




Frej Studio - Fotografia id:29829
O nas
Oferujemy:
- 4K
- album tradycyjny
- dron
- fotoksiążka
- reportaż ślubny
- sesja narzeczeńska
- sesja plenerowa
- sesja zagraniczna
Do wyboru:
- 1 fotograf
- 2 fotografów
Wasza historia jest najważniejsza!
Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie – tak, te słowa słyszeliście zapewne nie raz, jest to wielka nobilitacja.
Dla mnie najważniejsze są emocje, emocje wasze, waszych najbliższych i wszystkich gości, którzy tego dnia dzielą z wami radość i wzruszenie. W momentach stresu, gdy sytuacja na to pozwala rozładuję napięcie, pożartuję sobie z wami, a jako weteran ślubny posłużę wam radą.
Oczywiście na wyposażeniu mamy również pelerynę niewidki i gdy sytuacja tego wymaga, po prostu je wkładam i znikam. 🙂
Jestem z Wami podczas:
• przygotowania do ślubu
• ceremonii zaślubin
• wesela
w pakiecie może być dodatkowa sesja plenerowa umówiona oczywiście w innym terminie.
Reportaż fotograficzny liczy minimum 400 obrobionych fotografii. Często jest ich więcej ponieważ szkoda byłoby marnować dobre kadry. Z doświadczenia wiem, że to jest około 500 zdjęć, natomiast wiele czynników ma bezpośredni lub pośredni wpływ na przebieg Waszego dnia, przez co wolę dla naszej obopólnej satysfakcji ustalić dolny limit. :)
Dbałość o szczegóły to moja specjalność! Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, dlatego materiał oddajemy w formie pięknego drewnianego pudełka w kształcie ksiązki z pendrivem i odbitkami w środku.
Zawsze chętnie odpowiem na Wasze pytania, dlatego nie czekajcie tylko napiszcie do mnie :)
Pozdrawiam
Przemek
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:
Poznajmy się
Tak wygląda nasza praca
Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się 10 lat temu
Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?Sprzęt nawet ten najlepszy potrafi odmówić posłuszeństwa, dlatego zawsze mam przy sobie 2 aparaty i dodatkowy backup w torbie. Zdjęcia również staram się na bieżąco zgrywać na parę nośników żeby, nie daj boże, nie stracić Waszych pięknych chwil.
Jak ubieramy się na wesele?Zawsze elegancko, minimalistycznie, odpowiednio do sytuacji, żeby wtopić się w tłum i nie wyróżniać za bardzo na tle Waszych gości.
W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?Zdjęcia zawsze otrzymujecie ode mnie w postaci linku do galerii internetowej (galeria jest aktywna bezterminowo) oraz wywołane zdjęcia - bo prawdziwe zdjęcie jest to na papierze a nie w komputerze.
Opinie (11)
Wspaniały fotograf z pasja. Zdjęcia wykonane na ślubie i weselu skradły wszystkim serca, on tez zdecydowanie włożył w to 100% swojego serca. Polecamy go z czystym sumieniem. 😊
Z całego serca polecam ❤❤ cudownie uchwycone emocje, bardzo nam zależało na jakościowo dobrych zdjęciach i Przemek zdał egzamin na 6 😇❤ fajna współpraca, dawał mnóstwo podpowiedzi doradzał, tworzył świetna atmosferę, co widać na zdjęciach ❤
Serdecznie polecamy Przemka ! 💪Dziękujemy za uwiecznienie tych ważnych dla Nas chwil 😊
Serdecznie polecamy współpracę z Przemkiem!😊
Pełen profesjonalizm połączony z dawką dobrego humoru zaowocowało stworzeniem pięknych zdjęć 😊
Dziękujemy za uwiecznienie tych ważnych dla Nas chwil 😊
Wystawiam mega mega pozytywną opinię dla tego Pana 🤗
Bardzo polecamy Przemka jako fotografa, otrzymane zdjęcia bardzo nas wzruszyły, emocje uchwycone były perfekcyjnie i będziemy do tych przepięknych pamiątek chętnie wracać.
Pełny profesjonalizm, niesamowita pomysłowość, cierpliwość i zaangażowanie. Po prostu świetny człowiek do współpracy, szczególnie gdy wesele załatwia sie zza granicy, Przemek był bardzo pomocny. Mamy nadzieje, że w przyszłości jeszcze się spotkamy na sesji rodzinnej
Z czystym sumieniem fotograf godny polecenia. Widać było pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Spokój, opanowanie i pomysłowość to niejedyne zalety jakie posiada Przemek. Zdjęcia robione w najwyższej jakości, które wymagały czasami ogromnego poświęcenia przez fotografa.
Najlepszy wybór !
Spokój i zaangażowanie Przemka podczas zdjęć na ślubie jak i na sesji, utwierdziło Nas z mężem, że był to bardzo dobry wybór. Cieszymy się, że to właśnie On uwiecznił na fotografiach najważniejszy dzień w Naszym życiu. Mając możliwość wyboru kogoś innego, nadal Nasz wybór pozostałby na Przemku.
Z całego serduszka polecam Przemka każdej parze młodej! Przepiękne zdjęcia, świetny kontakt, trafne sugestie i atmosfera, dzięki której czujesz się swobodnie przed obiektywem. Dziękujemy! :)