Zobacz zdjęcia (1)
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs! PROMOCJA!!!, Olsztyn - zdjęcie 1
1 / 1

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs! PROMOCJA!!! id:4304

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą jeden do jednego to przełom w technice przedłużania rzęs. Dzięki tej niezwykłej metodzie osiąga się wspaniały efekt wydłużonych, pogrubionych i pięknie podkręconych rzęs i to bez użycia tuszu czy zalotki!

Metoda polega na doklejeniu jednej syntetycznej rzęsy do jednej naturalnej. Rzęsy wykonane są z pojedynczych włókien, dzięki czemu do złudzenia przypominają te naturalne! Są bardzo lekkie i elastyczne, w związku z czym nie obciążają rzęs naturalnych, a także nie przeszkadzają w codziennych czynnościach, takich jak kąpiel lub sen.

Istnieje możliwość doboru długości, grubości oraz skrętu rzęs, aby w ten sposób uzyskać wspaniały a zarazem naturalny efekt. To klientka decyduje o tym, jaki rezultat pragnie uzyskać- od delikatnego zagęszczenia, poprzez nieco odważniejsze wydłużenie i podkręcenie rzęs aż po oszałamiający efekt kociego oka.
Zabieg trwa ok. 2 godzin. Efekty utrzymują się ok. 5-8 tygodni. Istnieje jednak możliwość dopełnienia.

Jeżeli chcą Panie zaoszczędzić na drogich kosmetykach do makijażu, a przy tym zachwycić zniewalającym spojrzeniem- ta oferta jest dla Was!

Przedłużanie rzęs wykonuję prywatnie, również z dojazdem do klientki.
Koszt zabiegu- 150zł. zabieg próbny- 100zł.

SERDECZNIE ZAPRASZAM!

liczba odwiedzin: 5503

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie