Zobacz zdjęcia (7)
JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu!, Kraków - zdjęcie 1
JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu!, Kraków - zdjęcie 2 JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu!, Kraków - zdjęcie 3 JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu!, Kraków - zdjęcie 4 JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu!, Kraków - zdjęcie 5
JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu!, Kraków - zdjęcie 6
1 / 7

JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu! id:47356

od 500 do 2500 zł / dzień
Kraków, małopolskie
(2)
Dodaj opinię
731-361...

O nas

Typ pojazdu:

  • wynajem busów
  • liczba miejsc: 8+1

Drodzy Państwo Młodzi!
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przewozowej skierowanej do Par Młodych. Nasze samochody są nowe (rocznik 2017/2018), zadbane, komfortowe, wyposażone w klimatyzację i szereg udogodnień, m.in. foteliki dziecięce. Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych kierowców o nienagannej prezencji, mówiących w języku polskim i angielskim. Usługi zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Posiadamy licencję na przewóz osób oraz TAXI.

Nasz aktualny cennik:

• samochód dla Pary Młodej – Audi A6:
- 500 pln (cena na terenie Krakowa)

• samochód dla gości – Mercedes Vito:
4 godz. (do 120 km) - 780 pln brutto
5 godz. (do 140 km) - 930 pln brutto
6 godz. (do 160 km) - 1070 pln brutto
7 godz. (do 180 km) - 1220 pln brutto
8 godz. (do 200 km) - 1360 pln brutto

Powyżej : 2,50 pln netto / 1 km; 50 pln netto / h pracy kierowcy.
W ceny limitów wliczony jest dojazd na miejsce uroczystości do 15 km od centrum Krakowa.

Aby przedstawić Państwu konkretną ofertę potrzebujemy znać:
- termin wydarzenia
-adresy miejsc docelowych
- ilość pasażerów
- godziny dostępności kierowców

Uwaga!
Dodatkowo na hasło "weselezklasa" macie Państwo 5% zniżki na usługę.

Preferowany kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Na życzenie Klienta, który jest gościem weselnym i szuka transportu, przygotujemy indywidualną wycenę.

Oferta Just Transport - Just Home Sp. z o.o.

Oferta

od 500 do 2500zł/ dzień

Audi A6 dla Państwa Młodych:

- 500 pln brutto (przejazdy na terenie Krakowa i bliskich okolic)

Mercedes Vito (8+1):

- 4 godz. (do 120 km) - 780 pln brutto
- 5 godz. (do 140 km) - 930 pln brutto
- 6 godz. (do 160 km) - 1070 pln brutto
- 7 godz. (do 180 km) - 1220 pln brutto
- 8 godz. (do 200 km) - 1360 pln brutto

Powyżej : 2,50 pln netto / km; 50 pln netto / 1h pracy kierowcy.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy profesjonalistami, którzy swoje doświadczenie przewozowe zdobyli na wieloletniej obsłudze turystów przyjeżdżających do Krakowa. Nasza oferta obejmuje również branżę ślubną, ponieważ chcemy stale się rozwijać i działać na wielu polach. Nasza propozycja jest dostosowana do potrzeb Państwa Młodych, obejmując kompleksową usługę podczas tego jakże ważnego dnia. Nasi kierowcy zadbają o komfort i bezpieczeństwo Pary Młodej i ich Gości.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Jesteśmy firmą z Krakowa. Działamy głównie na terenie małopolski, ale oferujemy przejazdy na terenie całego kraju. Nasi kierowcy to profesjonaliści z nienaganną prezencją, mówiący biegle w języku polskim i angielskim. Nasza flota to eleganckie Audi A6 dla Państwa Młodych oraz vany marki Mercedes-Benz Vito w dłuższej wersji, posiadające 8 miejsc dla podróżujących z pojemnym bagażnikiem. Nasza standardowa oferta obejmuje przejazdy podczas całego wesela, poczynając od przewozu z domu Pani Młodej/ Pana Młodego, przejazdu na ceremonię, potem salę weselną/miejsce przyjęcia, kończąc na rozwożeniu gości po wydarzeniu. Oczywiście istnieje możliwość stworzenia indywidualnego zlecenia, dostosowanego do potrzeb Klienta. Bogate doświadczenie w obsłudze gości w kraju i za granicą pozwoliło nam na zdobycie cennych umiejętności w obsłudze pasażerów.
W dobie pandemii Sars-Cov-2 nasze samochody są regularnie dezynfekowane, nasi kierowcy poruszają się w maseczkach, a dodatkowo posiadamy możliwość założenia przesłony typu plexi.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Nasza oferta jest atrakcyjna, a jej treść przejrzysta i starannie opisana . Staramy się odpowiadać na wiadomości/maile do kilku godzin po otrzymaniu zlecenia, a telefony odbieramy na bieżąco. Jesteśmy punktualni i wywiązujemy się w 100% ze wszystkich zobowiązań umowy. Rozliczenie odbywa się po wykonaniu zlecenia bez zbędnych formalności.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

