Zobacz zdjęcia (5)
Pracownia Szopa Wynajem Dekoracji Ślubnych., Ostróda - zdjęcie 1
Pracownia Szopa Wynajem Dekoracji Ślubnych., Ostróda - zdjęcie 2 Pracownia Szopa Wynajem Dekoracji Ślubnych., Ostróda - zdjęcie 3 Pracownia Szopa Wynajem Dekoracji Ślubnych., Ostróda - zdjęcie 4 Pracownia Szopa Wynajem Dekoracji Ślubnych., Ostróda - zdjęcie 5
1 / 5

Pracownia Szopa Wynajem Dekoracji Ślubnych. id:41886

Ostróda, warmińsko-mazurskie

O nas

Dekoracje ślubne tworzone metodą makramy.

Planując wesele z pewnością rozglądacie się za oryginalnymi dekoracjami, które stworzą piękne tło dla jednej z najważniejszych chwil Waszego życia. Dlatego też proponujemy Wam makramę, jako dekorację za Parą Młodą, która idealnie spełni to zadanie. Nada wyjątkowy klimat, który doskonale sprawdza się w stylu rustykalnym, a przede wszystkim boho (wym. 1,8x2m).

Idealnym dopełnieniem obu stylów będzie makramowy abażur, w który można powtykać żywe kwiaty, dzięki czemu stanie się on spersonalizowaną dekoracją, idealnie grającą kolorystycznie, z Waszą wizją Tego dnia (średnica 40cm).

W naszej ofercie znajdziecie również lampiony, które wspaniale sprawdzą się jako dekoracja ławek w Kościele, jak i dekoracja sali weselnej (zestaw: makramowy lampion, słoiczek oraz lampki).

Proponujemy także piękne ozdoby na krzesła, stworzone w klimacie dużej makramy. W ofercie mamy również prezenty dla Gości, tworzone techniką witrażu - są to zamknięte w szkle ususzone rośliny. Zamówienie to jest personalizowane, dlatego wymaga nieco więcej czasu.


Zapraszamy do kontaktu!

liczba odwiedzin: 1370

Popularne miasta w okolicy