Profesjonalna oprawa muzyczna Twojego wesela! id:13594

Oferta
Dodaj do plannera

Zespół muzyczny Uliś Band w najdrobniejszym szczególe zadba o profesjonalną oprawę muzyczną Twojej imprezy typu :

Przyjęcia weselne,
Zabawy:karnawałowe,andrzejkowe,wale ntynkowe,
Koncerty,imprezy plenerowe,festyny,
Studniówki,bankiety,eventy firmowe
Imprezy charytatywne w szczytnym celu

Prowadzimy każdą imprezę na wesoło- z humorem równocześnie z kulturą i taktem stosownie do panującej atmosfery. Cechuje nas indywidualność, rzetelność, elastyczność i trzeźwość (nie pijemy alkoholu).

ULIŚ BAND gwarantuje szeroki i zróżnicowany repertuar muzyczny, zarówno stare i nowe przeboje polskich jak i zagranicznych wykonawców. Utwory aranżujemy tak, by nadać charakterystyczny akcent dla każdego naszego wykonu. Dla pełniejszego brzmienia śpiewamy również”na głosy”, aby dostarczyć naszym odbiorcom niezwykłych, niepowtarzalnych i niezapomnianych wrażeń.

Rodzinny zespół muzyczny ,,Uliś Band” pochodzący z Pisza to skład trzech przeróżnych osobowości wzajemnie uzupełniających się.

Początki zespołu sięgają co prawda stycznia 2013 roku, chociaż przygoda z rodzinnym śpiewaniem zaczęła się dużo, dużo wcześniej. Muzyka od pokoleń była głęboko zakorzeniona w naszej rodzinie. Towarzyszyła naszym pradziadkom, którzy byli wodzirejami na wiejskich weselach i przy akompaniamencie skrzypiec porywali ludzi do tańca i zabawy.

Liderka zespołu energiczna i żywiołowa Żaneta, córka założyciela ,,Uliś Bandu” od dzieciństwa przejawiała zamiłowanie do publicznych występów i śpiewów dla rodziny. Imieniny poszczególnych członków rodziny i inne uroczystości okolicznościowe były uświetniane popisami wokalnymi małej Żanetki i instrumentalnymi Jarosława- założyciela zespołu. Biesiady rodzinne takie jak imieniny, urodziny, wesela czy chrzciny zostały głęboko zakorzenione w rodzinnej tradycji.

Przy tego typu spotkaniach zbiera się cała rodzina, aby w sposób miły i sympatyczny spędzić ze sobą czas. Najstarszy członek zespołu Jarosław „ Uliś ” Uliszewski posiada wieloletnie doświadczenie w branży muzycznej. Z wykształcenia i zamiłowania muzyk od wczesnych lat młodości śpiewał na weselach i popularnych niegdyś dancingach organizowanych w restauracjach, salach i plenerach. Najmłodszy członek bandu Mateusz wychowywany przy dźwiękach muzyki, skazany był na połknięcie bakcyla i karierę w rodzinnym zespole. Muzyka która była w naszej rodzinie od pokoleń, ukształtowała nasz warsztat i dała podwaliny do powstania rodzinnego zespołu. Tata kontynuując tradycję przekazuje pałeczkę swoim dzieciom.

Stąd idea powstania naszej bandy i pomimo, że na co dzień każde z nas pracuje zawodowo dla pasji zawsze znajdujemy czas.


Nagłaśniamy zarówno mniejsze sale jak również aule większego kalibru ( nawet do 1000 uczestników ).
Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem nagłośnieniowym najlepszych światowych marek.

Atrakcyjne ceny!!!!
Zapraszamy do wspólnej zabawy!!!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • akordeon
 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • efekty świetlne
 • granie przy wyprowadzeniu
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

Skład:

 • wokalistka
 • Ilość osób: 3

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / dzień

Skontaktuj się

517-482...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
516-270...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Zespół Muzyczny " ULIŚ BAND " Jarosław Uliszewski
Imię:Jarosław
Nazwisko:Uliszewski
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Pisz
Kod:12-200
Adres:J.Matejki 2/13
Data dodania: 28-11-2014
Liczba odwiedzin: 1372

Godziny pracy

Pn:15:00 - 21:00
Wt:15:00 - 21:00
Śr:15:00 - 21:00
Cz:15:00 - 21:00
Pt:15:00 - 21:00
Sb:08:00 - 21:00
Nd:08:00 - 21:00

Polecamy

Nowe ogłoszenia