DJ na wesele 2017 DJ Kuban pakiet FULL id:22042

Kontakt

602-423...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (4)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 11-07-2016
Liczba odwiedzin: 3002

Oferta

Witam serdecznie

Wychodząc na przeciw wyzwaniu jakim jest organizacja przyjęcia weselnego chciałbym Państwu przybliżyć najlepszą ofertę za którą gwarantuję w 100%. Proponujemy usługi tylko na najwyższym poziomie które porównując do "innych na rynku" są bezkonkurencyjne pod względem finansowym a przede wszystkim jakościowym i estetycznym. Głównym celem jest spełnienie wizji klienta ewentualnie pomoc w postaci sugestii w kwestii podkreślenia charakteru wesela i jego przebiegu.

Do dyspozycji:

- DJ i konferansjer:
- bajeczna dekoracja światłem (statyczna i dynamiczna)
- pakiet multimedialny
- muzyka na żywo (wokalistka, saksofon, akordeon, gitara)
- 20 lat doświadczenia
- sprzęt tylko półka premium
- jedna z najlepszych ofert w Polsce

Filmy i zdjęcia przedstawiają niewielki obraz naszej pracy (oczywiście wszystkie dekoracje, oświetlenie i sprzęt widoczny na materiałach demo jest naszą własnością i nie jest na wyposażeniu sali) chcesz zobaczyć pełne demo zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty

  • Akordeon
  • Saksofon

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: DJ na wesele 2017 DJ Kuban pakiet FULL id:22042
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Dotota
Dodano: 10-07-2017
Data imprezy: 07-07-2017
Miejscowość: Warszawa
Współpraca z DJ Kubanem przerosła moje najśmielsze oczekiwania. Jeżeli szukacie profesionalisty, kogoś kto rozrusza towarzysko, kogoś kto poprowadzi wesele z klasa a jednocześnie odpali nawet najmniej chętnych do zabawy, to jesteście w dobrym miejscu. Bookujcie póki są terminy � Będę polecać do końca życia bo wesele zdarza się tylko raz a to osoba na odpowiednim miejscu.
(5)
Autor: Janek i Natalia
Dodano: 20-06-2017
Data imprezy: 29-04-2017
Miejscowość: Warszawa
Dj Kuban - Dominik to nie tylko mega profesjonalny DJ ale i niesamowicie pozytywny człowiek co jakby nie było przy organizacji wesela podstawa.
Nie podąża utartymi ścieżkami i schematami weselnymi ktorych wszyscy mamy dosyć ale tworzy nowe swoje ktore zachwycają gości.
Nie boi sie tez odejść nieco od założonego z młodymi planu bo wie ze te on tu jest specjalista od zabawiania gości i wie ze robi to dobrze dzieki temu ze ma niesamowite wyczucie momentu i fach w ręku.
Swoja osoba i pozytywna energia zaraza gości powodując ze znika jaka kolwiek bariera miedzy scena a parkietem i sam staje sie centrum zabawy sprawiając ze ludzie nie schodzą z parkietu. Bynajmniej nie jest to człowiek tylko do puszczania muzyki wznoszenia toastów i prowadzenia oczepin... to maszyna do rozkręcania mega imprezy budowania ich klimatu i wyjątkowej aury, traktuje Twoje wesele jak swoje własne i bierze za nie odpowiedzialńosc.
Każda para moloda czuje sie przy Nim wyjątkowa a w pamięci gości pozostanie właśnie Wasze wesele spośród wielu innych.
Pełna profeska

Dziękujemy po raz setny :)
(5)
Autor: Magda i Michał
Dodano: 22-11-2016
Data imprezy: 19-11-2016
Miejscowość: Jabłonna
Z czystym sercem polecamy współpracę z DJ Kubanem, jego muzykami i współpracownikami :)

Pan Dominik wziął pod uwagę nasze wszystkie uwagi i preferencje co do oprawy muzycznej naszego wesela. Elastycznie dopasowywał się do zapotrzebowań gości, doskonale wyczuwał energię na parkiecie. Z humorem i wyczuciem poprowadził oczepiny i zabawy weselne.
Efekty specjalne zapewnione przez DJa Kubana - ekrany, na których wyświetlał zdjecia młodej pary, "pierwszy taniec w chmurach", bańki na parkiecie sprawiły, że wieczór pozostania niezapomniany zarówno przez nas, jak i naszych gości.
Dzieci i dorośli byli zachwyceni.

PS: Genialne oświetlenie sali i parkietu.

PS2: Pochwały od gości i młodych dla pana gitarzysty i kamerzysty!

Dziękujemy!
(5)
Autor: Monika Goliańska
Dodano: 29-08-2016
Data imprezy: 11-06-2016
Miejscowość: Tarczyn
Dzięki oprawie muzycznej, którą zorganizował nam DJ Kuban nasze wesele jeszcze długo będzie wspominane przez wszystkich naszych gości.Dominik bawił gości do białego rana aj jaj jaj!;) Mam nadzieję, że DJ bawił się tak dobrze z nami jak my z nim! Pozdrawiamy!;)

Dane kontaktowe

DJ na wesele 2017 DJ Kuban pakiet FULL
Imię:Dominik
Nazwisko:Jakubowski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia