Zobacz zdjęcia (5)
PowiedzTak - film & fotografia, Sieradz - zdjęcie 1
PowiedzTak - film & fotografia, Sieradz - zdjęcie 2 PowiedzTak - film & fotografia, Sieradz - zdjęcie 3 PowiedzTak - film & fotografia, Sieradz - zdjęcie 4 PowiedzTak - film & fotografia, Sieradz - zdjęcie 5
1 / 5

PowiedzTak - film & fotografia id:42723

Sieradz, łódzkie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Jeżeli chcecie na dłużej zatrzymać wyjątkowe wspomnienia w formie filmu i fotografii to trafiliście w dobre miejsce.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się, aby film i fotografia były dostosowane do Państwa potrzeb i uwag. Działamy według życzeń - od przygotowań w domach Państwa Młodych, poprzez ślub i szalone zabawy na sali weselnej.

Dla chętnych proponujemy dodatkowe usługi - filmowanie z powietrza, realizację wielokamerową, sesje plenerowe i filmy z podziękowaniami dla rodziców.
Mogą Państwo u nas zamówić pakiet łączony - film + fotografia, ale również sam film ślubny.

Działamy głównie w Sieradzu i woj. łódzkim, ale również na terenie całego kraju.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Szczerze gratulujemy Wam decyzji o ślubie. Będzie nam bardzo miło, jeśli to właśnie nam powierzycie wykonanie zdjęć i filmu z Waszego wyjątkowego dnia, bo kochamy wesela! To wyjątkowe uczucie być świadkiem podczas najpiękniejszego dnia w Waszym życiu. Oddając gotowe dzieło w postawi zdjęć i filmu chcemy, aby wzruszały i bawiły Was, Waszych przyjaciół i bliskich.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy elastyczni i chętnie dopasujemy naszą ofertę do Waszych potrzeb. Możecie u nas zamówić pakiet łączony - fotografia plus film lub tylko film z Waszego wyjątkowego dnia. Do podstawowej oferty sami dobieracie dodatkowe usługi, którymi jesteście zainteresowani (np. ujęcia z drona, poprawiny czy sesja plenerowa).

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nie mamy limitu czasowego i nie uciekamy z wesela równo o północy. Pracujemy od przygotowań w domach do zakończenia oczepin na sali weselnej.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 8 lat. Sami jesteśmy młodymi ludźmi i robimy takie filmy i zdjęcia, jakie sami byśmy chcieli dostać z własnego wesela.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Filmujemy aparatami z jasnymi obiektywami, pozwalającymi osiągnąć filmową głębię obrazu. Mamy możliwość realizacji filmu w jakości 4K, wykorzystujemy różnego rodzaju stabilizatory: gimbale, statywy, slidery. Dźwięk również jest ważny w filmie - zarówno podczas ślubu, jak i na sali weselnej używamy profesjonalnych rejestratorów dźwięku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Gotowe zdjęcia oddajemy na pendrive oraz w zależności od wybranego pakietu, w formie odbitek w formacie 15 x 21 i fotoalbumów oraz fotoksiążek.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście, posiadamy stosowne uprawnienia do fotografowania i filmowania w kościołach.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie nie jest dla nas żadną przeszkodą - wręcz przeciwnie, czasami lubimy takie klimaty. Pracujemy na aparatach i obiektywach, którym takie warunki nie są straszne :)

liczba odwiedzin: 1859

Popularne miasta w okolicy