Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

profesjonalny dj, wokalistka, światła, dym, fa vat id:19230

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckie
Data dodania: 12-02-2016
Liczba odwiedzin: 324

Oferta

Twoje wesele - to dla Ciebie i Twoich najbliższych, jeden z najważniejszych dni w życiu. Nie ma powtórki – jak na imprezie, sylwestrze czy urodzinach. Nie można zrobić „lepiej następnym razem”. My to wiemy i rozumiemy.

Jesteśmy zgranym zespołem imprezowym - Dlatego chcemy Cię wspomóc w dokonaniu tej trudnej rzeczy jaką jest „PERFEKCYJNE, USZYTE NA MIARĘ WESELE” – jedyne i niepowtarzalne.

Nasze doświadczenie zbieramy od 10 lat - na imprezach firmowych, balach, galach – tam ludzie nie zawsze są nastawieni na zabawę – oczekują animacji i konkursów na wyższym poziomie. Chcą świateł, doskonałej jakości i profesjonalnego prowadzenia.

Wiemy jak ważne jest odpowiednie dobranie muzyki, tak by i Ci młodsi i Ci starsi odnaleźli się na parkiecie.

Główną zaletą DJ-a jest to, że zagra wszystko, co chcemy. Każdy rodzaj muzyki na zawołanie i to w najlepszej bo oryginalnej jakości! To opcja najtańsza, łatwa do ogarnięcia w kwestii legalności i zdecydowanie spełniająca wszystkie oczekiwania muzyczne…

Dobry Dj nie tylko umiejętnie połączy różne typy muzyki, ale również skróci lub przedłuży, wyciszy piosenkę w odpowiednim momencie - by Goście dośpiewali znany fragment..

Mamy świadomość że w tym momencie najczęściej protestują Rodzice – no nie.. musi być zespół, bo żywe instrumenty, bo śpiew i inne wrażenia.

Odpierając te argumenty rekomendujemy Super Połączenie = usługa Dj’a i Znakomita Wokalistka.

Mamy wówczas każdy rodzaj muzyki z płyt i kilkanaście oryginalnych wejść/bloków śpiewanych na żywo przez wysoką i śliczną dziewczynę w ciekawych stylizacjach tematycznych.
Wokalistka zagaduje Gości, zachęca by razem z nią śpiewali najbardziej znane kawałki, efektownie się porusza na scenie i wśród Gości na parkiecie aranżując mini warsztaty taneczne do kawałków, które temu sprzyjają jak hity lat 70-tych czy 80-tych.

Cena przystępna a jakość naprawdę godna rekomendacji!

Kolejne ważkie pytanie: Z wodzirejem/konferansjerem czy bez?
Niestety mili Państwo skończyły się czasy kiedy wystarczył suto zastawiony stół i muzyka by wszyscy zgodnie ruszali na parkiet! Niektórym gościom nie wystarczą dobrze znane przeboje. Trzeba ich zachęcić – słowem, żartem, zabawnym gestem.
Jeśli na weselu jest osoba, która dba o to, by goście się dobrze bawili, prawdopodobieństwo, że zabawa będzie szampańska, znacznie wzrasta. Muzyka to niespełna 50% sukcesu na przyjęciu. Druga połowa to sposób prowadzenia imprezy.

Prowadzący jak reżyser na planie filmowym - powinien traktować indywidualnie każdego gościa. Odpowiednio zachęcać do zabawy, dodawać pozytywnej enrgii imprezie, by goście nie byli znudzeni, informować gości co się w danym momencie dzieje, by Goście wiedzieli jak się zachować, co robić, na co mają być przygotowani. Dobry prowadzący może uratować nawet mniej udane przyjęcie!

A oczepiny? A animacje? Konkursy – zapewniam, że mamy w tym zakresie ogromne doświadczenie i nie zawiedziemy Was.

Ostatnio modne jest wprowadzanie na weselach - elementu szalonego karaoke - w ostatniej części zabawy, już po północy, kiedy Goście nie mają już tak dużo siły, a pobudzona alkoholem odwaga, pozwala im się wyluzować i wspaniale wykonywać nawet najtrudniejsze kawałki ;-)

zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej strony

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

profesjonalny dj, wokalistka, światła, dym, fa vat
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia