Agnieszka Jędrej makijaż ślubny, okolicznościowy

120 zł
Lublin, lubelskie

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

O nas

Makijaż to przede wszystkim moja największa pasja. Jestem profesjonalną wizażystką z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam kurs I i II stopnia makijażu profesjonalnego. Regularnie uczestniczę w szkoleniach, aby zwiększać swoją wiedzę w dziedzinie makijażu. Pracuję z klientkami indywidualnymi, wykonując makijaże ślubne i okolicznościowe. Biorę udział w sesjach zdjęciowych, pokazach mody. Zdobyłam doświadczenie również jako szkoleniowiec w Europejskiej Szkole Stylizacji Select w Warszawie.
Zapraszam na profesjonalny makijaż ślubny wykonany selektywnymi kosmetykami. Makijaż będzie odpowiednio dobrany do Twojego typu urody oraz będzie odporny na wysoką temperaturę i łzy. Makijaż będzie wyglądać pięknie w świetle dziennym jak i sztucznym oraz w obiektywie aparatu czy kamery.
Zapraszam również na makijaż próbny podczas którego dobierzemy krok po kroku odpowiedni dla Ciebie makijaż. Warto zabrać ze sobą zdjęcie sukni ślubnej, inspiracji weselnych, fryzury czy dodatków. Podczas spotkania dobierzemy kosmetyki tak, aby idealnie pasowały do potrzeb Twojej cery. Makijaż próbny to czas kiedy możesz przetestować na własnej skórze trwałość i jakość makijażu. Każdy makijaż próbny jest wykonywany tymi samymi kosmetykami co w dniu ślubu i dlatego jego koszt jest taki sam jak makijażu ślubnego. Makijaż próbny pozwoli zaoszczędzić niepotrzebnego stresu w dniu ślubu.
Dojeżdżam do do klientek na terenie Lublina i okolic. Mile widziana większa ilość Pań do malowania w jednym miejscu. Posiadam swoje profesjonalne miejscy pracy do wykonywania makijaży w Lublinie, przy ulicy Hutniczej 3.
Pracuję na kosmetykach takich firm jak: Zoeva, Estee Lauder, Dior, Sensai, Inglot, Anastasia Beverly Hills, Urban Dacay, Kryolan, Glazel, Clarins, Mac, Too Faced itp.
Oprócz makijaży ślubnych prowadzę również szkolenia z wizażu oraz pracuję przy sesjach zdjęciowych.
Zapraszam do odwiedzenia mojego fanpage oraz strony internetowej. Zobacz jak pracuję na co dzień.
Agnieszka Jędrej Make up

liczba odwiedzin: 3560

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie