Zdjęcia | Oferta | Opinie 2

Profesjonalne Wideofilmowanie. id:23222

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Szczecinek, zachodniopomorskie
Data dodania: 15-10-2016
Liczba odwiedzin: 298

Oferta

Naszą pasją jest zatrzymania niezwykłości niepowtarzalnych chwil w Twoim życiu , by uchronić je od zapomnienia. Pragnienie posiadania pamiątki po tym szczególnym wydarzeniu jakim jest ślub i wesele, towarzyszyło ludziom od zawsze. Wieki temu były to relacje kronikarzy, opisy poetów i pisarzy, obrazy i wreszcie pierwsze fotografie i próby z taśmą filmową, Korzystając z naszych usług otrzymasz wysokiej jakości reportaż zrealizowany w technologii cyfrowej. Pozwala ona na zastosowanie ciekawego montażu , a w razie potrzeby wielu atrakcyjnych efektów specjalnych, co sprawi, że film będzie nie tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą. Bogate doświadczenie i profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Twoją wizję całości. Fotografia ślubna i wideofilmowanie są wykonywane w pełnym zakresie począwszy od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, mszę ślubną i zabawę weselną, aż do oczepin i podziękowania rodzicom. Film o charakterze reportażu może być poprzedzony teledyskiem lub foto story w formie prezentacji złożonej ze zdjęć rodzinnych dostarczonych przez narzeczonych. Zakończenie filmu to skrótowe powtórzenie całości złożone z wybranych epizodów w formie „starego kina” lub wybór scen prezentowanych chronologicznie w rytm muzyki. Wideofilmowanie i fotografia to ważny element każdego wesela.

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Opinie

Ocena dla: Profesjonalne Wideofilmowanie. id:23222
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Marcin
Marcin
(5)
Dodano: 17-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Szczecinek
Miałem okazję pracować z Mariuszem i godnie go polecam,jest aktywny w czasie całego wesele,wyłapuje super momenty na video,elastyczne pełen pomysłów fachowiec w swojej branży ,nie czekajcie tylko od razu dzwońcie do niego.Polecam Go!!!
Agata&Kamil
Agata&Kamil
(5)
Dodano: 15-10-2016
Data imprezy: 27-08-2016
Miejscowość: Wierzchowo
Jak najbardziej pozytyw,najwyzsza nota musi być za to co Mariusz robił z kamera na weselu. Wirtuoz sprzętu i pomysłowy gość,glowa kipi od pomysłów na teledyski,wstepy itp. Naprawdę wie co robi zna sie na robocie jak malo kto dużo można było by pisać ale zabrakłoby miejsca. Dlatego jeśli chcesz mieć fajnie nagrane wesele i pamiątkę na resztę życia to jak najbardziej i z czystym sumieniem polecamy Mariusza.

Dane kontaktowe

Profesjonalne Wideofilmowanie.
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecinek

Nowe ogłoszenia