Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny. - film 1 Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny. - film 1
Pokaż kolejny film

Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny. id:32910

od 2800 do 2850 zł / film
Poznań, wielkopolskie
(53)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
664-926...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Videofilmowanie (1 kamerzysta - 2 kamery) od przygotowań (około 60 minut przed błogosławieństwem) do końca oczepin (około 1:00) to koszt - 2800 pln (promocja dla umów zawartych we wrześniu i teledysk już w pakiecie)

Oczywiście w aktualnej sytuacji możemy umówić się na bezpieczne spotkanie jak również wszelkie formalności można załatwić telefonicznie i on-line, video-spotkanie a spotkać się w dogodnym terminie, zapraszam !

Szczególnie polecam Pakiet Fotografia+Film+DRON+Fotoksiążka (zgrana para Fotograf+Kamerzysta) - 6500,00

Proponuję film nowoczesny trwający około 60-90 minut (lub długość na życzenie) lub klasyczny wtedy film składa się z dwóch płyt – pierwsza to od przygotowań/błogosławieństwa do pierwszego tańca włącznie i trwa około 1:15-1:30 oraz druga ok 1:30 najlepsze fragmenty zabawy, podziękowania, tort, oczepiny itp.

Dźwięk w kościele nagrywamy osobno jest więc czysty bez echa kościelnego i dźwięku migawki aparatu fotografa.

Film na PenDrive oarz płycie DVD. Mozliwa równiez płyta Blu-Ray.
Dojazd do 50 km od Poznania bezpłatny – dalej 1pln/km.

Możliwa za dopłatą obecność na plenerze fotograficznym – oferta ustalana indywidualnie.
Możliwość za dopłatą: realizacji przez dwóch kamerzystów, ujęcia z drona, video plener i inne.


Polecam również filmy - podziękowania dla Rodziców (wyświetlane później na sali) koszt to 690 pln

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Zobacz zdjęcia (53)
Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny., Poznań - zdjęcie 1
Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny., Poznań - zdjęcie 2 Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny., Poznań - zdjęcie 3 Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny., Poznań - zdjęcie 4 Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny., Poznań - zdjęcie 5
Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny., Poznań - zdjęcie 6
1 / 53

Oferta Foto Video Karmat Studio

Film FullHD

od 2800 do 2850zł/ film

Videofilmowanie (1 kamerzysta - 2 kamery) od przygotowań (około 60 minut przed błogosławieństwem) do końca oczepin (około 1:00) to koszt - 2800 pln (promocja dla umów zawartych we wrześniu i teledysk już w pakiecie)

Film nowoczesny trwający 30-120 minut (lub długość na życzenie) lub klasyczny wtedy film składa się z dwóch płyt – pierwsza to od przygotowań/błogosławieństwa do pierwszego tańca włącznie i trwa około 1:00-1:30 oraz druga ok 1:30 najlepsze fragmenty zabawy, podziękowania, tort, oczepiny itp.


Dźwięk w kościele nagrywamy osobno jest więc czysty bez echa kościelnego i dźwięku migawki aparatu fotografa.

w standardzie otrzymują Państwo ten sam materiał również na płytach Blu-Ray w Full HD. (możliwość zamiany Blu-Ray na przygotowanie filmu w postaci pliku full HD na dysk klienta)

Dojazd do 50 km od Poznania bezpłatny – dalej 1pln/km.

Możliwa za dopłatą obecność na plenerze fotograficznym – oferta ustalana indywidualnie. (np 1h rejestracji na plenerze w okolicach Poznania wraz z montażem tych ujęć do teledysku – 400 pln)

Szczególnie polecam pakiet Foto&Video;&Teledysk;&Fotoksi;ążka+Dron – 6500,00Polecam również filmy - podziękowania dla Rodziców (wyświetlane później na sali) koszt to 650 pln

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Foto Video Karmat Studio (53)

Foto Video Karmat Studio - Piękny Film ślubny. id:32910
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 53 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Krystyna
Krystyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Osiek nad Notecią
Data dodania: 26-12-2022

Zdecydowanie polecamy ! Wybór Alka okazał się strzałem w dziesiątkę ! współpraca na wysokim poziomie, pełen profesjonalizm w tym co robi. Zdjęcia przecudne, film genialny. Bardzo komunikatywny i otwarty na propozycje. Doskonale uchwycone emocje stworzyły wymarzaną pamiątkę najważniejszego dla nas dnia. Polecamy serdecznie 🙂

KarmatStudio
02-01-2023

Dziękuję za miłe słowa i świetną współpracę :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Powidz
Data dodania: 03-12-2022

Gorąco polecam fotografa Aleksandra Łaszkiewicza. Bardzo profesjonalny, przygotowany na wszelkie możliwości. Zdjęcia zarówno z sesji narzeczenskiej a także ślubne mają przepiękny klimat. Dodatkowo fotobudka na weselu zrobiła ogromne wrażenie na gościach. Widac, że pan Aleksander robi to z pasją i wielkim zaangażowaniem. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękujemy za przepiękną pamiątkę :)

KarmatStudio
08-12-2022

Dziękuję za miłe słowa i świetną współpracę :)

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-05-2022
Przymiarki
Data dodania: 08-11-2022

Szczerze polecamy Aleksandra I Panią Kamerzystę!
Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i zdjęć. Jesteśmy wdzięczni, że Studio Karmat było z nami w tym ważnym dla nas dniu i pomogło utrwalić dla nas te chwile! Otrzymaliśmy ogrom wsparcia i pomocy podczas ceremonii i imprezy za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Zespół podczas pracy jest niewidzialnymi :-) co sprawia że goście i my czuliśmy się bardzo swobodnie. Dziękujemy i polecamy :-)

KarmatStudio
10-11-2022

Dziękuję za miłe słowa i świetną współpracę :)

Z
Zuza & Lee
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2022
Poznań
Data dodania: 26-10-2022

Aleksander and his team on the day of our wedding was fantastic. From start to finish they captured our best moments and made our collection of photos and the videos moments we will treasure forever! We cannot fault a thing about them both. The use of the drone was amazing. This has really captured some stunning pictures of my husband and I. I would recommend them to anyone who wants a photographer who will give them outstanding photos that you will cherish for the rest of your life. The editing of the film brought tears to the eyes of everyone who watched it! I’m so glad we chose you to capture our big day! 10/10. Thank you so much! Mogę polecić Aleksandra i jego zespół w 100%. W czasie ślubu jak i imprezy weselnej jego profesjonalizm oraz zaangażowanie było bardzo dostrzegalne. Pomysły na zdjęcia, jak i sama edycja zdjęć czy filmu była fantastyczna. Podsumowując polecam Aleksandra bardzo serdecznie, podkreślę ze nasz ślub był także z udziałem gości z Anglii, ponieważ mój mąż jest Anglikiem- jednakże nie przeszkodziło to Aleksandrowi w działaniu. Dziękujemy serdecznie!! Zuza & Lee

M
Marianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Żurawiec
Data dodania: 13-10-2022

Po pierwszym telefonie do pana Aleksandra, już wiedziałam, że ta współpraca to jest TO! :) Skorzystaliśmy z usługi filmowania i montowania filmu weselnego. Naszą operatorką była pani Ania, którą serdecznie pozdrawiamy. W tym pięknym, ale stresującym dniu była ona idealną towarzyszką, sympatyczną, sprawiała wrażenie, jakbyśmy się znały już bardzo długo. Cały film został pięknie ujęty, pan Aleksander cudownie go zmontował! Byliśmy w stałym kontakcie, czy kwestie muzyczne czy porady od Karmat Studio - współpraca układała się udanie, a przede wszystkim bardzo sprawnie. Wszystkim polecam tak profesjonalnych, a zarazem empatycznych ludzi, z czystym sumieniem :)

KarmatStudio
27-10-2022

Dziękuję za miłe słowa i świetną współpracę :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Konin
Data dodania: 11-10-2022

Fantastyczny fotograf! Współpraca przed weselem w trakcie i po nim odbyła się bez zarzutu, zdjecia z sesji narzeczeńskiej i ślubu są przepiękne :) Film i teledysk również wyszły świetnie. Co ważne- nie było problemu, kiedy chcieliśmy dodać lub skrócić jakieś momenty w filmie. Wszystkie nasze sugestie zostały wysłuchane. Z całego serca polecam! :)

KarmatStudio
12-10-2022

Dziękuję za miłe słowa i świetną współpracę :)

K
Kinga i Kostia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-07-2021
Dobrzejewice
Data dodania: 23-02-2022

Gorąco polecamy Karmat Studio! Wszystkie ustalenia przed ślubem odbyły się telefonicznie, więc pierwsze nasze spotkanie nastąpiło w dniu ślubu, a nie czuliśmy najmniejszego stresu podczas nagrywania. Świetny kontakt, baaardzo wyluzowana atmosfera i fachowe instrukcje co mamy kiedy robić wpłynęły na to, że mogliśmy przeżyć ten dzień bez najmniejszych zmartwień. Pan Kamerzysta był praktycznie niezauważalny a uchwycił wszystkie najważniejsze momenty i jeszcze więcej. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, pięknie zmontowany film klasyczny i wspaniały teledysk pozostaną dla nas cudowną pamiątką i z pewnością będziemy do nich często i chętnie wracać odświeżyć wspomnienia. P.S. jeśli są tu osoby, które wahają się czy warto mieć film weselny czy ograniczyć się do zdjęć, naprawdę polecam - wielu rzeczy tego dnia się po prostu nie zauważą :)

KarmatStudio
24-02-2022

Dziękuję za miłe słowa i świetną współpracę :)

N
Natalia I Darius
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Biała Wieś
Data dodania: 11-01-2022

Z całego serca polecamy ten duet. Obsługa od samego początku na wysokim poziomie, bezproblemowa komunikacja telefoniczna co dla nas było istotnym punktem. Widać że robią to z pasją i sercem. Podczas Ślubu jak i Wesela są praktycznie niezauważalni, mimo tego wszystkie ważne oraz nawet całkiem drobne szczegóły są ujęte w materiale zdjęciowym jak i filmowym.
Jeśli tylko warunki na to pozwalają zgadzają się na wszelkie spontaniczne ustalenia. Sesja fotograficzna przebiegła bez żadnego stresu na pełnym luzie. Fotobudka jest atrakcją nie tylko dla tych najemniejszych na Weselu, co możemy potwierdzić z własnego doświadczenia 🙃 Z całego serca polecamy rzetelne i wywiązane na czas usługi Aleksandra !

KarmatStudio
18-01-2022

Dziękuję bardzo za miłą współpracę i mam nadzieję do zobaczenia :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Foto Video Karmat Studio

Nazwa firmy: Foto Video Karmat Studio
Imię i nazwisko: Aleksander Łaszkiewicz
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
664-926...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 11508
Zadzwoń
664-926...
Napisz

Popularne miasta w okolicy