Zobacz zdjęcia (5)
Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier, Sopot - zdjęcie 1
Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier, Sopot - zdjęcie 2 Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier, Sopot - zdjęcie 3 Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier, Sopot - zdjęcie 4 Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier, Sopot - zdjęcie 5
1 / 5

Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier id:12211

Sopot, pomorskie

O nas

Nowość na rynku,prawdziwy HIT!

Szukasz nietypowego sposobu na urozmaicenie Twojego wesela?

Chcesz zaskoczyć gości czymś naprawdę wyjątkowym i bardzo FUN?

Chcesz aby goście mieli ciekawą pamiątka , którą mogą zabrać do domu i jeszcze długo po weselu wspominać je, wertując swojego Funbooka ?

Jeśli tak to zapraszamy do kontaktu.
A teraz o co chodzi:
FUNbooki to niesamowita zabawa dla gości weselnych oraz niezwykły upominek, który może być formą podziękowania za ich przybycie.
Dzięki naszej usłudze wesele na długo zostanie w pamięci gości.

a teraz w 3 krokach wytłumaczymy o co tak naprawdę chodzi:
1. Goście w czasie wesela podchodzą do naszego mobilnego atelier i nagrywają pojedynczo, w parach, grupach 7 sekundowy filmik.
2. My robimy czary mary.
3. Po niespełna 2 minutach otrzymują książeczki które mają 60 stron, wertując książeczka pokazuje nagrany 7 sekundowy film.


Nasza usługa liczona jest na godzinę. W czasie jednej godziny jesteśmy w
stanie zrobić 40-50 funbooków. Podczas nagrywania 7-sekundowych filmików, z których tworzymy nasze książeczki, można odgrywać przeróżne scenki, tak więc świetna zabawa gwarantowana jest dla wszystkich uczestników bez względu na wiek.
Do dyspozycji goście mają przeszło 100 kolorowych gadżetów (okulary,kapelusze, wąsy,peruki,napisy itp), które można wykorzystać w trakcie nagrywania filmików.

Funbooki tworzymy w niecałe 2 minuty, tak więc oprócz świetnej zabawy, uczestnicy od razu otrzymują niezwykłą pamiątkę z Waszego wesela.

Para młoda wybiera i akceptuje przygotowane okładki które mogą zawierać zdjęcia,napisy itp..
Do rozłożenia naszego stanowiska potrzebujemy jedynie powierzchni o wymiarach 3x3 metry wraz z dostępem do standardowego gniazdka elektrycznego.

CityFun robi również zaproszenia ślubne oraz podziękowania dla gości w formie FunBooków z przesłanych przez parę młodą filmów.

Opinie (2)

Prawdziwy HiT - FUNbooki - mobilne studio Atelier id:12211
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
A
Adam Kotowicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-05-2015
Data dodania: 15-06-2015

Super zabawa była, dzięki chłopaki. Goście byli zachwyceni.Adam z Kalisza

M
Maciej
5.00
 / 5
Data dodania: 17-10-2014

Witajcie; gościliśmy ekipę CityFun na weselu w połowie sierpnia i powiem,że byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni (był to prezent od naszych przyjaciół). Goście tylko się prześcigali z wymyślaniem różnych śmiesznych scen i wyszło naprawdę bardzo zabawnie a co najważniejsze my mamy masę fajnych śmiesznych książeczek do których często wracamy. Polecam

liczba odwiedzin: 4107

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie