Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Florystyczna „Stary Rower” , Tczew - zdjęcie 1
Pracownia Florystyczna „Stary Rower” , Tczew - zdjęcie 2 Pracownia Florystyczna „Stary Rower” , Tczew - zdjęcie 3 Pracownia Florystyczna „Stary Rower” , Tczew - zdjęcie 4 Pracownia Florystyczna „Stary Rower” , Tczew - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Florystyczna „Stary Rower” id:45593

Tczew, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Pracownia Florystyczna "Stary Rower" jest jedną z najprężniej rozwijających się firm w branży florystycznej w naszym rejonie. Największe uznanie i zaufanie naszych Klientów zdobyliśmy poprzez organizację i oprawę ceremonii ślubnych. Mamy wielką nadzieję, że zechcecie Państwo dołączyć do grona naszych Klientów.
Z przyjemnością podejmujemy się realizacji wszelkich dekoracji ceremonii ślubnych. Każda z nich jest nowym wyzwaniem - to zdecydowanie najprzyjemniejsze momenty naszej pracy. Z wielką radością tworzymy bukiety i ozdoby kwiatowe dla przyszłych Par Młodych.
Przyjmujemy zamówienia zarówno na bukiety dla Pani Młodej, jak i całą oprawę florystyczną ceremonii kościelnej, strojenie sal weselnych, pojazdów i ślubów plenerowych.
Zawsze możecie Państwo liczyć na pomoc z naszej strony, chętnie służymy radą i doświadczeniem.
Wyjątkowość tego dnia sprawia, że wszyscy czujemy się odpowiedzialni za dopięcie naszych aranżacji do ostatniego... kwiatka :)

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Tczew, , 83-110, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1316

Popularne miasta w okolicy