ProDJs Group - Masters of ceremony !

Łódź, łódzkie
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • akordeon
  • saksofon
  • skrzypce

O nas

Cześć, jesteśmy nowi tu na portalu, jednakże w branży mamy już głęboko wrośnięte swoje korzenie! Najszybszy sposób, aby nas lepiej poznać to obejrzenie naszych vlogów — poczujecie się podczas seansu jakbyście byli częścią naszej ekipy! Zobaczycie naszą pracę "od kuchni" i mamy nadzieję, że zaprosicie nas do zagrania na Waszym najważniejszym dniu!


[English Below]

12 muzyków i konferansjerów, 6 różnych składów, prawie 10 lat wspólnego grania i 1 cel – poprowadzić dla Was wesele Waszych marzeń.

Być może właśnie zaczyna się nasza wspólna, niezapomniana przygoda – zostańcie chwilę z nami i sprawdźcie, czy mamy to, czego szukacie. :)

Gdybyście mieli przeczytać o nas tylko 3 zdania, przeczytajcie te: Nasze szeregi zasilają muzycy, konferansjerzy i DJ-e – mamy na pokładzie m.in. skrzypka, saksofonistę, akordeonistę, anglojęzycznego konferansjera, prezentera radiowego, DJ-ów znanych na scenach klubowych w całej Polsce i takich, których drugie imię to „Biesiada”. Gramy razem od wielu lat, znamy się jeszcze dłużej.

Ale to nie o nas chodzi – najważniejsi jesteście dla nas Wy i Wasi goście, dlatego zrobimy wszystko, by Wasze wesele było dokładnie takie, o jakim marzycie.

Chcecie dowiedzieć więcej? Zapraszamy dalej.

W ProDJs stawiamy przede wszystkim na zrozumienie Pary Młodej – od tego wszystko się zaczyna. Wiemy, że sekret udanego przyjęcia weselnego tkwi nie tylko w profesjonalnym sprzęcie (który oczywiście mamy!) – kluczem do sukcesu jest złapanie więzi między Parą Młodą a muzykami, dobra komunikacja i nadawanie na tych samych falach.
Jakie są nasze mocne strony? Poczucie humoru, kultura osobista, profesjonalizm i elastyczność.

Dbamy o dobrą atmosferę, zagrzewamy gości do zabawy, zawsze dopasowujemy muzykę do tego, co się dzieje na parkiecie i sami świetnie bawimy się za konsolą.

Jeśli jesteście ciekawi, czy nasze słowa znajdują pokrycie w rzeczywistości, zajrzyjcie na kanał ProDJs Group na YouTubie i sprawdźcie nasze weselne vlogi. :) Wierzymy, że filmy powiedzą Wam o nas więcej niż zdjęcia z mikrofonem.

Chcecie porozmawiać? Drzwi naszego biura przy Piotrkowskiej 31 w Łodzi stoją przed Wami otworem. Nie możecie odwiedzić nas osobiście? Umówmy się na spotkanie w przestrzeni wirtualnej – odpowiedzi na Wasze pytania będą jak najbardziej realne. ;)

Zapraszamy!
--------------------- ---------------------

ProDJs Group is a well-coordinated team of friends, whose activity is based on the claim that a good DJ is the basis for a successful wedding party.

Everyone on this portal is a professional, has the right equipment and experience - of course including us - but we also assume that the success of the party is not only the quality of the equipment - but mainly personal aspects like catching a common vibe.

Our strength is a sense of humor, flexibility and understanding the needs of our clients.

These are not just empty advertising slogans - we invite you to our YouTube channel, where you can see our work behind the scenes, see what kind of people we are and what adventures we face while preparing your events.

We believe that presenting ourselves like that in front of you gives us more than just another photo with a microphone at the wedding hall.

ProDJs is not just one person, ProDJs is a Group - 12 people ready for action.

Don't worry, each of us has several heads and a few pairs of hands, which means that we will never run out of energy.

We can talk about your celebrations, plans and ideas - the door of our office at Piotrkowska 31 in Łódź is open to you, visit us for a cup of coffee.

