Pracownia sukien ślubnych id:35359

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Lubin, dolnośląskie
Data dodania: 20-04-2018
Liczba odwiedzin: 131

Oferta Salon sukien ślubnych Lubin

Pracownię sukien Ana stworzyliśmy, aby służyć Klientom w jednym z najważniejszych dni w życiu. Wiemy, jak dopasować kreacje, by podkreślały atuty urody, a zarazem były wygodne i efektowne.

Wieloletnia praktyka w usługach krawieckich, bogata gama materiałów i dodatków oraz indywidualne podejście do Klienta zjednały nam wielu sympatyków oraz stałych odbiorców naszych usług.

Specjalizujemy się w szyciu sukien ślubnych i wieczorowych. Indywidualnie dobieramy fason i kolorystykę do urody, sylwetki i upodobań każdej Klientki. Ponadto oferujemy szycie garniturów na miarę – idealnie skrojonych, eleganckich i w doskonałym stylu. Chcemy, by nasi Klienci w wykonanych przez nas kreacjach czuli się wygodnie i naturalnie, a zarazem atrakcyjnie i z klasą.

W przyjaznym i atmosferycznym otoczeniu salonu, ufając naszemu czterdziestoletniemu doświadczeniu, staramy się podkreślać naturalne i osobliwe piękno naszych Klientów, świadcząc wysokiej jakości usługi krawieckie.

W sprzedaży:

 • Rozmiarówka: dowolna
 • Suknie ślubne w salonie: -
 • marka: -

Usługi:

 • szycie na miarę
 • usługi krawieckie
 • wypożyczalnia

Opinie o Pracownia sukien ślubnych Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.