Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia ślubna Bloom Room - Kwiaty na ślub, Olsztyn - zdjęcie 1
Pracownia ślubna Bloom Room - Kwiaty na ślub, Olsztyn - zdjęcie 2 Pracownia ślubna Bloom Room - Kwiaty na ślub, Olsztyn - zdjęcie 3 Pracownia ślubna Bloom Room - Kwiaty na ślub, Olsztyn - zdjęcie 4 Pracownia ślubna Bloom Room - Kwiaty na ślub, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia ślubna Bloom Room - Kwiaty na ślub id:47208

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Bukiety i oprawa kwiatowa - Z dbałością o każdy szczegół wykonamy ślubny zestaw kwiatowej oprawy Panny Młodej i jej świty. Mogą to być bukiety, wianki, korsarze oraz kwiatowe wpinki do włosów. Zadbamy też, aby Pan Młody i jego obstawa prezentowali się równie dobrze przygotowując dla nich butonierki.

Dekoracja ceremonii i przyjęcia - Jest to Wasz dzień i wszystko ma wyglądać tak, jak sobie wymarzyliście. Od tego jesteśmy. Zgodnie z Waszymi wytycznymi przygotujemy miejsce ceremonii i przyjęcia od A do Z. Jeśli chcecie ślub plenerowy i ściankę z makramy – nie ma problemu – upleciemy! Jeśli zaś marzy Wam się ceremonia w zabytkowym kościele zrobimy, co w naszej mocy aby nie przyćmić dekoracjami tego miejsca. Wysłuchamy Waszych pomysłów, doradzimy co naszym zdaniem sprawdzi się najlepiej a następnie wszystkie szczegóły ustalimy wspólnie.

Kwiaty na sesje plenerowe - Organizacja ślubu to bardzo pracochłonne zadanie. A człowiek jak się napracuje, to chce później odpocząć. Normalne i w pełni zrozumiałe. Jeśli więc zdarzy się tak, że sesja plenerowa organizowana będzie z opóźnieniem, a wy potrzebujecie zamówić nowy bukiet/wianek i butonierkę, to jesteśmy dla Was i chętnie się tego podejmiemy. Niezależnie, czy owe kompozycje mają możliwie jak najbardziej przypominać te z dnia ślubu, czy być zupełnie nową realizacją.

liczba odwiedzin: 1507

Popularne miasta w okolicy