- profesjonalizm
- doświadczenie
- punktualność
- bezproblemowa współpraca
- dostosowanie usług do potrzeb klienta

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

- kontakt z ludźmi
- niezależność
- każde nowe zlecenie to inne wyzwanie i cenne doświadczenie

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Lubimy to co robimy! :) Ślub to jedna z radośniejszych chwil w życiu, dlatego cieszymy się, że możemy współuczestniczyć w tego rodzaju wydarzeniu dzieląc Waszą radość :) Jesteśmy świadkami pięknych i wzruszających momentów i bardzo doceniamy pracę w takich okolicznościach!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

- licencja krajowa na przewóz osób
- licencja na przewozy TAXI

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy od 1,5 roku, natomiast doświadczenie transportu pasażerów budujemy od przeszło 8 lat, obsługując turystów, pracowników biznesowych oraz zorganizowane grupy przyjeżdżające do Krakowa.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Nasz czas pracy jest nienormowany. Możemy pracować w trybie 24/7. Jednakże priorytetem dla nas jest przestrzeganie czasu pracy kierowcy. Każde zlecenie uwzględnia dopuszczalne godziny pracy kierowcy z potrzebnymi przerwami.

W jakim składzie realizujemy usługę?

W zależności od ilości wynajętych samochodów, każdy pojazd posiada swojego kierowcę. Posiadamy stałą kadrę kierowców oraz w razie potrzeby zaprzyjaźnionych kierowców zewnętrznych, z którymi współpracujemy od wielu lat.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Nasza flota to komfortowe Mercedesy-Benz Vito 8+1 z szeregiem udogodnień: klimatyzacja, regulowane fotele, foteliki i siedzenia dla dzieci, pojemny bagażnik. Samochody są w wersji czarnej i granatowej.
Do przewozu Państwa Młodych proponujemy przestronne Audi A6 Combi w wersji czarnej.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Nasi kierowcy mówią biegle w językach: polski, angielski.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Wystarczy zrobić to na ok. 2 tygodnie przed planowanym weselem, ponieważ potwierdzamy zlecenie właśnie do dwóch tygodni przed wydarzeniem. Oczywiście im wcześniej tym lepiej :) Zawsze można wprowadzić na spokojnie ewentualne zmiany.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwszym bezpośrednim spotkaniem może być Wasz Ślub :) Jesteśmy w stanie dopełnić wszelkich formalności telefonicznie, bądź tez mailowo. Oczywiście, jeżeli istnieje potrzeba spotkania przed wydarzeniem, zapraszamy na rozmowę do naszego biura w Krakowie.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Nasz kontakt z Parą Młodą zaczyna się od przedstawienia oferty, następnie dostosowanie zlecenia do potrzeb Państwa Młodych oraz dopracowania wszystkich szczegółów i ustalenia ceny. Kontaktujemy się przez różne źródła, mail, messanger, konwersacje na portalach ślubnych lub telefonicznie. Dwa tygodnie przed uroczystością dzwonimy do Pary Młodej, aby potwierdzić wszystkie informacje i wprowadzić ostatnie zmiany dot. zlecenia. Państwo Młodzi dostają kontakt do kierowców, z naszej strony prosimy o kontakt do osoby, która jest wyznaczona do kontaktu z kierowcami podczas Ślubu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Stawiamy przede wszystkim na pełny profesjonalizm oraz bezpieczeństwo i komfort naszych pasażerów. Kierowcy zawsze wyglądają nienagannie i nie rzucają się w oczy. Samochody są przygotowane do jazdy i rewelacyjnie się prezentują. Kierowcy są dostępni i cały czas gotowi do pracy podczas ustalonych wcześniej godzin ich dyspozycyjności.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jak najbardziej. Tak naprawdę nie mamy stałych pakietów. Każde nasze zlecenie to spersonalizowana usługa, ze względu na rodzaj wykonywanej pracy. Cena zależy od dystansów, które kierowca ma przebyć oraz od godzin jego dyspozycyjności.