia, które mogłyby wpłynąć na obniżenie oceny naszej pracy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Pracujemy w godzinach 9:00 - 17:00 od poniedziałku do piątku. Po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy również dostępni w innych godzinach, również w sobotę.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Posiadamy laser CO2 i to nim wykonujemy nasze produkty. Grawerujemy i wycinamy, produkty drewniane są dodatkowo ręcznie szlifowane.
Najbardziej ulubionym wykorzystywanym przez nas materiałem jest drewno, w tym sklejka. W mniejszym zakresie, ale również pracujemy z pleksi i szkłem akrylowym. Z tego ostatniego wykonujemy dekoracje lustrzane.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Niejednokrotnie zdarzyło się nam realizować zamówienia na ostatnią chwilę i to w dosłownym tego słowa znaczeniu. Dobrym jednak zwyczajem jest złożenie zamówienia przynajmniej na kilka tygodni przed planowaną datą wesela. Pozwoli to uniknąć Wam stresu, a nam przygotować na spokojnie propozycje wzorów i zrealizować zamówienie.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Nie posiadamy sklepu stacjonarnego, ponieważ od początku stawialiśmy na obsługę Klientów nie tylko na terenie kraju, ale też poza jego granicami. Dlatego też w zdecydowanej większości realizujemy zamówienia, które dostarczamy Klientom za pośrednictwem kuriera lub paczkomatu. Szczegóły zamówienia ustalamy z Klientami głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie. Z przyjemnością również spotykamy się z Klientami, którzy wyrażą taką chęć. Wszystkie spotkania są bezpłatne.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

W naszej ofercie znajdują się już gotowe wzory produktów. W większości jednak wykonujemy produkty spersonalizowane. Staramy się, by móc zaproponować naszym Klientom do wyboru po kilka wzorów z każdego produktu. Z przyjemnością tworzymy też nowe wzory i produkty zgodnie z wytycznymi Klienta.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni w swojej pracy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i rozumiemy, że każdy ma prawo do zmiany zdania. Robimy, co w naszej mocy, aby Klient od początku do końca naszej współpracy był zadowolony z naszej obsługi. Na życzenie bez żadnych opłat modyfikujemy projekty do osiągnięcia pełnego zadowolenia po stronie Klienta i akceptacji projektu. Jeżeli chęć zmiany zostanie zgłoszone po wcześniejszym zaakceptowaniu projektu, zmiany są możliwe, ale jesteśmy wtedy zmuszeni do pobrania dodatkowej opłaty.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Ponieważ głównym materiałem, z którym pracujemy jest drewno, właściwie każdy produkt, który wychodzi z naszej pracowni jest propozycją dla osób, dla których ekologia jest ważna.
Wykonujemy produkty drewniane do dekoracji sal weselnych, kościołów i innych miejsc, w których odbywać się będzie uroczystość. Wśród nich są: weselne napisy za zawieszenia na ścianę i do dekoracji stołu Młodej Pary, słodkiego stołu, toppery na tort weselny, winietki dla gości weselnych, menu na stoły weselne. Wykonujemy też podziękowania dla rodziców (drzewka, albumy na zdjęcia), podziękowania dla gości weselnych, podziękowania dla świadków, napisy na wieszaki.
Mamy również propozycję drewnianych zaproszeń i dodatków, również w formie drewnianych pudełek.
! Wykonujemy wszystkie dekoracje osobiście, ale nie oferujemy usługi dekorowania sal weselnych, kościołów.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 7451180309
Adres: Nidzica, , 13-100, woj. warmińsko-mazurskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 17:00 Wt: 09:00 - 17:00 Śr: 09:00 - 17:00 Cz: 09:00 - 17:00 Pt: 09:00 - 17:00 Sb: nieczynne Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 3741

Zobacz nasze produkty

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie