Agnieszka Jędrej makijaż ślubny, okolicznościowy id:22845

Oferta
Dodaj do plannera

Makijaż to przede wszystkim moja największa pasja. Jestem profesjonalną wizażystką z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam kurs I i II stopnia makijażu profesjonalnego. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, aby zwiększać swoją wiedzę w dziedzinie makijażu. Pracuję z klientkami indywidualnymi, wykonując makijaże ślubne i okolicznościowe. Biorę udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody. Zdobyłam doświadczenie również jako szkoleniowiec w Europejskiej Szkole Stylizacji Select w Warszawie.
Zapraszam na profesjonalny makijaż ślubny wykonany selektywnymi kosmetykami. Makijaż będzie odpowiednio dobrany do Twojego typu urody oraz będzie odporny na wysoką temperaturę i łzy. Makijaż będzie wyglądać pięknie w świetle dziennym jak i sztucznym oraz w obiektywie aparatu czy kamery.
Zapraszam również na makijaż próbny podczas którego dobierzemy krok po kroku odpowiedni dla Ciebie makijaż. Warto zabrać ze sobą zdjęcie sukni ślubnej, inspiracji weselnych, fryzury czy dodatków. Podczas spotkania dobierzemy kosmetyki tak, aby idealnie pasowały do potrzeb Twojej cery. Makijaż próbny to czas kiedy możesz przetestować na własnej skórze trwałość i jakość makijażu. Każdy makijaż próbny jest wykonywany tymi samymi kosmetykami co w dniu ślubu i dlatego jego koszt jest taki sam jak makijażu ślubnego. Makijaż próbny pozwoli zaoszczędzić niepotrzebnego stresu w dniu ślubu.
Dojeżdżam do do klientek na terenie Lublina i okolic. Mile widziana większa ilość Pań do malowania w jednym miejscu. Posiadam swoje profesjonalne miejscy pracy do wykonywania makijaży w Lublinie, przy ulicy Hutniczej 3.
Pracuję na kosmetykach takich firm jak: Zoeva, Estee Lauder, Dior, Sensai, Inglot, Anastasia Beverly Hills, Urban Dacay, Kryolan, Glazel, Clarins, Mac, Too Faced itp.
Oprócz makijaży ślubnych prowadzę również szkolenia z wizażu oraz pracuję przy sesjach zdjęciowych.
Zapraszam do odwiedzenia mojego fanpage oraz strony internetowej. Zobacz jak pracuję na co dzień.
Agnieszka Jędrej Make up

Dodatkowe informacje

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 120 PLN / wizyta

Makijaż ślubny 150 zł
Makijaż wieczorowy 120 zł
Makijaż dzienny 100 zł
Cena za dojazd ustalana indywidualnie.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

609-777...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Agnieszka Jędrej Makeup
Imię:Agnieszka
Nazwisko:Jędrej - Czopek
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Kod:20-218
Adres:Hutnicza 3
Data dodania: 13-09-2016
Liczba odwiedzin: 629

Polecamy

Nowe ogłoszenia