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Nasz rodzaj usług, ze względu na charakter jest raczej konkretnym zleceniem :) Wystarczy znać ilość gości oraz lokalizacje miejsc, do których Państwo Młodzi chcą się udać. Jeśli pojawiają się wątpliwości najcześciej proponujemy najbardziej ekonomiczne rozwiązanie :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jesteśmy elastyczni, łatwo możemy się przeorganizować. W większości korzystamy z własnych samochodów oraz własnej kadry kierowców. Pilnujemy natomiast grafiku i naszego kalendarza. Jeśli zmiany nie wpływają na zlecenia innych par nie ma problemu na wprowadzenie zmian nawet na kilka dni przed weselem.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Wesele to rodzaj imprezy, która najczęściej nie ma konkretnie ustalonej godziny zakończenia. Ciężko również przewidzieć parom młodym w jakich godzinach goście będą chcieli wracać. Rozumiemy to w 100%, dlatego przed wydarzeniem ustalamy orientacyjne godziny dostępności kierowców, które w miarę potrzeby można wydłużyć lub skrócić podczas trwania zabawy.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Kontakt po weselu nie jest potrzebny, jeśli zlecenie zostanie opłacone na miejscu imprezy, bądź przelewem na konto firmowe. Jeśli Młodzi życzą sobie wystawienia faktury, można odebrać ją w późniejszym terminie w siedzibie naszego biura. Oczywiście zależy nam na doskonaleniu naszych usług, dlatego bardzo cenne jest dla nas wystawienie lub bezpośrednie przesłanie opinii na temat odbytego zlecenia. Jeśli Państwo Młodzi mieliby jakieś uwagi co do sposobu pracy kierowcy, bądź innego zaniedbania, chcemy o tym wiedzieć, aby uniknąć podobnych sytuacji przy kolejnym zleceniu :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Może słowo nietypowe to za dużo powiedziane, ale pięknym miejscem, w którym mieliśmy przyjemność wykonywać usługę była krakowska Willa Decjusza w Lasku Wolskim :)

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Bezsprzecznie uważamy, że w pracy kierowcy najważniejsza jest odpowiedzialność za pasażerów.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Fora internetowe, śledzenie nowych trendów i zastosowań w motoryzacji

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Rozbudowujemy swoją flotę o nowe samochody oraz doposażamy je w różne udogodnienia dla naszych pasażerów. Ponadto dołączamy do różnych grup związanych z transportem i rozszerzamy zakres swojej reklamy.

Opinie Just Transport - Just Home Sp. z o.o. (2)

JUST TRANSPORT - Profesjonalny transport na Waszym ślubie i weselu! id:47356
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2020
Kraków
Data dodania: 17-08-2020

Auta zadbane i pachnące. Mają same Mercedesy, więc nie ma obawy, że goście będą wożeni w niekomfortowych warunkach co było dla mnie najważniejsze. Kierowcy towarzyscy, znają angielski i jeżdżą bezpiecznie. Nasi goście weselni byli zachwyceni.

M
Mariola
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Wieliczka
Data dodania: 14-08-2020

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Just Home. Zajęli się przewozem naszych gości z kościoła w Krakowie do Wieliczki oraz nocnym odwożeniem do domów. Pełen profesjonalizm kierowców, auta wygodne i zadbane, a cena za usługę bardzo przyzwoita. Dziękuję :)

Kontakt Just Transport - Just Home Sp. z o.o.

Nazwa firmy: Just Transport - Just Home Sp. z o.o.
NIP: 6793079292
Imię i nazwisko: Magdalena Zawiło
Adres: Kraków, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 6/10, 31-109, woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 20:00 Wt: 08:00 - 20:00 Śr: 08:00 - 20:00 Cz: 08:00 - 20:00 Pt: 08:00 - 20:00 Sb: 08:00 - 20:00 Nd: 08:00 - 20:00
731-361...
liczba odwiedzin: 1193
Zadzwoń
731-361...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie