Zdjęcia
od 1500 do 2900 zł / wesele

Profesjonalny DJ/ muzyk operator dźwięku, prezenter radiowy. id:25738

od 1500 do 2900 zł / wesele
Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
503-190...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
 • mówię po niemiecku

Instrumenty:

 • Skrzypce
Muzyka to moja pasja i choć może to zabrzmi banalnie, to nie wyobrażam sobie, ze mógłbym robić w życiu co innego. Moja pasja to doświadczenie i setki udanych imprez i zadowolonych klientów. To setki godzin przy konsoli i setki pomysłów na oprawę TWOJEJ wyjątkowej imprezy.
Wreszcie moja pasja to nie słomiany zapał i pomysł na życie. Ona zbudowana jest na solidnym gruncie wielu lat mozolnej nauki w szkołach muzycznych różnego stopnia ( byłem studentem Akademii Muzycznej, mam dyplom operatora dźwięku) i na tysiącach godzin spędzonych na ćwiczeniach (gram na perkusji, altówce, pianinie i skrzypcach)
Ponadto - niestraszna mi impreza obcojęzyczna biegle władam językiem angielskim również ale mniej niemieckim oraz chorwackim/ serbskim a doświadczenie zawodowe i lingwistyczne zdobywałem między innymi w Australii, gdzie przekonałem się, co tak naprawdę oznacza impreza wielokulturowa.
DJ, wodzirej grający w kościele liryczne Ave Maria na altówce a potem szalejący przy mikserze? O tak to ja!
Jeśli zainteresowałem Cię już swoją osobą na tyle, by poświęcić mi więcej czasu, zapraszam do współpracy. Wiele osób deklaruję płynne prowadzenie imprezy dwujęzyczne ale zawsze warto to sprawdzić dzwoniąc i prowadząc rozmowę w języku angielskim. Świetne zdjęcia oraz filmy, które prezentują koledzy nie zawsze oddają faktyczny klimat imprezy ponieważ w dobie tak zaawansowanej technologi można wszystko świetnie skorygować oraz wybarwić za pomocą prostych programów komputerowych. Od prawie dwudziestu lat zajmuję się prowadzeniem różnorakich przyjęć i jako prekursor podejmowałem się prowadzenia pierwszych międzynarodowych przyjęć. To nie tylko dwujęzyczne prowadzenie ale i również różnorodna muzyka, która nie jest wszystkim DJ-om znana(na pierwszym filmiku prezentacja prowadzenia). Można też tam zobaczyć , że jedna osoba jest w stanie poprowadzić tańce oraz dodatkowe zabawy, przez co koszt imprezy jest niższy jak i opłata w lokalu za dodatkową osobę.

Kategoria:

Dj na wesele Kraków

Oferta

Oferta nr 1
od 1500 do 2900 / wesele
Każde przyjęcie jest unikalne i także różne są wymagania. Imprezy są mniejsze oraz większe. Obecne technologiczne rozwiązania są bardzo różnorodne i pozwalają zaspokoić nawet bardzo wymagających klientów. Zawsze indywidualnie ustalam repertuar oraz zaplecze techniczne w oparciu o oczekiwania klientów. Cennik jest zatem bardzo zróżnicowany i kalkulowany wspólnie z zleceniodawcami. Możliwe jest zapewnienie oświetlenia oraz nagłośnienia wielu sal. Jest też sporo dodatkowych atrakcji takich jak np. maszyna do baniek , niskiego dymu, projektor , karaoke, tv-live (oraz transmisja przez internet), przygotowanie imprez plenerowych.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wiesław Kajm

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:djteam
Imię i nazwisko:Wiesław Kajm
Adres:Krakówul. Os.Na Skarpie 61
31-910woj. małopolskie
503-190...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 14-03-2017, liczba odwiedzin: 1743
Telefon
503-190...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie