Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Profesjonalny makijaż ślubny Kamila Miernik id:20738

Kontakt

781-130...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 02-05-2016
Liczba odwiedzin: 1206

Oferta

Makijaż – niby nic, a tak naprawdę jest niezmiernie ważny. Nasza twarz i to jak nas odbierają inni pełni kluczową rolę, szczególnie w ważnych momentach naszego życia. Postanowiłam na swój ślub pomalować się sama. To było wyzwanie! Więc jeszcze lepiej sprostam Twoim wymaganiom, tworząc profesjonalny makijaż Pani Młodej w jej najważniejszym dniu w życiu. Podstawa to wyglądać z klasą, ale niewulgarnie, delikatnie i przy tym subtelnie – w świetle dziennym jak i wieczorowym, w kamerze i do białego rana!

Jestem dyplomowaną makijażystką i uważam, że profesjonalny makijaż ślubny musi prezentować się wyjątkowo. W tym dniu każda Panna Młoda powinna być sobą, jednak w najpiękniejszym wydaniu. To nie jest moment na wypróbowanie najnowszych trendów lub wizerunku radykalnie różniącego się od dotychczasowego stylu. Ślubny makijaż musi być trwały, powinien świetnie wyglądać na zdjęciach i być ponad czasowy. Każda Panna Młoda ma być zachwycona tym, jak wygląda na swoich ślubnych fotografiach nawet 10 lat po tej uroczystości. Każda kobieta powinna zadbać o przedślubną pielęgnacje, oczywiście podpowiem Ci jak zrobić to najlepiej. Zapraszam wszystkie chętne osoby z Wrocławia i okolic do kontaktu przez formularz bądź telefon.

Pracuję na kosmetykach firm:

- Kryolan,
- Mac
- Revlon,
- Clinique
- Bourjois
- Sephora
- Inglot,
- Zoeva
- Estee Lauder,

Są to produkty przeze mnie przetestowane i sprawdzone, gwarancja utrzymania się makijażu przez całą noc.
Pozdrawiam,
Kamila!

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Cennik

Oferta nr 1
100 / wizyta
Makijaż ślubny od 100 zł.
Cena makijażu ślubnego i próbnego jest taka sama.
Do ceny doliczam koszty dojazdu od 15 zł, oraz koszty doczepienia sztucznych rzęs bądź kępek-od 15 zł. Wykonuję makijaże we Wrocławiu jak i dojeżdżam do klientek w obrębie 100 km.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Kamila Miernik
Imię:Kamila
Nazwisko:Miernik
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:51-128
Adres:Poświęcka 51

Nowe ogłoszenia