You can't visit us? Let's arrange a virtual meeting - we will answer all your questions.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ponieważ współpraca z nami to gwarancja świetnej zabawy i sprawnej komunikacji oraz czysta przyjemność. 😉
Prowadziliśmy już setki wesel (i poprawin) o przeróżnym charakterze – od tradycyjnych polskich wesel przez przyjęcia bankietowe, po wesela tematyczne i międzynarodowe. Niezależnie od tego, czy Waszym marzeniem jest wielka uczta w eleganckim pałacu, swobodne przyjęcie w nowoczesnej stodole czy impreza dla gości z drugiego krańca świata, zapewnimy Wam najlepszą zabawę i wesele na miarę Waszych oczekiwań.
Nie ograniczamy się jednak tylko do uroczystości ślubnych! Działamy też w branży eventowej i prowadzimy imprezy okolicznościowe dla prywatnych gości oraz eleganckie gale i imprezy integracyjne dla firm. Dzięki temu wiemy, jak zorganizować wyjątkowe wydarzenie dla każdego, a współpraca z klientami z różnych branż pozwala nam cały czas patrzeć świeżym okiem na naszą pracę (i Wasze imprezy 😉).

Czym wyróżnia się nasza oferta?

1. ProDJs tworzą wybitni DJ-e i dyplomowani muzycy (często 2 w 1 😉), którzy poza graniem na weselach zajmują się m.in. prowadzeniem własnego studia nagraniowego. Co mogą wyczarować dla Was nasi wirtuozi?
• Saksofonista w duecie z DJ-em porwie Waszych gości do tańca,
• Skrzypek wywoła dreszcze wzruszenia podczas krótkiego recitalu,
• Akordeonista poderwie gości do wspólnego biesiadowania.
Jesteście miłośnikami gitary? A może marzycie o perkusji? Już stroimy instrumenty!
2. Prowadzimy wesela międzynarodowe, w całości lub częściowo po angielsku. Oprócz ukończonych szkół i kursów językowych mamy w doświadczenie w szkole życia za granicą. 😉 Tam język, kulturę czy tradycję innych rejonów chłonie się najbardziej. I m.in. dlatego nawiązywanie relacji z gośćmi z zagranicy przychodzi nam z taką łatwością.
Pst! Angielski nie jest jedynym językiem, jaki znamy!
3. DJ-e nie gęsi, język polski znają. 😉 Językiem ojczystym posługujemy się biegle, z klasą i kulturą. Bawimy się słowem, zagrzewamy gości do zabawy, ale wiemy też, kiedy zachować powagę.
4. Zapewniamy profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetlający na najwyższym poziomie. Oprócz wesel obsługujemy koncerty czy bankiety firmowe, a nasi muzycy prowadzą własne studio nagrań, dlatego wizja i fonia to nasze oczko w głowie.
5. Po prostu fajna z nas ekipa! Będziecie się z nami świetnie bawić. :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

ProDJs Group powstało w 2013 roku, ale wieść niesie, że jeden z naszych zawodników pamięta jeszcze wesela u Flintstonów.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasza obsługa obejmuje 10 godzin liczonych od momentu wejścia Pary Młodej na salę (z możliwością przedłużenia).

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

• Dwuosobowy skład – DJ + konferansjer,
• Nagłośnienie,
• Oświetlenie – 10 punktów świetlnych z możliwością poszerzenia o dodatkowy sprzęt,
• Transport, montaż i demontaż.

Skład, w którym występujemy.

Każdy weselny skład jest dwuosobowy i zazwyczaj obie osoby są DJ-ami i konferansjerami. Dlaczego?

• Jedna osoba może zawsze dbać o muzykę i o to, by parkiet był pełny, a druga w tym czasie wyrusza z mikrofonem do gości, by prowadzić zabawy czy informować o kolejnych wydarzeniach.
• Wesele to event, który składa się z wielu części, a podwójny skład pozwala nam odciążyć Parę Młodą w sprawach związanych z koordynacją na linii muzyka – kuchnia – fotograf – kamerzysta.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

ProDJs Group tworzy 12 osób. Zawsze dobieramy skład indywidualnie do każdego wesela, na podstawie potrzeb i oczekiwań Pary Młodej.

Jaki repertuar proponujemy?

Nie gramy ze sztywnych playlist – miksujemy muzykę na bieżąco, obserwując parkiet i reakcje gości. Jednak już podczas spotkania z Parą Młodą prosimy o sugestie ulubionych utworów.
Nasz rozbudowany skład zrzesza osoby, które wiedzą jak poprowadzić udane wesele w dowolnym stylu, ale każdy z nas ma też swoje unikalne super moce. Są wśród nas entuzjaści gorrrrącej muzyki latino, DJ-e znani ze scen klubowych, którzy znają chyba WSZYSTKIE światowe przeboje, sympatycy polskich dźwięków i ci, których żywiołem są tradycyjne, polskie wesela.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak, usługa obejmuje pełną obsługę konferansjerską, prowadzenie zabaw, dialogi z gośćmi, tłumaczenia na żywo podczas wesel międzynarodowych czy zapowiadanie przerw i posiłków.

