Zobacz zdjęcia (5)
Projekcja weselna - film zwierzenia pary młodej :), Warszawa - zdjęcie 1
Projekcja weselna - film zwierzenia pary młodej :), Warszawa - zdjęcie 2 Projekcja weselna - film zwierzenia pary młodej :), Warszawa - zdjęcie 3 Projekcja weselna - film zwierzenia pary młodej :), Warszawa - zdjęcie 4 Projekcja weselna - film zwierzenia pary młodej :), Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Projekcja weselna - film zwierzenia pary młodej :) id:47881

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Na własnym weselu trudno jest poświęcić każdemu wystarczającą ilość czasu. Chcecie opowiedzieć gościom coś ciekawego o sobie, a przy tym zapewnić im dodatkową dawkę łez śmiechu i wzruszenia? Przygotujemy z Waszą pomocą szczery i zabawny film o Was, który idealnie sprawdza się jako atrakcja weselna! Obojętnie, przed tortem czy oczepinami - zawsze wchodzi jak złoto! A do tego jest wspaniałą pamiątka dla Was. Kto wie, może i Wy dowiecie się o sobie nawzajem czegoś ciekawego :)

Jeśli zechcecie, do filmu możecie dołączyć wideopodziękowania dla gości weselnych i w ten sposób uniknąć publicznego przemawiania czy składania podziękowań rodzicom. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, żeby film był dopasowany do Waszych potrzeb i jak najlepiej oddawał Waszą relację.

Więcej informacji

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 772

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie