Zobacz zdjęcia (5)
VIDEO MARTA-Film ślubny w nowoczesnym wydaniu, Kalisz - zdjęcie 1
VIDEO MARTA-Film ślubny w nowoczesnym wydaniu, Kalisz - zdjęcie 2 VIDEO MARTA-Film ślubny w nowoczesnym wydaniu, Kalisz - zdjęcie 3 VIDEO MARTA-Film ślubny w nowoczesnym wydaniu, Kalisz - zdjęcie 4 VIDEO MARTA-Film ślubny w nowoczesnym wydaniu, Kalisz - zdjęcie 5
1 / 5

VIDEO MARTA-Film ślubny w nowoczesnym wydaniu id:26943

Kalisz, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
506-408...
504-052...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video
  • wysięgnik

Do wyboru:

  • 1 kamera

Filmy i zdjęcia ślubne to bardzo ważny element każdej uroczystości ślubnej.Kreatywne filmy ślubne w nowoczesnym wydaniu. Doświadczenie i nasza pasja do filmu gwarantują profesjonalny reportaż ślubny.
Celem naszego działania, jest uchwycenie najbardziej wzniosłych i wzruszających chwil tego jedynego dnia.
Całość przybieramy o piękną oprawę muzyczną, a wszystko po to by Wasz film nabrał wysublimowanego charakteru, tak by z chęcią wracać do niego przy każdej okazji.
Nasze filmy utrzymujemy w nowoczesnym klimacie, jest to zwięzła ciekawa opowieść, zawierająca najważniejsze dla Was momenty, by widz nie oderwał wzroku od ekranu.
Film ślubny to nie tylko piękny trailer, ale przede wszystkim wspomnienia. Dlatego staramy się by nasze filmy oprócz pięknych ujęć, zawierały w sobie bogatą treść merytoryczną.
Naszą ideą jest tworzenie nowoczesnych, atrakcyjnych filmów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, oraz umiejętności, które umożliwiają nam tworzenie produkcji na wysokim poziomie. Poza standardową jakością SD, oferujemy Full HD co gwarantuje , iż Twój film nawet za wiele lat będzie nadal w wyśmienitej jakości. Do tworzenia produkcji używamy również latającego drona, co zapewnia niesamowite ujęcia z powietrza.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kalisz, , 62-800, woj. wielkopolskie
506-408...
504-052...
liczba odwiedzin: 1908
Zadzwoń
506-408...
504-052...
Napisz

Popularne miasta w okolicy