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Wszyscy mamy głosy jak skowronki – sprawdźcie, który zostanie Waszym ulubionym. :)

Na jakich instrumentach gramy?

Gramy na takich instrumentach jak saksofon, skrzypce czy akordeon, ale współpracujemy też z wieloma innymi wirtuozami.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Nie jest to miejsce na wymienianie dokładnych specyfikacji naszego sprzętu – najlepszą rekomendacją niech będzie to, że naszą scenotechniką realizowaliśmy koncerty takich artystów jak Patricia Kazadi, Marika, Smolasty, Nick Sinckler czy Kasia Popowska. Rzecz jasna jeżeli będziecie chcieli poznać dokładne parametry – nasz magazyn to otwarta książka.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Języki, którymi się posługujemy to Polski i Angielski.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Języki, którymi się posługujemy to Polski i Angielski.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

40% naszych wesel to wydarzenia, w których biorą udział goście zza granicy.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Całe mnóstwo, ale przede wszystkim: ciężki dym, fotobudkę, napis LOVE (lub napis ELO – serio, zdarza się :)), animatorzy dla najmłodszych.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Oferta obejmuje oświetlenie ozdobne (10 punktów świetlnych) z możliwością poszerzenia o dodatkowy sprzęt.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Muzykę miksujemy na bieżąco - natomiast podczas spotkania z Parą Młodą prosimy o sugestie ulubionych utworów.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, na weselu jesteśmy dla Pary Młodej i dla gości – nie gramy wesela dla siebie. Jeśli jednak zależy Wam na tym, by konkretne utwory (lub gatunki) w ogóle nie były grane, wystarczy tylko słowo.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Długi staż w branży muzycznej i profesjonalne podejście do naszej pracy przyniosły nam wiele satysfakcji, ale też zostały zauważone przez klientów i nie tylko:
• Otrzymaliśmy nagrodę Orły Branży Ślubnej 2018,
• Mamy ponad 100 pozytywnych opinii na Facebooku i średnią 5.0 (co roku zdajemy z czerwonym paskiem),
• Współpracujemy ze stacją 4FUN TV,
• Graliśmy na urodzinach Radia Zet,
• Koncertowaliśmy z Patricią Kazadi,
• Braliśmy udział w programie „Jaka to melodia”,
• Graliśmy dla firm takich jak Axa, Uber, Lidl, Mercedes, LOT, Polsat, Ptak Fashion City, Żabka i wiele innych.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

• Mamy na pokładzie muzyków, którzy zdobyli wykształcenie I i II stopnia w Szkole Muzycznej.
• Prowadzimy własne studio nagrań, gdzie tworzymy muzykę z innymi artystami i dla innych artystów.
• Tworzymy własne projekty muzyczne, gramy w zespołach, kręcimy teledyski i wydajemy płyty.
• Mamy w drużynie prezenterów radiowych, którzy ukończyli studia dziennikarskie.
• Muzyka to po prostu nasze życie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każdy z nas jest w innym wieku i zaczynał na innym etapie swojego rozwoju, ale jeśli zsumujemy doświadczenie nas wszystkich, wyjdzie ponad 170 lat z muzyką. :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Tak naprawdę to nie ma dla nas w tej pracy czegoś, czego można nie lubić (z małym wyjątkiem na demontaże nad ranem i długie powroty busem).

Czyja twórczość nas inspiruje?

Na 12 osób w grupie, każdy ma inne inspiracje, jednakże składając je w jedno otrzymujemy prawdziwą mieszankę wybuchową.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Bez profesjonalnego nagłośnienia nawet najlepsza muzyka brzmiałaby jak kakofonia dźwięków, a bez dobrego mikrofonu nasi złotouści konferansjerzy byliby po prostu niesłyszalni (wielka by to była szkoda).

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Nasze zabawy czy animacje taneczne są prowadzone z klasą i wyczuciem dobrego smaku. W zależności od wesela i oczekiwań Pary Młodej wszystkie zabawy ustalane są indywidualnie.

