Prestige Studio Bereza id:35779

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Prestige Studio Bereza

Nowy użytkownik
695-923...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Kalisz, wielkopolskie
Data dodania: 16-05-2018
Liczba odwiedzin: 31

Oferta

Zawsze marzyliśmy o tym, aby robić w życiu to, co lubimy. Wideofilmowanie i fotografia to tematy którymi zajmujemy się od dawna, traktując je jako pasję i sposób na życie. Fotografujemy ludzi, wydarzenia, modę oraz przedmioty.

Studio Prestige to przede wszystkim agencja filmowo-fotograficzno-reklamowa. Naszymi atutami są zawsze świeże i niekończące się pomysły, dzięki czemu możemy Państwu zagwarantować wyjątkowe i niepowtarzalne projekty. Nasza pasja do wideofilmowania i fotografii wywodzi się z fascynacji światem reklamy i mody.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów proponujemy Państwu szeroki zakres usług kompleksowych od wykonania reportażu ślubnego (wideofilmowania), fotografii ślubnej (Kalisz, Poznań, Wrocław, Łódź), fotografii reklamowej poprzez tworzenie stron internetowych, wydruk cyfrowy, offsetowy itp. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług w zakresie fotografii reklamowej (wykonujemy banery, katalogi, foldery itp.), wideofilmowania i fotografii ślubnej. Fotografia reklamowa powinna być przede wszystkim oryginalna, ekspresyjna tak aby zainteresowała odbiorcę i tym samym przykuła jego uwagę. Fotografia reklamowa powinna poruszać i na długo zapadać w pamięci.

W tym momencie chcielibyśmy Państwu przybliżyć ofertę jaką jest wideofilmowanie i fotografia ślubna. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie wysokiej jakości DSLR (lustrzanki cyfrowe). Stawiamy na kreatywny charakter naszej pracy, kierując ofertę dla par, którym szczególnie zależy na wyjątkowych wspomnieniach z Dnia Ślubu i które doceniają wyłącznie profesjonalne wideofilmowanie i nietuzinkową fotografię ślubną.

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Prestige Studio Bereza
Imię:Małgorzata i Piotr
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Kalisz

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.