Zobacz zdjęcia (5)
Prawdziwy Oakland z duszą, Toruń - zdjęcie 1
Prawdziwy Oakland z duszą, Toruń - zdjęcie 2 Prawdziwy Oakland z duszą, Toruń - zdjęcie 3 Prawdziwy Oakland z duszą, Toruń - zdjęcie 4 Prawdziwy Oakland z duszą, Toruń - zdjęcie 5
1 / 5

Prawdziwy Oakland z duszą id:12872

Toruń, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Oldsmobile
  • Kolor: wiśniowy
  • cabrio
  • zabytkowy

Wynajmujemy samochody do ślubu oraz na imprezy okolicznościowe jak zaręczyny, wieczory kawalerskie, chrzciny, odwiedziny teściowej czy przyjazd prezydenta.

Oferta bazowa dostępna w województwie Kujawko-Pomorskim. Na życzenie świadczymy usługi na terenie całej Polski.

Pragniesz się wyróżnić? Poszukujesz mocniejszych doznań? Chcesz zachwycić serca innych? Drugiej takiej oferty w Polsce nie znajdziesz!

Usiądź wygodnie i zapnij pasy, ponieważ przenosimy się do roku 1929r. Stany Zjednoczone rozwijają się pełną parą. Wyniszczona pierwszą wojną światową Europa importuje coraz więcej towarów. Owocuje to wzrostem koniunktury i rozwojem motoryzacji. To właśnie wtedy powstaje nasz Oakland. Prawdziwy samochód z duszą. Mówią, że najczęściej kupowali go bogacze i gangsterzy. Obok tego modelu również artyści nie przechodzili obojętnie. No tak... Kabriolet! To jeden z tych samochodów, przy których czasem trzeba było "ubrudzić mankiety". Samochód prawdziwych mężczyzn, którzy wiedzą jak rozpieścić swoje kobiety.

liczba odwiedzin: 1792

Popularne miasta w okolicy