Zobacz zdjęcia (3)
Profesjonalna aromatyzacja Twojego wesela!, Kraków - zdjęcie 1
Profesjonalna aromatyzacja Twojego wesela!, Kraków - zdjęcie 2 Profesjonalna aromatyzacja Twojego wesela!, Kraków - zdjęcie 3
1 / 3

Profesjonalna aromatyzacja Twojego wesela! id:28642

Kraków, małopolskie

O nas

Każda para młoda chce, by ich wesele było jedyne w swoim rodzaju. Dajemy gwarancję, że angażując zmysł powonienia gości, jeszcze przez lata będą wspominać Wasz ślub jako ten najbardziej wyjątkowy.

Zapach, podobnie jak kolor, wprawia gości w odpowiedni nastrój. Pomaga nawiązywać pozytywne relacje. Dodaje wydarzeniu niezwykłości. Utrwala obrazy z tego dnia w pamięci. Wesele może pachnieć lawendą, cytrusami, trawą, oceanem, a nawet czekoladą. Ważne, by spełnił swoje zadanie – stworzył fantastyczną i pamiętną atmosferę.

Dekoracje kwiatami czy oświetleniem w dzisiejszych czasach są już weselnym standardem.
Zaskocz swoich gości przepięknym zapachem!
Wybierz spośród setek zapachów ten jedyny, wyjątkowy, który utrwali wspomnienia z Twojego wesela.

Aroma by Hellcold
Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się aromatyzacją zarówno sklepów, hoteli jak i eleganckich, wystawnych eventów. Zapach to nasza pasja, którą chętnie się dzielimy. Propagujemy aromamarketing w Polsce, uświadamiając jak wielki wpływ na nasze decyzje ma zapach. Jest to postępujący światowy trend, który nadal raczkuje i dziwi w Polsce. Pomagamy wyróżnić się firmom i zabłysnąć organizatorom wydarzeń takich jak np. śluby.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy kompozycje zapachowe zaprojektowane przez światowej klasy perfumiarzy z m.in Francji, Hiszpanii, Australii. Wszystkie nasze zapachy posiadają międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa IFRA. Dobór odpowiedniego zapachu odbywa się podczas konsultacji z klientem. Następnie po przeanalizowaniu potrzeb wysyłamy próbki specjalnie dobranych zapachów. Chętnych zapraszamy osobiście do naszego biura w Krakowie, gdzie możemy pokazać pełen zakres posiadanych kompozycji.

Mała sala taneczna? Wielka sala balowa? Dla nas to żaden problem. Jesteśmy w stanie aromatyzować powierzchnie od 50m2 do nawet 1000m2!

Ślub już niedługo, a dopiero teraz wpadli Państwo na nasze ogłoszenie? Proszę się nie martwić i czym prędzej z nami skontaktować! Wystarczy rezerwacja nawet na kilka dni wcześniej.

liczba odwiedzin: 1396

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie