Zobacz zdjęcia (1)
Pracownia filmowa Cinebury, 3 kamery + Dron, Stryszawa - zdjęcie 1
1 / 1

Pracownia filmowa Cinebury, 3 kamery + Dron id:32160

Stryszawa, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery

Towarzyszenie zakochanym w tak bardzo ważnym dniu w ich życiu to dla nas ogromna przyjemność, a także wielka satysfakcja.
Wykonujemy naszą pracę bardzo dyskretnie i z uśmiechem, ponieważ uwielbiamy to co robimy i nie dopuszczamy by nasi główni aktorzy poczuli się choć trochę stremowani obecnością kamery :)
Całą uroczystość realizujemy na trzech wysokiej jakości aparatach, dzięki czemu uzyskujemy trzy różne ujęcia tego samego momentu, a ponadto wymienna optyka i możliwość zwolnienia tempa (slow motion) pozwala uzyskać obraz o charakterze filmowo-kinowym. Dodatkowe ujęcia są filmowane także z drona, które znacznie podnoszą prestiż filmu.

Materiał nagrywany jest już od przygotowań w salonie fryzjerskim do oczepin, dzięki czemu możemy uchwycić każdy ważny szczegół w tym wyjątkowym dniu.

Jesteśmy młodym, doświadczonym zespołem, który ma kreatywne i innowacyjne podejście do filmowania. Uwielbiamy artystyczne kadry i napełnione emocjami ujęcia, dlatego gwarantujemy, że oglądając swój film ślubny nie będziecie się nudzić i z wielką przyjemnością będziecie do niego często wracać ! :)

Zapraszamy do kontaktu w celu zapozanania się z naszą bardzo ciekawą ofertą :)
Cena 4900zł

Opinie Cinebury (2)

Pracownia filmowa Cinebury, 3 kamery + Dron id:32160
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-12-2018
Zawoja
Data dodania: 16-10-2019

Najszczerzej z całego serca - jesteśmy zachwyceni. Odpowiednia muzyka, świetne teledyski, w super miejscach zwolnienia, cudne ujęcia dekoracji, dodatków, przepięknie to jest zrobione. Ten film ma taki urok i... taką duszę. Już nie wiem jak to ująć. Jest i wzruszający i zabawny. I jakoś jest na tyle mega, że w sumie rzeczy nawet fotograf nie byłby potrzebny, my zamierzamy screeny porobić i powywoływać. Po zobaczeniu efektu pracy zespołu ,,Cinebury", jestem w stanie radzić każdej parze młodej, żeby termin wesela nie uzależniała od terminu sali a od ich dostępności.
A teledysk? Nie było ,,błysku scen" gdzie tak naprawdę ciężko jest odnaleźć siebie, tylko harmonijny, ciekawy i zachęcający do obejrzenia całego filmu zwiastun. Perfekcyjnie.

Dziękujemy !!!!!

M
Monika i Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-09-2018
Kraków
Data dodania: 18-05-2019

Szymon i Ewa są nie tylko świetnymi profesjonalistami w tym co robią - są przede wszystkim cudownymi, niesamowicie pozytywnymi i pełnymi ciepła ludźmi.
Piękne ujęcia i film/teledysk zrobione z wrażliwością i dbałością o najmniejszy szczegół, pozytywna energia i uśmiech z którymi wykonują swoją pracę, pełen profesjonalizm zarówno podczas nagrywania jak i podczas całej współpracy przed i po (wywiad przed ślubem, wymiana maili i cierpliwość w realizowaniu naszych fanaberii w teledysku ślubnym) oraz jakość wykonania otrzymanego przez nas fizycznego produktu ( personalizowane pudełko, płyta i pendrive) sprawiają, że nawiązanie współpracy z CineBury było jedną z najlepszych decyzji podjętych podczas przygotowań do tego ważnego dla nas Dnia:)
Filmy które tworzą wzruszają, rozśmieszają i naprawdę zachwycają (potwierdzone przez wszystkich znajomych którym pokazywaliśmy nasz:) Nie jest to tylko zapis dnia ukazujący kolejne wydarzenia, oglądany przez znajomych z grzeczności jak wiele filmów proponowanych przez konkurencyjne ekipy ale naprawdę kreatywnie zmontowany, dopracowany reportaż, którego każdy fragment może służyć za osobną relacje/teledysk:)
Jeszcze raz dziękujemy i z czystym sumieniem z całego serca polecamy każdej, nawet najbardziej wymagającej Parze Młodej!

Pozdrawiamy serdecznie,
Monika i Mateusz

Kontakt Cinebury

Nazwa firmy: Cinebury
Imię: Szymon 
Adres: Stryszawa, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 3081

Popularne miasta w okolicy