ProDJs Group - Masters of ceremony !
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Głowno
Data dodania: 18-06-2021

Bardzo gorąco polecamy! Grzegorz i Krzysztof świetnie rozkręcili naszą imprezę! Parkiet był pełen przez cały czas, podczas przerw Krzystof umilał czas na skrzypcach, co bardzo pozytywnie zaskoczyło wszystkich naszych gości!
Pełen profesjonalizm od samego początku, wszystko dopięte na ostatni guzik. Zdecydowanie 5/5 :)

Mateusz
22-06-2021

Dziękujemy i pozdrawiamy - super było Was spotkać!

B
Bartłomiej
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-06-2021
Łódź
Data dodania: 07-06-2021

Jeśli szukacie Dj'ów lub orkiestry, to nie ma co się zastanawiać. Nie znajdziecie nikogo lepszego. Jesteśmy świeżo po weselu, cały czas dostajemy telefony od gości z gratulacjami i każdy z nich wspomina o Grześku i Krzyśku z ProDJs. Atmosfera jaką stworzyli była niesamowita, bawili się dosłownie wszyscy, młodzi, rodzice czy 80 letnia babcia. Profesjonalizm w każdym aspekcie. Niesamowity recital skrzypcowy - ciary gwarantowane! Chłopaki od początku przywitali nas jakbyśmy znali się z 20 lat. Wszystko kontrolowali. Wybierając ich nie dostajecie samej oprawy muzycznej, ale także niesamowite wsparcie i prowadzenie wesela. Są warci każdych pieniędzy!

Mateusz
13-06-2021

Dziękujemy za te miłe słowa! Kapitalnie było bawić się wspólnie z Wami i Waszymi gośćmi!

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-05-2021
Łódź
Data dodania: 01-06-2021

ABSOLUTNIE najlepsi z najlepszych.
Sympatia do chłopaków od pierwszego napisania, spotkania się.
Odrazu wiedzieliśmy,że to jest to czego szukaliśmy.
Uczciwi, skrupulatni, zaangażowani ludzie z głową super pomysłów, profesjonaliści w pełnym słowa znaczeniu.
U nas na weselu grali Grzesiek i Krzysiek.
Grzesiek urodzony wodzirej, natomiast Krzysiek ogromnie utalentowany muzycznie człowiek, który tworzy przepiękne dźwięki za pomocą skrzypiec i akordeonu.
Wiedzieliśmy, że będzie super zabawa,a Chłopaki pomyślą o najmniejszym szczególe i właśnie tak było.
Polecamy z cał
ego serca

Mateusz
02-06-2021

Bardzo dziękujemy za opinię, super było Was poznać! Dziękujemy za zaufanie!

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-05-2021
Łódź
Data dodania: 17-05-2021

Genialni! W tych trudnych czasach nie było żadnego problemu ze zmiana terminu, super kontakt, miła atmosfera.
Krzysztof grał na skrzypcach na naszym ślubie 15.05.2021. - pięknie! Nie mogłam powstrzymać łez, bardzo romantycznie, elegancko, odpowiednio do okazji. Napewno polecam, choć ze względu na pandemię usługa była mocno ograniczona.
Bardzo dziękuję! 😉

Mateusz
18-05-2021

Bardzo serdecznie dziękujemy za dobre słowo i przemiły kontakt! Cieszymy się, że Krzysztof stanął na wysokości zadania i jesteście zadowoleni! Fantastyczna z Was para, życzymy wszystkiego dobrego!

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-10-2020
Łódź
Data dodania: 28-02-2021

Polecam ekipę w 100%. Goście do tej pory wspominają nasze wesele i to nie z grzeczności ;) Dobór muzyki bardzo adekwatny tak aby każdy mógł się pobawić, świetna współpraca i komunikacja. Wszystkie nasze prośby zostały spełnione. Jeżeli szukacie DJów, którzy potrafią poprowadzić nowoczesne wesele ale z zachowaniem tradycyjnych staropolskich elementów to ProDJs będzie świetnym wyborem. U nas duet Grzesiek + Krzysiek spisał się na medal. Wszystkim najbardziej zapadł w pamięć popis skrzypcowy i akordeonowy w wykonaniu Krzyśka. Fotografowie uchwycili świetne ujęcia dzięki systemowi oświetlenia, który był zapewniony przez ProDjs, a na to również należy zwracać uwagę wybierając muzyków na swoją imprezę.

liczba odwiedzin: 3787

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łódź

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy