Zobacz zdjęcia (4)
Profesjonalny makijaż ślubny u nauczyciela wizażu, Kraków - zdjęcie 1
Profesjonalny makijaż ślubny u nauczyciela wizażu, Kraków - zdjęcie 2 Profesjonalny makijaż ślubny u nauczyciela wizażu, Kraków - zdjęcie 3 Profesjonalny makijaż ślubny u nauczyciela wizażu, Kraków - zdjęcie 4
1 / 4

Profesjonalny makijaż ślubny u nauczyciela wizażu id:15433

Kraków, małopolskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż


O mnie:

- makijażysta – charakteryzator, wizażystka - stylistka (klienci indywidualni, sesje zdjęciowe, pokazy makijażu, imprezy reklamowe, imprezy tematyczne…)
- juror Mistrzostw Polski Wizażystów
- akademicki nauczyciel makijażu oraz nauczyciel makijażu w szkołach policealnych
- instruktor makijażu dla beneficjentów programów Unii Europejskiej
- instruktor wizażu w centrach i fundacjach szkoleniowych...


Czy tak naprawdę, w swym wnętrzu jesteś szykowną, elegancką, zdystansowaną pięknością niedostępna w swej wyniosłości, czy pełna ciepła i naturalnego wdzięku, romantyczna, delikatna i zwiewna, śliczna kobietka, a może widzisz się raczej jako uwodzicielska, zniewalająca i pełna namiętności kusicielka; czy jesteś lubiącą się wyróżniać, niepokorną indywidualistką, czy raczej stawiasz na stonowanie i piękno klasyczne – nie ja o tym decyduję. Masz to w sobie. I zawsze, kiedy uszczęśliwiona klientka z niedowierzaniem ogląda w lustrze końcowy efekt swojego przeobrażenia, myślę, że jestem przeceniana. Cała wdzięczność i podziękowania dostają się mnie, podczas gdy potencjał i piękno cały czas były w tej kobiecie. Tak jak są one i w Tobie, cały czas, teraz, zanim jeszcze się spotkałyśmy.

Nie ma konkretnego i jednoznacznego przepisu na makijaż ślubny. Nie ma określonych kształtów, kolorów czy natężenia, jakie makijaż ślubny ma posiadać. Przynajmniej nie w moich pracach. Różne są osobowości Panien Młodych, różne ich oczekiwania, różne typy urody, cechy morfologiczne twarzy, różne stylizacje ślubne i różne marzenia dotyczące wyglądu w tym wyjątkowym dniu. Wreszcie – różny charakter noszą same ceremonie ślubu, zabawy weselne oraz sesje fotograficzne. Makijaż ślubny powinien być odpowiedzią na wszystkie te elementy, a jednocześnie w absolutnie maksymalny sposób ukazywać urodę szczęśliwej Panny Młodej. Dlatego dla każdej Pani Młodej musi on być zaprojektowany indywidualnie i nie ma mowy o żadnych schematach, jeśli chodzi o wygląd owego makijażu.

No dobrze – ale jednak mówimy „makijaż ślubny”. Co wiec to oznacza? Czy nie ma żadnych zasad podczas wykonywania makijażu ślubnego? Czy to taki sam makijaż jak każdy inny? Oczywiście, że nie. Specyfiką makijażu ślubnego jest to, że musi łączyć on w sobie elementy kilku różnych makijaży: musi być niezwykle trwały, ale jednocześnie dawać wrażenie lekkości. Musi świetnie wypadać na fotografiach, ale tez wyglądać naturalnie „na żywo”. Musi podkreślać urodę Panny Młodej w świetle zarówno dziennym, sztucznym, jak i w półmroku. Musi doskonale wyglądać zarówno z bliska, jak i z dużej odległości.


liczba odwiedzin: 1620

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie